Аудіоспоти, запис та виготовленняАудіоспот - принципи створення

По-перше, аудіоспот, невеликий за хронометражем, в середньому, 10-15 секунд. Як правило, він створюється не в одиничному екземплярі, а одразу серією. Обов'язково наявність якихось елементів, що сприяють чіткому ланцюжку впізнавання – музика, ефект, голос диктора або ідея, що розгортається від ролика до ролика. Може застосовуватися як нагадування про просунуту і відому марку, магазин і т.д., так і як приманку, загадку, так звану тізерну рекламу. У цьому випадку абсолютно новий продукт, магазин, фірма подається не явно, але інтригуючим чином. Може запитувати без відповіді, без розпізнавальних знаків господаря, назви фірми тощо. Базовий компонент такого споту – гарна, цікава ідея. Декілька різних спотів-тизерів підтримуватимуть емоційний інтерес аудиторії, головне дотримуватись періодичності та не надто затягувати з відповіддю чи кульмінацією розв'язки, щоб уже пряма реклама потрапила б точно і вчасно.
Аудіоспоти, запис та виготовлення
Рекламний аудіоспот - це рекламний короткий аудіо ролик, іміджевий тізер, вид радіореклами, один з головних показників якого - стислість і лаконізм.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис рекламного аудіоспоту включає:
озвучення наданого замовником сценарію аудіоспоту ролика
Вибір дикторів здійснюється з голосового банку студії
зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти)
Підбір ефектів, створення відповідної звукової картини.
Терміни виготовлення аудіоспоту від 3 годин.
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис рекламного аудіоспоту включає:
озвучення наданого замовником сценарію аудіоспоту ролика
Вибір дикторів здійснюється з голосового банку студії
зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти)
Підбір ефектів, створення відповідної звукової картини.

Часті питання

Терміни виготовлення аудіоспоту від 3 годин.
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугуСценарій рекламного аудіо-споту.
Характерна риса сценарного рішення - відсутність будь-яких адресних даних, телефонів, робить рекламний радіо спот нечастим гостем на хвилях радіо ефіру. Звичайна справа - дати всю можливу інформацію про себе, зовсім інший оборот - навмисне замовчування. У яких випадках це може бути вигідно – розглянемо нижче, тут же визначимо, що є головною темою рекламного аудіоспоту. Якщо такий мініролик звучить як нагадування про фірму рекламодавця, досить цікавого слогана або будь-якої відмінної фішки й назви рекламного об'єкта. Якщо передбачається рекламна кампанія зі спотами-тизерами, то чим яскравішою і незвичайнішою буде ідея, антураж, виконання, тим більша вона викличе інтерес і відгук.

Голос диктора для запису рекламного радіоспоту.
Зрозуміло, за короткий проміжок часу дії – 10-15 секунд, спот повинен щонайменше почутися, в ідеалі запам'ятатися. Тому вибирайте диктора - чоловічий голос або жіночий голос - виразний і здатний передати емоційний чи інформативний настрій і той, хто вміє впоратися з поставленим завданням. Якщо визначити відповідного диктора не вдається – завжди раді допомогти та вибрати найкращого диктора, актора, пародиста для конкретного завдання.

Звукове оформлення аудіо споту.
Бувши не домінантою в більшості випадків, а лише складовою цілого, музичний фон може взагалі бути відсутнім у аудіо споті. Основними дійовими особами при цьому можуть виступати смислові звуки (наприклад, хропіння), або цікаві спецефекти, взагалі, "картинка" має бути об'ємною, а без відповідного наповнення може вийти нецікавий продукт.

Вартість виготовлення споту.
До стандартних видів робіт все-таки важко віднести рекламний аудіоспот, тому що на остаточну вартість може впливати і кількість таких мініроликів (чим їх більше, тим вийде дешевше вартість одного) і складність виробництва та наявність у серії "однакостей". У будь-якому випадку, ціна виходить із суми робіт. Вартість виготовлення сценарію, плюс ціна дикторського голосу, плюс вартість монтажу. На сторінці "Ціни" є відповідні таблиці з категорією робіт та ціною на них.

Коли потрібен рекламний спот?
Коли потрібно заощадити рекламний бюджет. Якщо Ви давно зарекомендували себе на ринку товарів та послуг або пройшла масована рекламна атака Ваших конкурентних переваг, то коротеньке нагадування про себе завжди буде доречним - рекламні аудіо-споти різноманітні, невеликі дозволять частіше виходити в ефір. Аналогічно спотам діє і джингл, коротка приспівка, але її вартість не можна порівняти з ціною виготовлення рекламного споту. Коли потрібно заявити про себе. Початок рекламної кампанії буде все-таки невбитим - відносно невелика кількість рекламодавців йдуть на такий крок. Чому? Можливо, тому що є якісь побоювання або, може, рекламісти не змогли запропонувати працюючу ідею. Не бійтеся – дорогу здолає той, хто йде!
Коли потрібна запам'ятовуваність. Рекламний радіо спот - короткий як постріл, точковий інформаційний удар, тому навряд чи навіть людині, яка не любить аудіорекламу (а таких більшість - крім нас з Вами), вдасться перемикнути радіостанцію на іншу хвилю. Виняток – позиція десь у серединці довгого рекламного блоку.

Аудіоспоти іноземними мовами.
Розвиток бізнесу, технологій та послуг, що незмінно веде за собою зміцнення міжнародних відносин. Бізнес розширює межі та виходить на міжнародні ринки, унаслідок чого виникає питання рекламних компаній на закордонних ринках. Якщо на європейських та американських ринках виготовлення реклами коштує в десятки разів вище, то замовляючи виготовлення аудіоспоту в студії Insound коштуватиме значно дешевше. Для клієнтів студії надається каталог дикторів, корінних носіїв іноземних мов, які володіють більш ніж 40 мовами світу.

Гарантія якості.
Як і всі інші послуги студії, запис та виготовлення аудіоспотів захищається 100% гарантією якості. У гарантію входить будь-яке коригування, як дикторської роботи, так і роботи звукорежисера студії. Гарантія діє протягом п'яти робочих днів з моменту відправки клієнту готового аудіоспоту та за умови дотримання клієнтів правил оформлення завдання.

Віддалена співпраця під час запису аудіоспотів.
Завдяки принципу віддаленої співпраці, клієнти студії Insound Production можуть перебувати в будь-яких країнах та містах. При незмінно фірмовій якості звучання нашого продукту, вартість аудіоспотів значно нижче, ніж у таких містах, як, Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Кривій Ріг, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Суми, Чернівці, Рівне, Бровари, Ужгород, Бровари та багато інших!

ВідгукиШвидко, якісно, професійно ... супер.
Руслан
Спасибо за быстрый сервис. Все сделали в оговоренные сроки. Без переделок.
Будем обращаться еще.
Дмитрий
Очень удобный и продуманный сервис!
Оперативно и быстро - это в нашем деле очень важно.
Сотрудничество легким будет как коллегам так и тем кто никогда раньше этим не занимался
Дмитрий Винокуров
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Спасибо большое за качественную работу и скорость выполнения заказа. Заказывал озвучку у вас два раза - всегда все быстро - рекомендую вашу компанию своим коллегам и друзьям, приятно иметь дело с профессионалами - в наше время это стало редкостью.
Олег
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Оперативная озвучка. Очень довольна результатом. Надеюсь, это начало сотрудничества с Insound. Спасибо за профессионализм и качество!
Анна
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Очень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Поставленная задача была решена оперативно и достойно. Обратная связь с клиентом мгновенная. Обращался первый раз за такой услугой и останусь здесь, постоянным клиентом.
Благодарен!
Алекс
Была пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook