Озвучка і локалізація на будь-які мови планети Земля!

Лідер ринку аудіо рішень з 1998 року.

%
гарантія якості
на  %
ціни нижчі за середньоринкові
роки
на ринку послуг звукозапису
дикторів на 50 мовах
Європейський підхід, гнучке ціноутворення, підтримка на всіх етапах проекту і безоплатні консультації + просто чудовий настрій - гарантовано всім клієнтам студії Insound  :)

Диктори, аудіореклама, озвучка відео та голосові вітанняГарантовані строки. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Понад 1000 дикторів на 50 мовах планети ЗемляВартість наших послугКреативний радіоролик, складне телефонне меню, локалізація бізнес-презентації на іноземні мови або розробка звуків для комп'ютерної гри - ціни студії адаптуються під бюджет клієнта і розраховуються автоматично алгоритмами нашого сайту.
Знижки та безоплатні консультації - a must! ;)

ЗАМОВИТИ
Голос диктора
Аудіоролик
Автовідповідач
Голосове меню IVR
Озвучення відео

Особистий кабінет. Робота в режимі 24/7Студія Insound Production рада запропонувати Вам всі умови для нового рівня продуктивної роботи. Особистий кабінет - це зручний сервіс, завдяки якому можна наочно і просто відстежити всі етапи при замовленнях, розрахунках, баланс і так далі як клієнтові, так і диктору.

До кабінету

Абсолютно безплатно - новий рівень зручності: контроль за замовленнями у своєму телефоні, email не потрібен, ненадійні SMS повідомлення - в минулому, чат з клієнтом в телефоні, приймай замовлення без комп'ютера!

Приложения для Android

Что мы предлагаемГарантія якості. Ми офіційно гарантуємо 100% якість на всі види наших послуг. Якщо Ви зробили замовлення, Ви отримаєте продукт найвищого класу.
Економія часу. Сотні та сотні дикторських голосів з усього світу, розсортовані за десятками категорій та мають свою спеціалізацію. 2-3 секунди пошуку і Ви знайдете потрібний голос диктора, актора, пародиста чи вокаліста.
У нас дешевше. У середньому, за незмінно високої якості, наші ціни нижчі на 23% серед інших студій.
Робота безпосередньо з диктором. Система особистих кабінетів дозволяє клієнту працювати з диктором безпосередньо, що заощаджує Ваш час, підвищує якість роботи.
Будь-які мови. Англійська, німецька, польська, чеська, японська — наші диктори розмовляють усіма мовами планети Земля.
Безкоштовні консультації. Інформаційна підтримка. Наші координатори проєктів з радістю та грамотно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних з рекламою, озвученням відео, дикторами та ін.
Термінові замовлення. Розуміючи специфіку роботи на радіо ринку та термін «потрібно на вчора» ми розробили спеціальну послугу «термінових замовлень».
Виконання зобов'язань. Перед тим як брати оплату ми перевіряємо ще раз можливість виконання завдання в строк і лише потім приймемо його.
Зворотній зв'язок та відгуки. Арсенал студії – це сотні дикторів. Ви завжди можете залишити відгук про конкретного диктора та прочитати відгуки інших користувачів.
Ми розвиваємося. Ми інвестуємо в наш бізнес, постійно покращуючи наш сервіс та пропонуючи нашим клієнтам більш сучасні та гнучкі рішення.

НовиниПрості істини: що стоїть за хорошим подкастом і як придумати хороший сценарій? У цій статті розберемо кроки для успішного шаблону з роботи по ту сторону екрану.

польский язык

Прості істини: що стоїть за хорошим подкастом і як придумати хороший сценарій? У цій статті розберемо кроки для успішного шаблону з роботи по ту сторону екрану.
Как спланировать подкаст

Як спланувати подкаст

Прості істини: що стоїть за хорошим подкастом і як придумати хороший сценарій? У цій статті розберемо кроки для успішного шаблону з роботи по ту сторону екрану.
При виборі голосу диктора дуже важливо прослухати уважно його демо і визначити відповідний фрагмент. При формуванні завдання вкажіть дикторові або координатору проєктів на цей фрагмент демо диктора. Тільки в такому випадку диктор зможе виконати Ваше завдання максимально якісно.
Про дикторов