Запис найкращих дикторів, акторів та пародистів з усього світуЗапис голосів дикторів


Каталог дикторських голосів Insound Production пропонує послуги справжніх професіоналів сфери озвучування: дикторів телебачення та радіоведучих, акторів театру та кіно, пародистів та вокалістів, корінних носіїв мов, і навіть дитячих голосів! Пошук необхідного голосу/типажу здійснюється за лічені секунди за допомогою інтелектуальних алгоритмів та фільтрів голосової бази. Автоматична калькуляція дозволяє миттєво отримати попередній прорахунок вартості будь-якого проєкту, достатньо до обраного голосу додати потрібні опції. Фінальна калькуляція термінів та вартості здійснюється координаторами проєктів студії.

Потрібно озвучити швидше та дешевше?
Немає проблем! Надішліть на email студії опис Вашого завдання вказавши потрібні терміни та бюджет та отримайте добірку виконавців протягом 30 хвилин!

Гарантія якості


Всі види робіт із запису дикторів та озвучування будь-яких завдань надані студією Insound Production, покриває 100% гарантія якості. Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового матеріалу клієнту. Будь-які виправлення, корекції та доопрацювання, що не суперечать початковому завданню здійснюється безплатно.
Координатори проєктів надають будь-яку підтримку та допомогу у формуванні завдання, включаючи безкоштовний переклад технічної частини завдання. Терміни зберігання готових робіт в архівах студії не перевищують трьох місяців з моменту виконання готової роботи.

Людський фактор під час роботи з каталогом голосів
Релігійні, політичні, етичні та інші погляди певних виконавців можуть вплинути на рішення диктора не працювати над конкретним замовленням.

При виборі голосу диктора дуже важливо прослухати уважно його демо і визначити відповідний фрагмент. При формуванні завдання вкажіть дикторові або координатору проєктів на цей фрагмент демо диктора. Тільки в такому випадку диктор зможе виконати Ваше завдання максимально якісно.
Про дикторов