Запис аудіореклами для нічних клубів та промо клубних патіАудіопідтримка для нічних паті

Нічний клубний виступ, анонс клубної вечірки або афтепаті захід - всі вони потребують масованої медіапідтримки. Академія звуку Insound Production пропонує створення «під ключ» будь-яких анонсів нічних заходів від регіональних до аудіорішень федерального розміру та анонсування турів містами. Вивчайте каталог кращих дикторських голосів, вибирайте відповідні рішення та оформлюйте заявку в режимі онлайн.
Зрозуміло, від настрою, енергетики та духу оформлення Вашої події залежатиме багато. Те, як Ви подаєте всю інформацію, зрештою задає тон святу і змушує бути на висоті кожного виконавця. Але не забувайте - інтрига завжди повинна дотримуватися, так само як і відповідність взятій висоті. Розповісти все, залишивши завісу таємниці; показати те, на що здатний і виправдати очікування – завдання для промо визначено та вирішує її наша команда. Виконати задумане доведеться Вам.
Запис аудіореклами для нічних клубів та промо клубних паті
Кожен захід у нічному клубі, концерт виконавця чи гурту, як і будь-який продукт, потребує грамотної реклами. Аудіоролики, що анонсують клубні вечірки від професіоналів sound дизайну, дають потужну інформаційну та іміджеву підтримку Вашому заходу.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

В послугу із запису та виготовлення промо для клубних вечірок входить:
  1. Запис вибраного та затвердженого голосу(ів) дикторів за наданим та погодженим із клієнтом сценарієм. Студія надає послугу з написання сценарію для анонсу клубних вечірок. Послуга оплачується окремо. Зведення найбільш вдалих дублів із музикою та ефектів відповідно до побажань клієнта.
  2. Кодування у вказаний формат та відправлення клієнту готового файлу.
Cтудія практикує дві схеми виготовлення аудіороликів.
  • Перша — студія самостійно підбирає музичне оформлення та ефекти для ролика. Клієнт отримує 2 готові варіанти ролика.
  • Друга — клієнт надсилає свою музику та максимально точно описує, що і як має звучати. Студія працює точно по ТЗ клієнта і надсилає один варіант готового аудіоролика. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Про послугу

В послугу із запису та виготовлення промо для клубних вечірок входить:
  1. Запис вибраного та затвердженого голосу(ів) дикторів за наданим та погодженим із клієнтом сценарієм. Студія надає послугу з написання сценарію для анонсу клубних вечірок. Послуга оплачується окремо. Зведення найбільш вдалих дублів із музикою та ефектів відповідно до побажань клієнта.
  2. Кодування у вказаний формат та відправлення клієнту готового файлу.

Часті питання

Cтудія практикує дві схеми виготовлення аудіороликів.
  • Перша — студія самостійно підбирає музичне оформлення та ефекти для ролика. Клієнт отримує 2 готові варіанти ролика.
  • Друга — клієнт надсилає свою музику та максимально точно описує, що і як має звучати. Студія працює точно по ТЗ клієнта і надсилає один варіант готового аудіоролика. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

СтаттіСтатті не знайдено

Рекомендовані дикториІнформація про послугуCзірка модних ді-джеїв на вечірці - це 50% успіху та популярності нічного клубу. Як досягти заповітних 100%? Зробити потужний промоушн! Вибуховий, яскравий, приголомшливий аудіоролик або радіореклама від INSOUND продакшн студії - гарант оглушливого промо! Для самих діджеїв, до речі, знадобиться не менш гучний запис джинглів, ID (ай-ді), інтро (intro), але це зовсім інша історія...

1. Сценарій аудіоролика для шоу, концерту, вечірки нічного клубу.

Замовивши напис сценарію для клубної вечірки, шоу, виступи зірки або модного ді-джея в студії Інсаунд Продакшн, Ви можете бути впевненими в тому, що виготовлення креативу доручається досвідченим фахівцям своєї справи. Певна подача матеріалу, правильне лексичне компонування, логічні акценти, заклик і кульмінація – всі закони написання сценарію дотримуються повною мірою та підпорядковуються неодмінній умові енергетичного впливу словом.

2. Вибір дикторського голосу.

Правильно підібраний дикторський голос для запису аудіоролика нічного клубу – найкращий аргумент у боротьбі за слухача. Низький, експресивний, наполегливий і навіть іноді трохи агресивний чоловічий голос диктора дозволяє досягти підвищеного ефекту тяжіння уваги. Якщо потрібен жіночий голос для радіоролика нічного клубу, то частіше використовується сексі подача, крім динамічних інтонацій. Еротичні відтінки жіночого голосу диктора зазвучать із особливим контрастом і нададуть пристрасті та чуттєвого шарму Вашому аудіоролику.

3. Музика у клубному аудіоролику.

Обов'язковий елемент у такому рекламному обігу. Як правило, використовується музичний стиль тематики майбутньої вечірки. Мікс із хітів запрошеної зірки – окремий музичний твір, що вимагає виняткового вміння, смаку та стилю від звукорежисера. Майстерно зведений трек включає спецефекти - шумові, музичні, а також фірмові фішки, властиві клубному стилю. Зверніть увагу на той факт, що використання відомих хітів та шлягерів в аудіоролику (за винятком реклами безпосередньої участі знаменитості), може спровокувати проблеми із захистом авторських прав при ротації, тому краще використовувати підібрану музику зі спеціальних продакшн бібліотек.

4. Вартість виготовлення аудіоролика для нічного клубу.

Спеціальна цінова пропозиція для такого аудіоролика – 35 у.о. У вартість аудіоролика входить запис тільки чоловічого голосу, представленого у зразках ролика або запис певного жіночого голосу (див. зразки роликів), а також зведення або монтаж. Написання сценарію не входить до ціни. Вартість виготовлення сценарію вказана на сторінці "Ціни". Якщо Ви бажаєте обрати дикторський голос іншого плану, вартість ролика визначатиметься окремо.

5. Як замовити аудіоролик для нічного клубу, вечірки, шоу?

Кілька простих кроків, виконаних послідовно, спростять завдання як для продакшн студії, так і для Вас.
а) Перший крок - замовити сценарій для наміченої вечірки (якщо сценарій або затверджений текст вже є, переходьте до наступного кроку). Для замовлення сценарію треба заповнити бриф і надіслати його на електронну адресу студії.
б) Другий крок (за наявності затвердженого сценарію – тексту для запису) заповнити бриф на виготовлення ролика та надіслати на електронну скриньку студії. У ньому Ви вказуєте обраний голос диктора (чоловічий чи жіночий), стиль музики, хронометраж, наголоси на тексті тощо.
в) Третій крок – оплатити проект будь-яким прийнятним видом платежу.

6. Термін виготовлення клубного ролика.

Фірмовий як за стилем, так і за звучанням аудіоролик, Вам нададуть протягом 1-4 робочих днів, з моменту погодження сценарію та передоплати.

ВідгукиВеликолепная работа, выполнение буквально молниеносное. Был приятно удивлен. А еще мне с легкостью выполнили заказ с криво составленным ТЗ - и все сделали именно так, как нужно! Теперь за начиткой буду обращаться только сюда! Спасибо огромное за вашу работу!
Роман
Уже несколько лет пользуемся услугами Insound Production. Всегда все четко, оперативно и качественно! Каждый раз остаются только положительные впечатления!
Дмитрий
Профи своего дела!
Вникают, а не лишь сдать проект и забыть.
Обратился и доволен)
Теперь только с ними буду работать!!!
Dmitry Shyrokov
В течение двух дней получила качественный результат для приветствия на двух горячих линиях. Использовала голоса Кудинова/Дорофеев. Учли интонационные пожелания и выполнили работу на опережение сроков. Рекомендую!
Гоар
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Заказывал голосовое приветствие. По срокам - быстро, по качеству - отлично. Спасибо за работу! Всем рекомендую!
Анатолий
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
быстро , профессионально. индивидуальный подход, сначала я выбрал одного диктора, мне посоветовали более подходящего, поменял, остался доволен. советую эту компанию!
плющенко
Оперативная озвучка. Очень довольна результатом. Надеюсь, это начало сотрудничества с Insound. Спасибо за профессионализм и качество!
Анна
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
Очень рекомендую ресурс !
Этот тот случай когда качество , цена , скорость на высочайшем уровне !
Вардгес
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Спасибо за готовность работать с нестандартными задачами - без лишних вопросов, но с прояснением существенных моментов. Отдельное спасибо Наталье Вотяковой за профессионализм и гипер оперативность!
Дарья
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Заказывала озвучивание ролика социальной рекламы у Андрея Чернухи. Работой довольна безумно. Очень качественно и оперативно. Имея разнообразный опыт работы с удалёнными специалистами, была очень приятно удивлена. Буду и дальше обращаться к Insound и коллегам рекомендую.
Наталья
Очень удобный и продуманный сервис!
Оперативно и быстро - это в нашем деле очень важно.
Сотрудничество легким будет как коллегам так и тем кто никогда раньше этим не занимался
Дмитрий Винокуров
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook