Запис жіночих голосів на автовідповідачЯкщо чоловічий голос диктора популярний значно більше жіночого практично у всіх медійних сферах, то послуга запис автовідповідача жіночим голосом є на 75% більш потрібний, ніж чоловічий. Пов'язано це саме з тим, що жінка-мати викликає більше довіри, ніж жорсткий і самовпевнений чоловічий голос, який не шукає компромісних рішень. Студія Insound Production пропонує своїм клієнтам найкращі жіночі голоси різного віку, тембрів та національностей.
Клієнти студії можуть розраховувати на індивідуальний підбір голосу для їх проєкту з озвучування повідомлень на корпоративний автовідповідач та оформляти замовлення як безпосередньо на запис файлів, так і на кастинг голосів. Діє послуга безплатного кастингу - записи фрагмента сценарію кількома дикторами. Послуга безкоштовного кастингу можлива, коли замовлення містить не менше 10 вітальних файлів і загальна довжина тексту перевищує 500 слів.
Можлива локалізація привітань та повідомлень на автовідповідач на будь-які іноземні мови — від традиційних європейських, до найрідкісніших азіатських мов та прислівників. Цінові рішення на послугу запису повідомлень жіночими голосами представлені в найрізноманітніших цінових категоріях: від найбюджетніших - до елітних, федеральних та VIP голосів відомих ТБ провідних та акторів.
Запис жіночих голосів на автовідповідач
Привітні, ділові, кокетливі, сексуальні, але все – професійні жіночі голоси дикторів для запису повідомлень на офісний автовідповідач Вашої компанії. Вибирайте свій голос із каталогу та оформлюйте замовлення. Усі консультації щодо підбору голосу та музики надаються в телефонному або онлайн режимі абсолютно безплатно.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

У послугу для запису повідомлень для автовідповідача жіночим голосом входить:
 1. Озвучення тексту автовідповідача за сценарієм, наданим клієнтом
 2. Очищення та обробка запису файлу голосу диктора
 3. Кодування повідомлення автовідповідача з жіночим голосом у формат, що відповідає специфікаціям IP телефону або станції міні-АТС, зазначеним у технічному завданні.
 4. Підбір звукових ефектів та музичного супроводу (якщо потрібно)
При замовленні обов'язково уточніть, що Ви хочете отримати на виході від студії. Від обраного виду робіт залежатиме вартість та терміни виготовлення продукту.
Терміни виконання робіт із запису повідомлення на автовідповідач жіночим голосом залежать від:
 1. Кількість файлів та обсяг тексту для запису
 2. Доступність вибраного Вами жіночого голосу
Мінімальний термін запису 1 файлу автовідповідача з жіночим голосом становить 3-4 години.

Про послугу

У послугу для запису повідомлень для автовідповідача жіночим голосом входить:
 1. Озвучення тексту автовідповідача за сценарієм, наданим клієнтом
 2. Очищення та обробка запису файлу голосу диктора
 3. Кодування повідомлення автовідповідача з жіночим голосом у формат, що відповідає специфікаціям IP телефону або станції міні-АТС, зазначеним у технічному завданні.
 4. Підбір звукових ефектів та музичного супроводу (якщо потрібно)
При замовленні обов'язково уточніть, що Ви хочете отримати на виході від студії. Від обраного виду робіт залежатиме вартість та терміни виготовлення продукту.

Часті питання

Терміни виконання робіт із запису повідомлення на автовідповідач жіночим голосом залежать від:
 1. Кількість файлів та обсяг тексту для запису
 2. Доступність вибраного Вами жіночого голосу
Мінімальний термін запису 1 файлу автовідповідача з жіночим голосом становить 3-4 години.

Гарантії

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Про запис повідомлень жіночим голосом.

Жіночий голос для запису автовідповідача – це універсальний засіб комунікації на будь-якому етапі. Вважається, що жіночий голос викликає менше негативних емоцій при очікуванні на лінії, тому він частіше використовується для запису голосових вітань. В інтонаційній гамі голосів при цьому популярніші легкі, приємні, доброзичливі тони. Однак, потрібні й інші види подачі дикторського голосу, наприклад, суворі та офіційні. Колекція голосів воістину велика і від особистого сприйняття залежить конкретний вибір. Завдань, які вирішуються при озвучуванні телефонного вітання небагато — зацікавити та утримати на лінії, але важливість їх важко переоцінити. Перші секунди привабливого жіночого голосу вже дають фору на випередження уваги абонента — важко встояти перед чарівністю і шармом наших жінок дикторів.

2. Види повідомлень для голосового голосу.

Студія Insound виділяє такі основні види повідомлень на автовідповідач:

А. Голосове вітання

Стандартне голосове вітання, яке лунає замість телефонних сигналів. Оптимальна тривалість до 20 секунд завдовжки. Можливі рішення як з музичним фоном, так і без. При використанні музичного супроводу, може бути доречна музика як утримання абонента. Основне призначення – іміджеве. Неодмінний атрибут будь-якої організації, яка надає послуги або підтримку телефону

Б. Повідомлення для перенаправлення вхідного телефонного трафіку відділами компанії.

Цей вид повідомлень перенаправляє користувачів, шляхом тонального або голосового набору пунктів меню, на відповідні підрозділи компанії, тим самим знижує навантаження на операторів або секретарів.

ст. Службові повідомлення.

Призначення — інформувати користувачів про вихідні, святкові та не робочі дні, зміни у графіку роботи, акції, розпродажі тощо.

3. Сценарій (текст) для автовідповідача.

Сценарне звернення до клієнта має повною мірою відповідати як духу корпоративної етики, так і критеріям соціального прошарку, що є абонентами Вашої компанії. До написання сценарію автовідповідача необхідно ставитися з усією строгістю та врахуванням вищезгаданих правил і, неодмінно, приділяючи увагу грамотній та літературній мові.

4. Вибір жіночого голосу. Кастинги.

Студія Інсаунд Прдакшн пропонує своїм клієнтам більше 200 жіночих голосів, що знаходяться в будь-яких вікових групах, які володіють понад 40 іноземними мовами та у цінових рішеннях від економ до VIP класу. При формуванні понад 10 файлів та із загальною кількістю слів понад 500, можлива послуга безплатного кастингу жіночих голосів. Звертаємо увагу, що не всі диктори Insound Production беруть участь у безкоштовних кастингах.

5. Музичний супровід у записах автовідповідачів.

Музичний супровід у повідомленнях для автовідповідачів безсумнівно надає більше іміджевого забарвлення компанії, а також є гарним інструментом для утримання абонента на лінії, а в деяких випадках ще й повертає клієнта до компанії. Ми завжди рекомендуємо клієнтам студії використовувати музичне тло в записах автовідповідачів і пропонуємо на вибір безліч музичних стилів для підкреслення та виділення специфіки бізнесу тій чи іншій сфері.

6. Сфера застосування. Підказки про студію Insound.

Телефонні автовідповідачі буквально здобули всі сфери бізнес послуг. Традиційно автовідповідачі використовуються в кінотеатрах, call-центрах мобільних операторів, службах автотранспорту на вокзалах, диспетчерських службах таксі, міні-АТС офісів великих та середніх компаній тощо. Проте, існує ще безліч не випробуваних серед використання автовідповідачів, серед яких - бутіки мод, ресторани та бари, приймальні адвокатів та ін. Досить проаналізувати вигоду від використання технології телефонного автовідповідача в поєднанні з професійно поставленими "/ua/voices/female/">жіночим голосом і Ви отримаєте довгий список переваг для Вашого бізнесу.

7. Жіночий голос для автовідповідача іноземними мовами

Студія Інсаунд надає послуги із запису s іноземними мовами. В арсеналі студії доступні понад 40 мов світу — від найпопулярніших, таких, як англійська, французька, німецька, іспанська, нідерландська та інші європейські мови, до рідкісних азіатських мов та прислівників.

8. Гарантії якості

Всі роботи зі створення записів автовідповідачів — від написання сценарію до підбору жіночого голосу та відомості з музичним фоном — супроводжуються 100% гарантією якості.

9. Віддалена співпраця при виготовленні автовідповідачів

У якому б місті Ви не знаходилися — у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Донецьку, Запоріжжі, Кривому Розі, Вінниці, Івано-Франківську, Луцьку, Миколаєві, Черкасах, Чернігові, Сумах, Чернівцях, Рівному, Броварах, Ужгороді — ми можемо записати для Вашого телефонного автовідповідача саме той жіночий голос, який добре знайомий і любимо Вами. Досить надіслати нам приклад потрібного тембру і ми зробимо все можливе, щоб розшукати саме цю людину і домовитися з нею про запис Вашого вітання.

ВідгукиОчень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Великолепная работа, выполнение буквально молниеносное. Был приятно удивлен. А еще мне с легкостью выполнили заказ с криво составленным ТЗ - и все сделали именно так, как нужно! Теперь за начиткой буду обращаться только сюда! Спасибо огромное за вашу работу!
Роман
С insound работаю уже много лет и не разу не разочаровался. Всегда в тему. Высокий уровень. Ролики изгттовленные INSOUND выстреливают 100%  ТАК ДЕРЖАТЬ.
Юрий
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Заказывал голосовое приветствие. По срокам - быстро, по качеству - отлично. Спасибо за работу! Всем рекомендую!
Анатолий
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Швидко, якісно, професійно ... супер.
Руслан
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
быстро , профессионально. индивидуальный подход, сначала я выбрал одного диктора, мне посоветовали более подходящего, поменял, остался доволен. советую эту компанию!
плющенко
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Очень рекомендую ресурс !
Этот тот случай когда качество , цена , скорость на высочайшем уровне !
Вардгес
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Очень довольна сотрудничеством с вами! Быстро, чётко, с положительным общением.
Буду в дальнейшем к вам обращаться и советовать коллегам!
Успехов вам!
Дарья
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook