Каталог чоловічих голосів дикторів, акторів та вокалістівЗапис голосів дикторів


У каталозі представлені найкращі чоловічі голоси дикторів з усього світу. Поважні, ділові, яскраві, динамічні, низькі, високі, молодіжні, привітні, сексуальні, словом, чоловічі голоси на будь-який слух, зібрані в одному онлайн каталозі!
Система фільтрації та сортування дає можливість за лічені секунди вибрати потрібний тембр, вік, типаж, манеру виконання, термін доступності, оперативність та інші параметри.
При замовленні озвучення сценарію обсягом понад 500 слів, доступна опція безплатного кастингу (невеликого фрагмента тексту) для визначення відповідності стилістики манери виконання чоловічого голосу.

Гарантія якості


Замовляючи послугу запису чоловічого дикторського голосу в студії Insound Production, клієнти отримують 100% гарантію якості. Важливо пам'ятати, що факт замовлення послуги має на увазі прийняття діючих правил студії і відповідальності клієнта за правильне оформлення завдання на запис голосу диктора. Недотримання правил студії знімає діючу гарантію. Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать початковому завданню.

Гарантія діє протягом 3х днів (календарних) з моменту відправки готового матеріалу клієнту.