Запис найкращих дитячих голосів з усього світуОн-лайн каталог дитячих голосів


Ніщо так не виділяє рекламне повідомлення з рекламного блоку на радіо і ТБ, як дзвінкий і чарівний дитячий голосок! У дикторскому каталозі Insound Production Ви знайдете голоси юних дикторів - хлопчиків і дівчаток будь-якого віку - від 3-х років і до 16. Слухайте демо файли, вибирайте відповідний голос і оформляйте замовлення.
Зверніть увагу, що процес запису дитячого голосу відрізняється від запису дорослого голосу. Не варто очікувати від дитини розбірливою дикції, вміння швидко і чітко прочитати адресну інформацію і вміло інтонаційно розставити розділові знаки. Все, що можна вимагати від дитячого голосу - звучати як дитина і не більше того. Виходячи з цього, надавайте максимально прості і зрозумілі дитині тексти. Студія залишає право за собою приймати рішення про ступінь складності тексту для дитини і можливості подальшої роботи над ним.

Гарантія якості


Замовляючи послугу записи дитячого голосу в студії Insound Production, клієнти отримують 100% гарантію якості. Важливо пам'ятати, що факт замовлення послуги має на увазі прийняття діючих правил студії і відповідальності клієнта за правильне оформлення завдання на запис голосу диктора. Недотримання правил студії знімає діючу гарантію.
Ми гарантуємо безкоштовну коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать вихідного завданням.

Терміни гарантії складаюсь три календарних дні з моменту відправки готового матеріалу клієнту.