Запис найкращих пародійних голосів з усього світуГолоси пародистів та акторів для озвучення


Впізнаваність і неповторність Вашого рекламного ролика безпосередньо залежать від голосу диктора. Але що, якщо Вашу рекламну кампанію озвучить сам президент? Або супер-зірка естради порекомендує Ваші послуги? Або ж герой улюбленого серіалу розповість, що користується Вашою продукцією? Ефект від такої реклами буде в рази сильніше! Каталог голосових пародій від Insound Production дозволяє вирішити будь-які завдання і спантеличити слухача незрівнянною акторською грою!

Сторінка каталогу пародій надає користувачам максимум доступних варіацій пародій і шаржів. Якщо Ви не знайшли необхідну пародію, напишіть на email студії, що або кого потрібно спародировать саме Вам і ми зробимо все можливе, щоб вирішити Ваше питання.

Гарантія якості


Пародія на того чи іншого персонажа не має на увазі 100% копії оригіналу. Впізнаваність копіюваного персонажа-основна мета роботи пародиста. Грамотна робота звукорежисера по супроводу пародії музичним фоном, ефектами та ін, забезпечує велику схожість з цільовим персонажем.

Замовляючи послугу записи голосової пародії в студії Insound Production, клієнти отримують 100% гарантію якості. Важливо пам'ятати, що факт замовлення послуги має на увазі прийняття діючих правил студії і відповідальності клієнта за правильне оформлення завдання на запис голосу диктора.

При роботі з каталогом голосів враховуйте людський фактор. Релігійні, політичні, етичні та інші погляди певних дикторів можуть вплинути на рішення диктора не працює над конкретним замовленням.