ЗамовленняВід запису голосу для простого ролика, до локалізації презентації на будь-які іноземні мови: інтелектуальна форма прорахунку дозволить швидко, легко і з точністю до копійки обчислити вартість будь-якого проекту. Гарантія якості на всі види робіт 100%.

КОМАНДА ПРОЕКТУ
Над Вашим проектом працюватимуть:

ТЕКСТ ДЛЯ Озвучування
Нижче Ви вводите текст для озвучування диктором. В [квадратних дужках] Ви можете вказувати свої коментарі. Наприклад [пауза 1 секунда]. Все, що в дужках не враховуватиметься при розрахунку вартості. Детальніше про правила.

КОМЕНТАР
100% гарантія якості поширюється тільки на поставлене завдання. Будь-які зміни в завданні оплачуються окремо. Рекомендуємо прочитати правила формулювання завдання для диктора або проконсультуйтеся онлайн.
НЕОДМІННО ЗАЗНАЧТЕ:

  • конкретну манеру читання диктора,
  • ударний склад в словах іноземного походження або іменах власних,
  • конкретну манеру читання диктора,
  • якщо необхідно, вкажіть паузи або емоційні акценти

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Базова послуга "запис диктора" має на увазі самостійний монтаж, обробку голосу та інші роботи зі звуком. Якщо у Вас немає даних навичок, оберіть додаткові необхідні параметри. Детальніше про послуги.

КОМАНДА ПРОЕКТУ
Над Вашим проектом працюватимуть:

БАЗОВА ПОСЛУГА
голос диктора для самостійного монтажу

в Ваш проект включені наступні види робіт:

Калькуляція ПРОЕКТУ
Терміни, вартість і гарантії Вашого проекту
Фінальна ціна і терміни будуть підтверджені координатором після затвердження ТЗ
В одному з блоків Файл завантажений файл, тому автоматичний розрахунок вартості проекту неможливий. Ви можете відправити замовлення і чекати пропозицію від менеджера.
Загальна кількість слів перевищує 6000, тому ми не можемо зробити автоматичний прорахунок. Ви можете відправити замовлення і чекати пропозицію від менеджера.
Ваше замовлення відправлений. Дякуємо!