Аудіоролики для супермаркетівРеклама для супермаркетів

Як випливає з самої назви «indoor» - означає — внутрішня реклама, трансляція якої проходить у закритих приміщеннях торгових центрів магазинів, супермаркетів і т.д., а не в ефірній частоті радіо. Indoor реклама існує для привернення уваги до того чи іншого товару, послуги, акції, запропонованого відвідувачам. Indoor реклама є дуже ефективним засобом стимулювання продажів шляхом таргетування уваги потенційних покупців.
Звичайний набір слухача в цьому випадку — яскрава подача диктора в начитках про товари та акції, а також розспівування іміджевого плану, які розбавляють даний інформаційний потік. Ви завжди можете уникнути стандартів і привернути увагу несподіваним зверненням - спокійним і плавним (іноді це може добре спрацювати, за умови, що матеріал буде почутий). Завжди потрібно враховувати середовище сприймання - рівний гул супермаркету, метушня та розсіяність уваги покупця - складний антураж для варіативних кроків.
У будь-якому випадку, подбайте про те, щоб якомога більше різноманітних пропозицій звучало протягом середнього часу проведення покупця — може дратівливо діяти постійне повторення одного й того ж аудіоролика, що звучить аудіоролика. кілька разів поспіль.
Аудіоролики для супермаркетів
Виготовлення аудіо роликів для трансляції в магазинах, супермаркетах та торгових центрах, ринках, кафе та ресторанах
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис ролика для супермаркету включає:
Запис вибраного голосу диктора за наданим клієнтом сценарію.
Вибір дикторів здійснюється клієнтом зі списку дикторів он-лайн.
зведення ролика із заздалегідь музичним фоном (1-2 варіанти)
Терміни виготовлення ролика для супермаркету: від 12 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис ролика для супермаркету включає:
Запис вибраного голосу диктора за наданим клієнтом сценарію.
Вибір дикторів здійснюється клієнтом зі списку дикторів он-лайн.
зведення ролика із заздалегідь музичним фоном (1-2 варіанти)

Часті питання

Терміни виготовлення ролика для супермаркету: від 12 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Що таке Indoor реклама?
Як випливає із самої назви «indoor» - означає — внутрішня реклама, трансляція якої проходить у закритих приміщеннях торгових центрів магазинів, супермаркетів тощо, а не в ефірній радіочастоті. Indoor реклама існує для привернення уваги до того чи іншого товару, послуги, акції, запропонованого відвідувачам. Indoor реклама є вкрай ефективним засобом стимулювання продажів шляхом таргетування уваги потенційних покупців.

2. Текст для внутрішньої реклами супермаркетів чи торгових центрів.
Написання сценарного звернення в аудіорекламі для торгового центру, супермаркету або іншого виду внутрішньої реклами значно відрізняється від сценарного рішення радійної реклами. Основна відмінність обумовлена ​​більш інформаційним сценарним підходом, що проставляє відвідувачам максимум можливої ​​інформації про товар, послугу або їх ціни.

3. Музичний дизайн роликів для внутрішньої реклами.
Музичне оформлення indoor роликів так само тяжіє до спокійніших тонів, зі значно нижчою динамікою всього рекламного звернення. Такий підхід дозволяє повніше і дохідливіше донести споживачеві всю рекламну інформацію, не відволікаючись на спроби виділитися з яскравого музичного формату радіостанцій.

4. Сфери застосування indoor реклами.
Оптимальним застосуванням Indoor реклами завжди буде зарите приміщення з грамотно побудованою системою музичного оснащення без яскравого музичного мовлення. Торгові зали та площі, супермаркети, магазини, бутіки та інші — є ідеальним місцем для рекламного мовлення внутрішньої аудіореклами.

5. Вартість запису та виготовлення аудіороликів для внутрішньої реклами.
Вартість виготовлення та запису indoor аудіоролика дорівнює виробу інформаційного радіоролика. Детальнішу інформацію про схему ціноутворення Ви можете прочитати на сторінці нашого сайту - «ціни»

ВідгукиУже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Сергей
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Очень довольна сотрудничеством с вами! Быстро, чётко, с положительным общением.
Буду в дальнейшем к вам обращаться и советовать коллегам!
Успехов вам!
Дарья
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Спасибо за быстрый сервис. Все сделали в оговоренные сроки. Без переделок.
Будем обращаться еще.
Дмитрий
В течение двух дней получила качественный результат для приветствия на двух горячих линиях. Использовала голоса Кудинова/Дорофеев. Учли интонационные пожелания и выполнили работу на опережение сроков. Рекомендую!
Гоар
Не первый раз обращаюсь к Insound за дикторской озвучкой.  Всё очень профессионально, быстро и главное качественно. Работать одно удовольствие. Спасибо Вам.
Кирилл
Классное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.
Anna Buchko
Заказывал голосовое приветствие. По срокам - быстро, по качеству - отлично. Спасибо за работу! Всем рекомендую!
Анатолий
Благодарю студию Insound за оперативное и качественное выполнение заказа. Текст озвучен качественно профессиональным диктором. Вечером передал документ, утром уже получил готовый файл.
Ребята, спасибо за вашу работу!
Алексей
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Уже несколько лет пользуемся услугами Insound Production. Всегда все четко, оперативно и качественно! Каждый раз остаются только положительные впечатления!
Дмитрий
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Да, согласен с комментарием Дмитрия. Несколько раз обращались к Insoud Prodaction. Быстро, оперативно) В 03 ночи запрос, в 8 утра уже Демо версия. Молодцы!
Сергей
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
С insound работаю уже много лет и не разу не разочаровался. Всегда в тему. Высокий уровень. Ролики изгттовленные INSOUND выстреливают 100%  ТАК ДЕРЖАТЬ.
Юрий
Всё было сделано быстро и качественно. я очень рад такому сервису. колосальный выбор голосов) спасибо всем за разработку)
Denis
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
В первый раз решил поработать со студией Insound Production и я скажу что эти ребята настоящие профи в своем деле! Все сделали качественно и круто! А что самое главное быстро! Очень приятно, когда люди так ответственно относятся к своей работе, предоставляя заказчику максимальный комфорт, скорость и что самое главное - качество продукции! Большое ВАМ спасибо!
Сергей
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook