Озвучення інфоргафіки та мальованої анімаціїОзвучення інфографіки

Мальоване дудл відео, інфографіка та анімаційне відео є відмінним рекламним інструментарієм, що поєднує в собі, як невисоку вартість створення (на відміну від 3d графіки), короткі терміни виготовлення, так легкість сприйняття глядачем будь-якого віку. Студія Insound Production пропонує озвучування мальованих відеороликів будь-якої складності. Ви можете замовити створення повного звукового ряду для анімації, включаючи покадрову озвучку кожного кадру та елемента графіки або зупинитися лише на записі закадрового голосу диктора. При виборі голосу диктора важливо пам'ятати, що багато чого залежить від уміння диктора привернути до себе увагу глядача. Тобто. природні дані – тембр голосу, його звучання, емоційність чи витриманість надають особливого колориту, пожвавлюючи картинку. Професійні диктори, рекомендовані студією, як правило, мають чарівність і шарм, які будуть зовсім не зайвими при загальному враженні. Природність, жвавість, легкість та чіткість чудово поєднуються зі стилем, у якому зазвичай виконується цей вид робіт.
Озвучення інфоргафіки та мальованої анімації
Мальоване дудл відео, інфографіка та анімаційне відео є чудовим рекламним інструментарієм
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

В послугу озвучування інфографіки входить такі етапи робіт:
Запис голосу диктора сценарію, наданому клієнтом
Обробку файлу дикторської начитки
Розташування дикторської начитки за таймами (синхронізація голосу диктора з відео)
Підбір звукових ефектів та музичного супроводу
Зведення синхронізованого аудіо треку з відео.
Терміни озвучування інфографіки залежать від складності проекту.
Мінімальні терміни - 12 годин
В завданні обов'язково вкажіть що хочете отримати в результаті - або тільки голос диктора для подальшої самостійної роботи, або готову аудіодоріжку з урахуванням таймкодів, або готовий відео файл, що не вимагає жодних додаткових. робіт.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безплатне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

В послугу озвучування інфографіки входить такі етапи робіт:
Запис голосу диктора сценарію, наданому клієнтом
Обробку файлу дикторської начитки
Розташування дикторської начитки за таймами (синхронізація голосу диктора з відео)
Підбір звукових ефектів та музичного супроводу
Зведення синхронізованого аудіо треку з відео.

Часті питання

Терміни озвучування інфографіки залежать від складності проекту.
Мінімальні терміни - 12 годин
В завданні обов'язково вкажіть що хочете отримати в результаті - або тільки голос диктора для подальшої самостійної роботи, або готову аудіодоріжку з урахуванням таймкодів, або готовий відео файл, що не вимагає жодних додаткових. робіт.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безплатне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугуСценарій озвучення інфографіки.
Текст або сценарій для озвучення дудл відео та інфографіки часто виконується у гумористичному стилі або у формі діалогів. Маючи такий текст на руках дуже важливо правильно підібрати голос диктора.

Підбір голосу диктора для озвучування дудл-відео або інфографіки.
При виборі голосу диктора в першу чергу слід звертати увагу на демо актора, надане на сайті. Якщо Вам або Вашому клієнту подобається той чи інший фрагмент демо і влаштовує інтонаційне та тембральне звучання, неодмінно вкажіть про цей фрагмент у завданні для диктора. Цей фрагмент стане орієнтиром при озвученні Вашого тексту та гарантією якості. Якщо відео вже готове і Ви розставляєте фрази по таймкодах, неодмінно врахуйте відповідність довжині фраз у сценарії. Вся відповідальність за розбіжність довжини таймкодів лежить на клієнті.

Технічне завдання для озвучування інфографіки.
Крім загальних вимог до оформлення текстів для диктора, тех. завдання з озвучування файлу інфографіки має містити таку інформацію:
Звуковий формат файлів, що надаються студією
Рівень гучності запису. Нормалізація.
Загальна кількість файлів, представлених студією
Нумерація або найменування файлів
Чи потрібне чищення або монтаж файлів
Всі додаткові роботи тарифікуються окремо.
За відсутності необхідної інформації студія надає матеріал в одному (одному) файлі в максимальній якості, без додаткових робіт.

Оформлення тексту для інфографіки.
Як і в будь-якому завданні, з подальшою роботою диктора, потрібно, щоб клієнт не лише надав текст, але й максимально точно вказав усі побажання до інтонацій. Озвучення ролика інфографікою може відрізнятися від інших завдань. Найчастіше в сценарії потрібно виділити той чи інший відео фрагмент, роблячи акцент на тій чи іншій фразі або виділяючи ключове слово паузою перед ним. Всі ці нюанси повинні бути прописані в завдання для диктора. За відсутності завдання, студія працює над текстом на власний розсуд. Всі ремарки, що вносяться після озвучування тексту диктором, розглядаються в рамках нового завдання та оцінюються студією окремо.

Локалізація інфографіки іноземними мовами.
Останнім часом все більше компаній шукають збуту своїх послуг на іноземних ринках. Студія Insound пропонує актуальне рішення даного завдання - адаптацію інфографіки на будь-які мови світу з використанням дикторів, корінних носіїв мови. В арсеналі студії понад 500 дикторських голосів, більш ніж 40 мовами світу.
Врахуйте, що оформлення завдання для диктора іноземною мовою має містити:
1. Текст для озвучування з якісним перекладом. При неякісному перекладі диктор може відмовитись озвучувати Ваше завдання
2. Режисерські ремарки цільовою мовою, прочитавши які актор зможе виконати Ваше завдання відповідно до вимог
3. Якщо в сценарії інфографіки є абревіатури, назви марок, імена власні та ін. За відсутності вищевказаних вимог робота з озвучування проводиться на розсуд диктора. Всі наступні побажання та пояснення розглядаються студією виключно в рамках нового завдання та за додаткову вартість.

Тестовий, безплатний запис фрагмента тексту.
Якщо у Вашому завданні більше тисячі слів, Ви отримуєте можливість безплатного тестового запису фрагмента сценарію одним голосом. Ця послуга надається для узгодження з клієнтом манери читання диктора. Отримає тестовий запис клієнт може внести правки у стиль прочитання, темпоритм та динаміку. Озвучення фінального тексту інфографіки буде виконано з огляду на всі побажання.

Кастинг голосів для інфографіки.
Якщо Ви не можете зупинити свій вибір на одному виконавці, студія Інсаунд пропонує провести кастинг трьох виконавців. Переможець кастингу озвучуватиме весь сценарій. Зверніть увагу, що кастинг включає озвучки частини презентації, обсягом до 80 слів. Озвучення всього тексту презентації оплачується окремо. Для оформлення заявки на проведення кастингу перейдіть сюди.

Гарантії якості. Замовляючи послугу озвучки інфографіки, клієнти студії Insound одержують 100% гарантію якості. Гарантія діє протягом 3-х календарних днів з моменту відправлення клієнту файлів і з тією умовою, що клієнтом було дотримано всіх обов'язкових нюансів оформлення заявки.

Онлайн співробітництво з озвучування інфографіки.
Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Кривій Ріг, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Суми, Чернівці, Рівне, Бровари, Ужгород, Бровари, а також більшість європейських міст і континент Америки, є клієнтами наших послуг завдяки всесвітній мережі Інтернет. Віддалена співпраця передбачає розуміння принципів онлайн роботи, а також певного ступеня довіри між клієнтами та виконавцями робіт. Наша книга відгуків завжди відкрита для побажань.

ВідгукиВ первый раз решил поработать со студией Insound Production и я скажу что эти ребята настоящие профи в своем деле! Все сделали качественно и круто! А что самое главное быстро! Очень приятно, когда люди так ответственно относятся к своей работе, предоставляя заказчику максимальный комфорт, скорость и что самое главное - качество продукции! Большое ВАМ спасибо!
Сергей
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Впервые решил заказать диктора и очень рад. Ролики озвученные профессионально выглядят совсем по-другому.
Это оказалось достаточно быстро и не дорого, а голос – потрясающим.
К тому же я еще получил два варианта интонации начитки, который был один лучше другого.
Роман
Профи своего дела!
Вникают, а не лишь сдать проект и забыть.
Обратился и доволен)
Теперь только с ними буду работать!!!
Dmitry Shyrokov
быстро , профессионально. индивидуальный подход, сначала я выбрал одного диктора, мне посоветовали более подходящего, поменял, остался доволен. советую эту компанию!
плющенко
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Заказывала озвучивание ролика социальной рекламы у Андрея Чернухи. Работой довольна безумно. Очень качественно и оперативно. Имея разнообразный опыт работы с удалёнными специалистами, была очень приятно удивлена. Буду и дальше обращаться к Insound и коллегам рекомендую.
Наталья
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
Была пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
Highly recommended! In 1 day all was done. Excellent job!
Thank you Insound Production! You da best!
Юлія Жмурко
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Заказывал озвучку для видео, коротенькая фраза. Нужен был определенный голос диктора. Все сделали в лучшем виде и за полдня! Рекомендую, цены радуют!
Александр
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook