Віддалений запис вокалу. Професійні співакиГолоси пародистів та акторів для озвучення


Ваш бізнес такий хороший, що у Вас немає слів? Ми заспіваємо про нього! Вокальні композиції в стилях - поп, джаз, блюз, реп, рок і будь-яких інших! Вибирайте вокаліста на свій слух і оформляйте замовлення.

Он-лайн каталог вокалу для пісенних аудіороликів, озвучення відеореклами та оформлення радіостанцій пропонує тільки професійних виконавців, які працюють у різних жанрах і напрямах. Якщо у Вас є сумніви щодо того чи іншого співака, надішліть Ваш запит на email і ми відповімо на всі Ваші питання в найкоротший термін.

Гарантія якості


Замовляючи послугу записи вокалу в студії Insound Production, клієнти отримують 100% гарантію якості. Важливо пам'ятати, що факт замовлення послуги має на увазі прийняття діючих правил студії і відповідальності клієнта за правильне оформлення завдання на запис голосу диктора. Гарантія діє протягом 5-ти днів (календарних) з моменту відправки готового матеріалу клієнта.

При роботі з каталогом вокалістів враховуйте людський фактор. Релігійні, політичні, етичні та інші погляди певних дикторів можуть вплинути на рішення диктора не працює над конкретним замовленням.