Пісенні радіороликиВокальні ролики з приспівуванням

Пісенний, вокальний аудіоролик або музичний джингл - обов'язково містить у своєму обігу віршовані куплети проспівані акварельно або на музичному фоні. При озвучуванні пісенного, вокального або музичного аудіоролика, студією залучаються професійні вокалісти, солісти, реп виконавці. Використовуються як чоловічі голоси, так і жіночі (можливе дитячих голосів), здатні хвилею мірою розкрити всю вокальну палітру креативного рішення пісенного ролика та тим самим привернути увагу слухачів.
Ми рекомендуємо використовувати пісенний ролик для виведення бренду або послуги на ринок, так і для утримання уваги потенційного споживача. Через музичний формат аудіо ролика, його стилістику дуже зручно проводити націлення цільової аудиторії. Так, наприклад, реклама в стилі реп або хіп-хоп, зверне на себе увагу підліткової аудиторії, а хіт у ретро стилі, буде впізнаваний для вікової категорії слухачів.
Пісенні радіоролики
Реп, джаз, поп, рок, інді, естрада та безліч інших музичних стилів підвладні професійним музикантам та вокалістам студії Інсаунд
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис вокального аудіоролика включає:
Запис вокалу за наданим клієнтом сценарію вокального ролика
Вибір вокалістів здійснюється з банку голосів студії
зведення ролика із заздалегідь узгодженою фонограмою (1 варіант)
Терміни виготовлення пісенної реклами: від 48 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис вокального аудіоролика включає:
Запис вокалу за наданим клієнтом сценарію вокального ролика
Вибір вокалістів здійснюється з банку голосів студії
зведення ролика із заздалегідь узгодженою фонограмою (1 варіант)

Часті питання

Терміни виготовлення пісенної реклами: від 48 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Пісенний, вокальний аудіоролик або музичний джингл
- обов'язково містить у своєму зверненні віршовані куплети проспівані аккапельно або на музичному фоні. При озвучуванні пісенного, вокального або музичного аудіоролика студією залучаються професійні вокалісти, солісти, реп виконавці. Використовуються як чоловічі голоси, так і жіночі (можливе використання дитячих голосів), здатні хвилею мірою розкрити всю вокальну палітру креативного рішення пісенного ролика і тим самим привернути увагу слухачів.

2. Текст (сценарій) вокального аудіоролика.
Вкрай важливою є робота креативного відділу студії (сценаристів) при написанні сценарію для пісенного ролика. Виключно в даному вигляді сценарних робіт, безпосередньо до початку написання віршованого тексту, музикантами вибирається текстура та стиль музичного аранжування, сама мелодія для майбутнього вокального аудіоролика. І лише після її узгодження із замовником, починається робота над креативом. Такий хід робіт, що відрізняється від стандартного, забезпечує гармонійне поєднання, як ритму мелодії та віршованого тексту, написаного для пісенного джингла, так і загальне враження від готового продукту.

3. Вибір вокалу.
Замовляючи запис і виготовлення пісенного або вокального ролика в Insound Production, клієнти студії отримують можливість самостійного вибору вокалу практично будь-якої існуючої стилістики. У записі музичного або пісенного аудіоролика може використовуватися як один чоловічий або жіночий вокал, так і кілька вокалістів. Так само буває доречним використання дитячого вокалу в пісенних роликах для компаній, що працюють з дитячими товарами та послугами. Широкою популярністю користуються реп-виконавці для створення речитативних аудіороликів. Студія Інсаунд Продакшн використовує у створенні пісенних роликів лише професійних вокалістів, серед яких багато хто з консерваторською освітою за класом вокалу.

4. Музичний фон
Музичний супровід для пісенного чи вокального ролика називається «мінусівкою».
Можливо, як самостійне написання музичного треку, для подальшого накладання вокалу виконавця (дорожчий спосіб), або виготовлення пісенного радіоролика шляхом використання вже готових мелодій зі студійних продакшн бібліотек.

5. Сфери застосування пісенних чи вокальних аудіороликів.
Пісенні або вокальні аудіоролики використовуються в основному для посилення іміджевої складової рекламної компанії, для впізнаваності бренду, що просувається, або послуги. Використовуючи пісенний ролик Ви повинні враховувати наступні нюанси: популярність та впізнаваність мелодії вокального ролика серед соціального кола потенційних покупців Вашої послуги, відсутність дратівливих факторів у мелодії аудіоролика та ін.

6. Вартість запису пісенних чи вокальних аудіороликів.
Вартість запису та виготовлення пісенного або вокального аудіоролика залежить від таких складових компонентів роботи студії:
Написання сценарію пісенного аудіоролика
Записи оригінальної музичної доріжки або використання бібліотечної мелодії
Кількість використовуваних вокалів
Загальна довжина пісенного ролика.
Загальна складність аранжування.
Для того, щоб оцінити конкретне замовлення, надішліть нам e-mail студії лист із побажаннями до замовлення, вказавши в темі листа: «виготовлення пісенного ролика — оцінка вартості».

ВідгукиБыла пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Прекрасная студия!
Хороший сервис и высокая оперативность действий.
Сразу наблюдается желание сотрудников студии помочь клиентам и сделать свою работу качественно.
Отдельная благодарность Андрею.
Павел
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Заказывал голосовое приветствие. По срокам - быстро, по качеству - отлично. Спасибо за работу! Всем рекомендую!
Анатолий
С insound работаю уже много лет и не разу не разочаровался. Всегда в тему. Высокий уровень. Ролики изгттовленные INSOUND выстреливают 100%  ТАК ДЕРЖАТЬ.
Юрий
Впервые воспользовался услугами данного сервиса. Был приятно удивлен качеством и оперативностью. Отдельное спасибо нашему координатору Наталье)
Азамат
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
В течение двух дней получила качественный результат для приветствия на двух горячих линиях. Использовала голоса Кудинова/Дорофеев. Учли интонационные пожелания и выполнили работу на опережение сроков. Рекомендую!
Гоар
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Не первый раз обращаюсь к Insound за дикторской озвучкой.  Всё очень профессионально, быстро и главное качественно. Работать одно удовольствие. Спасибо Вам.
Кирилл
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Sergiy Voloshyn
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
В первый раз решил поработать со студией Insound Production и я скажу что эти ребята настоящие профи в своем деле! Все сделали качественно и круто! А что самое главное быстро! Очень приятно, когда люди так ответственно относятся к своей работе, предоставляя заказчику максимальный комфорт, скорость и что самое главное - качество продукции! Большое ВАМ спасибо!
Сергей
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook