Пісенні радіороликиВокальні ролики з приспівуванням

Пісенний, вокальний аудіоролик або музичний джингл - обов'язково містить у своєму обігу віршовані куплети проспівані акварельно або на музичному фоні. При озвучуванні пісенного, вокального або музичного аудіоролика, студією залучаються професійні вокалісти, солісти, реп виконавці. Використовуються як чоловічі голоси, так і жіночі (можливе дитячих голосів), здатні хвилею мірою розкрити всю вокальну палітру креативного рішення пісенного ролика та тим самим привернути увагу слухачів.
Ми рекомендуємо використовувати пісенний ролик для виведення бренду або послуги на ринок, так і для утримання уваги потенційного споживача. Через музичний формат аудіо ролика, його стилістику дуже зручно проводити націлення цільової аудиторії. Так, наприклад, реклама в стилі реп або хіп-хоп, зверне на себе увагу підліткової аудиторії, а хіт у ретро стилі, буде впізнаваний для вікової категорії слухачів.
Пісенні радіоролики
Реп, джаз, поп, рок, інді, естрада та безліч інших музичних стилів підвладні професійним музикантам та вокалістам студії Інсаунд
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис вокального аудіоролика включає:
Запис вокалу за наданим клієнтом сценарію вокального ролика
Вибір вокалістів здійснюється з банку голосів студії
зведення ролика із заздалегідь узгодженою фонограмою (1 варіант)
Терміни виготовлення пісенної реклами: від 48 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис вокального аудіоролика включає:
Запис вокалу за наданим клієнтом сценарію вокального ролика
Вибір вокалістів здійснюється з банку голосів студії
зведення ролика із заздалегідь узгодженою фонограмою (1 варіант)

Часті питання

Терміни виготовлення пісенної реклами: від 48 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Пісенний, вокальний аудіоролик або музичний джингл
- обов'язково містить у своєму зверненні віршовані куплети проспівані аккапельно або на музичному фоні. При озвучуванні пісенного, вокального або музичного аудіоролика студією залучаються професійні вокалісти, солісти, реп виконавці. Використовуються як чоловічі голоси, так і жіночі (можливе використання дитячих голосів), здатні хвилею мірою розкрити всю вокальну палітру креативного рішення пісенного ролика і тим самим привернути увагу слухачів.

2. Текст (сценарій) вокального аудіоролика.
Вкрай важливою є робота креативного відділу студії (сценаристів) при написанні сценарію для пісенного ролика. Виключно в даному вигляді сценарних робіт, безпосередньо до початку написання віршованого тексту, музикантами вибирається текстура та стиль музичного аранжування, сама мелодія для майбутнього вокального аудіоролика. І лише після її узгодження із замовником, починається робота над креативом. Такий хід робіт, що відрізняється від стандартного, забезпечує гармонійне поєднання, як ритму мелодії та віршованого тексту, написаного для пісенного джингла, так і загальне враження від готового продукту.

3. Вибір вокалу.
Замовляючи запис і виготовлення пісенного або вокального ролика в Insound Production, клієнти студії отримують можливість самостійного вибору вокалу практично будь-якої існуючої стилістики. У записі музичного або пісенного аудіоролика може використовуватися як один чоловічий або жіночий вокал, так і кілька вокалістів. Так само буває доречним використання дитячого вокалу в пісенних роликах для компаній, що працюють з дитячими товарами та послугами. Широкою популярністю користуються реп-виконавці для створення речитативних аудіороликів. Студія Інсаунд Продакшн використовує у створенні пісенних роликів лише професійних вокалістів, серед яких багато хто з консерваторською освітою за класом вокалу.

4. Музичний фон
Музичний супровід для пісенного чи вокального ролика називається «мінусівкою».
Можливо, як самостійне написання музичного треку, для подальшого накладання вокалу виконавця (дорожчий спосіб), або виготовлення пісенного радіоролика шляхом використання вже готових мелодій зі студійних продакшн бібліотек.

5. Сфери застосування пісенних чи вокальних аудіороликів.
Пісенні або вокальні аудіоролики використовуються в основному для посилення іміджевої складової рекламної компанії, для впізнаваності бренду, що просувається, або послуги. Використовуючи пісенний ролик Ви повинні враховувати наступні нюанси: популярність та впізнаваність мелодії вокального ролика серед соціального кола потенційних покупців Вашої послуги, відсутність дратівливих факторів у мелодії аудіоролика та ін.

6. Вартість запису пісенних чи вокальних аудіороликів.
Вартість запису та виготовлення пісенного або вокального аудіоролика залежить від таких складових компонентів роботи студії:
Написання сценарію пісенного аудіоролика
Записи оригінальної музичної доріжки або використання бібліотечної мелодії
Кількість використовуваних вокалів
Загальна довжина пісенного ролика.
Загальна складність аранжування.
Для того, щоб оцінити конкретне замовлення, надішліть нам e-mail студії лист із побажаннями до замовлення, вказавши в темі листа: «виготовлення пісенного ролика — оцінка вартості».

ВідгукиКлассное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.
Anna Buchko
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Была пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Всё было сделано быстро и качественно. я очень рад такому сервису. колосальный выбор голосов) спасибо всем за разработку)
Denis
Заказывал озвучку для видео, коротенькая фраза. Нужен был определенный голос диктора. Все сделали в лучшем виде и за полдня! Рекомендую, цены радуют!
Александр
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
Благодарю студию Insound за оперативное и качественное выполнение заказа. Текст озвучен качественно профессиональным диктором. Вечером передал документ, утром уже получил готовый файл.
Ребята, спасибо за вашу работу!
Алексей
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Highly recommended! In 1 day all was done. Excellent job!
Thank you Insound Production! You da best!
Юлія Жмурко
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Очень довольна сотрудничеством с вами! Быстро, чётко, с положительным общением.
Буду в дальнейшем к вам обращаться и советовать коллегам!
Успехов вам!
Дарья
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
Очень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Профи своего дела!
Вникают, а не лишь сдать проект и забыть.
Обратился и доволен)
Теперь только с ними буду работать!!!
Dmitry Shyrokov
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook