Озвучування комп'ютерних ігор та ігрових промо роликівОзвучення комп'ютерних ігор

Будь-яка комп'ютерна гра, в яку хочеться грати і перегравати - плід роботи величезної команди розробників, кожен з яких є спеціалістом у тій чи іншій сфері. Не приділити увагу одному чи іншому боці гри, отже, не розкрити потенціал проєкту і, як наслідок, втратити частину потенційної аудиторії. Insound Production гарантовано може взяти на себе роботи над звуком комп'ютерної гри будь-якої складності! Macos, IOS, android, windows - будь-яка платформа, будь-який тип гри - Action, puzzle, RPG, FPS та інші - скрупульозно і ретельно підбираємо кожен ефект і проводимо кастинги персонажів.
Також створюємо анонси та тізери відкриття онлайн ігрових серверів. В ігровій озвучці потрібно більше, ніж просто чітка дикція та гарний голос. Саме від уміння диктора перевтілюватися залежить підсумковий результат у цілому. Умілий актор зможе відтворити атмосферність гри та надати їй життєвої сили. Якісна озвучка відрізнятиметься насамперед своєю природністю, вмінням актора вжитися в роль, чудовою мірою віри в персонажу і його гру.
Озвучування комп'ютерних ігор та ігрових промо роликів
Проведення кастингів акторів дубляжу та озвучування ігрових партій для будь-яких персонажів комп'ютерних ігор у будь-яких спеках. Створення звукової палітри та підбір звукових ефектів.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

У послугу з озвучування комп'ютерних ігор та ігрових промо роликів входять такі етапи робіт:
  • Запис голосу вибраного актора озвучення за сценарієм, наданим клієнтом
  • Чистка та обробка файлу дикторської начитки
  • Розставляння файлів гри за тайм-кодами (синхронізація мови диктора з відео)
  • Підбір звукових ефектів та музичного супроводу (якщо потрібно)
  • Зведення синхронізованого аудіо треку з відео.
При замовленні обов'язково уточніть, що Ви хочете отримати на виході від студії. Від обраного виду робіт залежатиме вартість та терміни виготовлення продукту.
Діє 100% гарантія якості Insound. Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню. Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

У послугу з озвучування комп'ютерних ігор та ігрових промо роликів входять такі етапи робіт:
  • Запис голосу вибраного актора озвучення за сценарієм, наданим клієнтом
  • Чистка та обробка файлу дикторської начитки
  • Розставляння файлів гри за тайм-кодами (синхронізація мови диктора з відео)
  • Підбір звукових ефектів та музичного супроводу (якщо потрібно)
  • Зведення синхронізованого аудіо треку з відео.
При замовленні обов'язково уточніть, що Ви хочете отримати на виході від студії. Від обраного виду робіт залежатиме вартість та терміни виготовлення продукту.

Часті питання

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound. Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню. Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Текст або сценарій для гри, ігрового промо чи анонсу
Текст для озвучування гри надається клієнтом, крім тих випадків, коли є окреме завдання написання тексту. У першому випадку, відповідальність за відсутність помилок, як граматичних, так і стилістичних, цілком і повністю лежить на клієнті.

2. Підбір та кастинг акторів
У каталозі акторів Insound Production понад 450 голосів дикторів, акторів, пародистів, вокалістів, дитячих голосів, іноземних дикторів, які говорять більш ніж 40 мовами. Ви можете самостійно прослуховувати демо файли й вибирати найбільш відповідний тембр у Вашому випадку або як варіант надіслати нам завдання, вказавши який голос потрібно для озвучування того чи іншого персонажа гри. Якщо Ваше замовлення об'ємне - ми проведемо кастинг голосів і надішлемо 3-10 голосів на вибір. Переможець кастингу вже працюватиме над фінальним матеріалом.

3. Вартість робіт з озвучування відеоігор.
Кошторис робіт з озвучування гри складається з наступних позицій:
1. Розмір гонорару обраного актора
2. Додаткових робіт студії, таких як, нарізки запису на файли, розміщення фала начитки по тайм-кодах, чищення/обробки/кодування звукових файлів.
3. Роботи з музичними фонами або звуковими ефектами.
Таким чином, для калькуляції робіт, нам необхідно мати всі вище зазначені дані.

4. Озвучення відеоігор іноземними мовами. Що потрібно знати.
У комп'ютерні ігри грають все населення планети і немає нічого дивного в тому, що потрібно локалізувати комп'ютерну гру іноземними мовами. Студія Insound Production пропонує послугу локалізації комп'ютерних ігор більш ніж на 40 мов світу! В арсеналі студії понад 200 дикторів, корінних носіїв іноземних мов. Звертаємо Вашу увагу, що гонорари іноземних дикторів у студії Insound Production в середньому у 2-3 нижче за середньоєвропейські, що дозволяє виконувати роботи навіть в економ сегменті, отримуючи на виході результат світової якості.

5. Співпраця у режимі онлайн.
Міжнародна мережа інтернет змінила світ, відкривши нескінченні можливості у світі бізнесу. В якій країні світу Ви не знаходилися б, не обмежуйте потенціал Ваших проєктів. Для озвучування доступні найвідоміші актори Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Новосибірська, Єкатеринбурга, Казані, Нижнього Новгорода, Челябінська, Самари, Омськ, Уфи, Красноярська, Воронежа, Пермі, Волгограда, а також закордоні зірки, бренд-голоси з Нью-Йорка, Лондону, Парижу та багато інших.

ВідгукиЯ не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Впервые воспользовался услугами данного сервиса. Был приятно удивлен качеством и оперативностью. Отдельное спасибо нашему координатору Наталье)
Азамат
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
быстро , профессионально. индивидуальный подход, сначала я выбрал одного диктора, мне посоветовали более подходящего, поменял, остался доволен. советую эту компанию!
плющенко
Была пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Очень удобный и продуманный сервис!
Оперативно и быстро - это в нашем деле очень важно.
Сотрудничество легким будет как коллегам так и тем кто никогда раньше этим не занимался
Дмитрий Винокуров
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Sergiy Voloshyn
Великолепная работа, выполнение буквально молниеносное. Был приятно удивлен. А еще мне с легкостью выполнили заказ с криво составленным ТЗ - и все сделали именно так, как нужно! Теперь за начиткой буду обращаться только сюда! Спасибо огромное за вашу работу!
Роман
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Поставленная задача была решена оперативно и достойно. Обратная связь с клиентом мгновенная. Обращался первый раз за такой услугой и останусь здесь, постоянным клиентом.
Благодарен!
Алекс
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Прекрасная студия!
Хороший сервис и высокая оперативность действий.
Сразу наблюдается желание сотрудников студии помочь клиентам и сделать свою работу качественно.
Отдельная благодарность Андрею.
Павел
Уже несколько лет пользуемся услугами Insound Production. Всегда все четко, оперативно и качественно! Каждый раз остаются только положительные впечатления!
Дмитрий
Швидко, якісно, професійно ... супер.
Руслан
Заказывал голосовое приветствие. Материалы предоставили в тот же день. Проделанной работой остался доволен, все сделали качественно. Спасибо за работу. Хороший сервис, рекомендую.
Сергей
Очень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook