Аудіоролики для супермаркетівРеклама для супермаркетів

Як випливає з самої назви «indoor» - означає — внутрішня реклама, трансляція якої проходить у закритих приміщеннях торгових центрів магазинів, супермаркетів і т.д., а не в ефірній частоті радіо. Indoor реклама існує для привернення уваги до того чи іншого товару, послуги, акції, запропонованого відвідувачам. Indoor реклама є дуже ефективним засобом стимулювання продажів шляхом таргетування уваги потенційних покупців.
Звичайний набір слухача в цьому випадку — яскрава подача диктора в начитках про товари та акції, а також розспівування іміджевого плану, які розбавляють даний інформаційний потік. Ви завжди можете уникнути стандартів і привернути увагу несподіваним зверненням - спокійним і плавним (іноді це може добре спрацювати, за умови, що матеріал буде почутий). Завжди потрібно враховувати середовище сприймання - рівний гул супермаркету, метушня та розсіяність уваги покупця - складний антураж для варіативних кроків.
У будь-якому випадку, подбайте про те, щоб якомога більше різноманітних пропозицій звучало протягом середнього часу проведення покупця — може дратівливо діяти постійне повторення одного й того ж аудіоролика, що звучить аудіоролика. кілька разів поспіль.
Аудіоролики для супермаркетів
Виготовлення аудіо роликів для трансляції в магазинах, супермаркетах та торгових центрах, ринках, кафе та ресторанах
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис ролика для супермаркету включає:
Запис вибраного голосу диктора за наданим клієнтом сценарію.
Вибір дикторів здійснюється клієнтом зі списку дикторів он-лайн.
зведення ролика із заздалегідь музичним фоном (1-2 варіанти)
Терміни виготовлення ролика для супермаркету: від 12 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис ролика для супермаркету включає:
Запис вибраного голосу диктора за наданим клієнтом сценарію.
Вибір дикторів здійснюється клієнтом зі списку дикторів он-лайн.
зведення ролика із заздалегідь музичним фоном (1-2 варіанти)

Часті питання

Терміни виготовлення ролика для супермаркету: від 12 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Що таке Indoor реклама?
Як випливає із самої назви «indoor» - означає — внутрішня реклама, трансляція якої проходить у закритих приміщеннях торгових центрів магазинів, супермаркетів тощо, а не в ефірній радіочастоті. Indoor реклама існує для привернення уваги до того чи іншого товару, послуги, акції, запропонованого відвідувачам. Indoor реклама є вкрай ефективним засобом стимулювання продажів шляхом таргетування уваги потенційних покупців.

2. Текст для внутрішньої реклами супермаркетів чи торгових центрів.
Написання сценарного звернення в аудіорекламі для торгового центру, супермаркету або іншого виду внутрішньої реклами значно відрізняється від сценарного рішення радійної реклами. Основна відмінність обумовлена ​​більш інформаційним сценарним підходом, що проставляє відвідувачам максимум можливої ​​інформації про товар, послугу або їх ціни.

3. Музичний дизайн роликів для внутрішньої реклами.
Музичне оформлення indoor роликів так само тяжіє до спокійніших тонів, зі значно нижчою динамікою всього рекламного звернення. Такий підхід дозволяє повніше і дохідливіше донести споживачеві всю рекламну інформацію, не відволікаючись на спроби виділитися з яскравого музичного формату радіостанцій.

4. Сфери застосування indoor реклами.
Оптимальним застосуванням Indoor реклами завжди буде зарите приміщення з грамотно побудованою системою музичного оснащення без яскравого музичного мовлення. Торгові зали та площі, супермаркети, магазини, бутіки та інші — є ідеальним місцем для рекламного мовлення внутрішньої аудіореклами.

5. Вартість запису та виготовлення аудіороликів для внутрішньої реклами.
Вартість виготовлення та запису indoor аудіоролика дорівнює виробу інформаційного радіоролика. Детальнішу інформацію про схему ціноутворення Ви можете прочитати на сторінці нашого сайту - «ціни»

ВідгукиУже несколько лет пользуемся услугами Insound Production. Всегда все четко, оперативно и качественно! Каждый раз остаются только положительные впечатления!
Дмитрий
С insound работаю уже много лет и не разу не разочаровался. Всегда в тему. Высокий уровень. Ролики изгттовленные INSOUND выстреливают 100%  ТАК ДЕРЖАТЬ.
Юрий
Впервые решил заказать диктора и очень рад. Ролики озвученные профессионально выглядят совсем по-другому.
Это оказалось достаточно быстро и не дорого, а голос – потрясающим.
К тому же я еще получил два варианта интонации начитки, который был один лучше другого.
Роман
Швидко, якісно, професійно ... супер.
Руслан
Да, согласен с комментарием Дмитрия. Несколько раз обращались к Insoud Prodaction. Быстро, оперативно) В 03 ночи запрос, в 8 утра уже Демо версия. Молодцы!
Сергей
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Поставленная задача была решена оперативно и достойно. Обратная связь с клиентом мгновенная. Обращался первый раз за такой услугой и останусь здесь, постоянным клиентом.
Благодарен!
Алекс
Спасибо за быстрый сервис. Все сделали в оговоренные сроки. Без переделок.
Будем обращаться еще.
Дмитрий
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
Оперативная озвучка. Очень довольна результатом. Надеюсь, это начало сотрудничества с Insound. Спасибо за профессионализм и качество!
Анна
Виготовляли голосові ролики для відеокліпу та аудіоролики для реклами в супермаркетах. усе чітко, швидко, якісно, не дорого.
дякую.
Василь
Работаю с Инсаунд Продакшн уже несколько лет. И работа у меня для них всегда нестандартная - это не реклама, а озвучка персонажей мультфильмов. Голос нужен не информационно-рекламный, все гораздо сложнее, тут нужно актерское мастерство. Студия очень профессиональная, всегда получается лучше, чем ожидалось. И главное - БЫСТРО! Спасибо большое!
Максим
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Классное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.
Anna Buchko
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook