Запис аудіореклами для нічних клубів та промо клубних патіАудіопідтримка для нічних паті

Нічний клубний виступ, анонс клубної вечірки або афтепаті захід - всі вони потребують масованої медіапідтримки. Академія звуку Insound Production пропонує створення «під ключ» будь-яких анонсів нічних заходів від регіональних до аудіорішень федерального розміру та анонсування турів містами. Вивчайте каталог кращих дикторських голосів, вибирайте відповідні рішення та оформлюйте заявку в режимі онлайн.
Зрозуміло, від настрою, енергетики та духу оформлення Вашої події залежатиме багато. Те, як Ви подаєте всю інформацію, зрештою задає тон святу і змушує бути на висоті кожного виконавця. Але не забувайте - інтрига завжди повинна дотримуватися, так само як і відповідність взятій висоті. Розповісти все, залишивши завісу таємниці; показати те, на що здатний і виправдати очікування – завдання для промо визначено та вирішує її наша команда. Виконати задумане доведеться Вам.
Запис аудіореклами для нічних клубів та промо клубних паті
Кожен захід у нічному клубі, концерт виконавця чи гурту, як і будь-який продукт, потребує грамотної реклами. Аудіоролики, що анонсують клубні вечірки від професіоналів sound дизайну, дають потужну інформаційну та іміджеву підтримку Вашому заходу.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

В послугу із запису та виготовлення промо для клубних вечірок входить:
  1. Запис вибраного та затвердженого голосу(ів) дикторів за наданим та погодженим із клієнтом сценарієм. Студія надає послугу з написання сценарію для анонсу клубних вечірок. Послуга оплачується окремо. Зведення найбільш вдалих дублів із музикою та ефектів відповідно до побажань клієнта.
  2. Кодування у вказаний формат та відправлення клієнту готового файлу.
Cтудія практикує дві схеми виготовлення аудіороликів.
  • Перша — студія самостійно підбирає музичне оформлення та ефекти для ролика. Клієнт отримує 2 готові варіанти ролика.
  • Друга — клієнт надсилає свою музику та максимально точно описує, що і як має звучати. Студія працює точно по ТЗ клієнта і надсилає один варіант готового аудіоролика. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Про послугу

В послугу із запису та виготовлення промо для клубних вечірок входить:
  1. Запис вибраного та затвердженого голосу(ів) дикторів за наданим та погодженим із клієнтом сценарієм. Студія надає послугу з написання сценарію для анонсу клубних вечірок. Послуга оплачується окремо. Зведення найбільш вдалих дублів із музикою та ефектів відповідно до побажань клієнта.
  2. Кодування у вказаний формат та відправлення клієнту готового файлу.

Часті питання

Cтудія практикує дві схеми виготовлення аудіороликів.
  • Перша — студія самостійно підбирає музичне оформлення та ефекти для ролика. Клієнт отримує 2 готові варіанти ролика.
  • Друга — клієнт надсилає свою музику та максимально точно описує, що і як має звучати. Студія працює точно по ТЗ клієнта і надсилає один варіант готового аудіоролика. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

СтаттіСтатті не знайдено

Рекомендовані дикториІнформація про послугуCзірка модних ді-джеїв на вечірці - це 50% успіху та популярності нічного клубу. Як досягти заповітних 100%? Зробити потужний промоушн! Вибуховий, яскравий, приголомшливий аудіоролик або радіореклама від INSOUND продакшн студії - гарант оглушливого промо! Для самих діджеїв, до речі, знадобиться не менш гучний запис джинглів, ID (ай-ді), інтро (intro), але це зовсім інша історія...

1. Сценарій аудіоролика для шоу, концерту, вечірки нічного клубу.

Замовивши напис сценарію для клубної вечірки, шоу, виступи зірки або модного ді-джея в студії Інсаунд Продакшн, Ви можете бути впевненими в тому, що виготовлення креативу доручається досвідченим фахівцям своєї справи. Певна подача матеріалу, правильне лексичне компонування, логічні акценти, заклик і кульмінація – всі закони написання сценарію дотримуються повною мірою та підпорядковуються неодмінній умові енергетичного впливу словом.

2. Вибір дикторського голосу.

Правильно підібраний дикторський голос для запису аудіоролика нічного клубу – найкращий аргумент у боротьбі за слухача. Низький, експресивний, наполегливий і навіть іноді трохи агресивний чоловічий голос диктора дозволяє досягти підвищеного ефекту тяжіння уваги. Якщо потрібен жіночий голос для радіоролика нічного клубу, то частіше використовується сексі подача, крім динамічних інтонацій. Еротичні відтінки жіночого голосу диктора зазвучать із особливим контрастом і нададуть пристрасті та чуттєвого шарму Вашому аудіоролику.

3. Музика у клубному аудіоролику.

Обов'язковий елемент у такому рекламному обігу. Як правило, використовується музичний стиль тематики майбутньої вечірки. Мікс із хітів запрошеної зірки – окремий музичний твір, що вимагає виняткового вміння, смаку та стилю від звукорежисера. Майстерно зведений трек включає спецефекти - шумові, музичні, а також фірмові фішки, властиві клубному стилю. Зверніть увагу на той факт, що використання відомих хітів та шлягерів в аудіоролику (за винятком реклами безпосередньої участі знаменитості), може спровокувати проблеми із захистом авторських прав при ротації, тому краще використовувати підібрану музику зі спеціальних продакшн бібліотек.

4. Вартість виготовлення аудіоролика для нічного клубу.

Спеціальна цінова пропозиція для такого аудіоролика – 35 у.о. У вартість аудіоролика входить запис тільки чоловічого голосу, представленого у зразках ролика або запис певного жіночого голосу (див. зразки роликів), а також зведення або монтаж. Написання сценарію не входить до ціни. Вартість виготовлення сценарію вказана на сторінці "Ціни". Якщо Ви бажаєте обрати дикторський голос іншого плану, вартість ролика визначатиметься окремо.

5. Як замовити аудіоролик для нічного клубу, вечірки, шоу?

Кілька простих кроків, виконаних послідовно, спростять завдання як для продакшн студії, так і для Вас.
а) Перший крок - замовити сценарій для наміченої вечірки (якщо сценарій або затверджений текст вже є, переходьте до наступного кроку). Для замовлення сценарію треба заповнити бриф і надіслати його на електронну адресу студії.
б) Другий крок (за наявності затвердженого сценарію – тексту для запису) заповнити бриф на виготовлення ролика та надіслати на електронну скриньку студії. У ньому Ви вказуєте обраний голос диктора (чоловічий чи жіночий), стиль музики, хронометраж, наголоси на тексті тощо.
в) Третій крок – оплатити проект будь-яким прийнятним видом платежу.

6. Термін виготовлення клубного ролика.

Фірмовий як за стилем, так і за звучанням аудіоролик, Вам нададуть протягом 1-4 робочих днів, з моменту погодження сценарію та передоплати.

ВідгукиСпасибо большое за качественную работу и скорость выполнения заказа. Заказывал озвучку у вас два раза - всегда все быстро - рекомендую вашу компанию своим коллегам и друзьям, приятно иметь дело с профессионалами - в наше время это стало редкостью.
Олег
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
быстро , профессионально. индивидуальный подход, сначала я выбрал одного диктора, мне посоветовали более подходящего, поменял, остался доволен. советую эту компанию!
плющенко
Поставленная задача была решена оперативно и достойно. Обратная связь с клиентом мгновенная. Обращался первый раз за такой услугой и останусь здесь, постоянным клиентом.
Благодарен!
Алекс
Швидко, якісно, професійно ... супер.
Руслан
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Работаю с Инсаунд Продакшн уже несколько лет. И работа у меня для них всегда нестандартная - это не реклама, а озвучка персонажей мультфильмов. Голос нужен не информационно-рекламный, все гораздо сложнее, тут нужно актерское мастерство. Студия очень профессиональная, всегда получается лучше, чем ожидалось. И главное - БЫСТРО! Спасибо большое!
Максим
Спасибо за готовность работать с нестандартными задачами - без лишних вопросов, но с прояснением существенных моментов. Отдельное спасибо Наталье Вотяковой за профессионализм и гипер оперативность!
Дарья
Виготовляли голосові ролики для відеокліпу та аудіоролики для реклами в супермаркетах. усе чітко, швидко, якісно, не дорого.
дякую.
Василь
Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Заказывал голосовое приветствие. Материалы предоставили в тот же день. Проделанной работой остался доволен, все сделали качественно. Спасибо за работу. Хороший сервис, рекомендую.
Сергей
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook