Ігрова аудіореклама та радіороликиПринципи ігрової реклами

Ігровий аудіоролик, ігрова аудіореклама – термін, поняття та зміст якого розкриває саму назву. Іноді до назви додається визначення постановочний, що дає однозначну установку до виготовлення – міні-сценка, ігрова замальовка, втілена в життя.
Ігровий аудіоролик або поставочна радіореклама передбачає обов'язкову присутність у будь-якій формі ігрового компонента. Гра може матеріалізуватися різними засобами та способами, але перше це звичайно сценарне втілення, ідея, навколо якої і може вибудовуватися додатковий антураж у вигляді звукових і шумових ефектів, музики і т.д.
Далі ми зупинимося на важливих складових під час продумування та початку роботи над такою рекламою.
Ігрова аудіореклама та радіоролики
Ігровий аудіоролик, ігрова аудіореклама – термін, поняття та зміст якого розкриває саму назву.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис ігрового аудіролика ролика включає:
озвучення наданого замовником сценарію ігрового ролика.
Вибір голосів здійснюється з дикторської бази студії
зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти) категорії public domain
Підбір ефектів, створення відповідної звукової картини
Термін виготовлення ігрового ролика від 24 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис ігрового аудіролика ролика включає:
озвучення наданого замовником сценарію ігрового ролика.
Вибір голосів здійснюється з дикторської бази студії
зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти) категорії public domain
Підбір ефектів, створення відповідної звукової картини

Часті питання

Термін виготовлення ігрового ролика від 24 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Текст, сценарій ігрової аудіореклами, ігрового радіо.
Сценарій ігрового радіоролика має першорядне значення. Від того, наскільки словесно цікаво обіграно ідею, залежить і віддача емоцій диктором, і робота звукорежисера і кінцевий ефект, сприйнятливість слухачем. Яскравий, виразний і захопливий текст згодом також соковито буде прожитий диктором, і навпаки, побиті стандартні фрази, ідея, "висмоктана з пальця" не зможуть виділитися і часом навіть найкращі актори не в змозі витягнути за вуха те, що спочатку має слабкий задум. Пам'ятайте: перерахування всіх послуг та товарів у формі діалогу двох подруг або друзів – це не ігровий аудіоролик. Тільки майстерність сценариста, гумор, гра слів і обдумане включення будь-якої інформації (далеко не всієї, що є) зможе зробити по-справжньому цікавим текст ігрового радіоролика. Щодо кожного конкретного замовлення, сценарист відбирає найважливішу частину або деталь матеріалу і намагається обіграти її якомога переконливіше. Тому не чекайте від такого радіоролика можливості розповісти про все – золоте правило діє неухильно – чим менше інформації Ви намагаєтесь включити в аудіоролик, тим вигіднішим він виявиться під час прослуховування. А якщо Вам треба розповісти про надходження товару, знижки, розпродаж тощо. і т.п., то для цього є безліч інших різновидів аудіореклами - цілком можливо, Ви без праці досягнете своєї мети, використовуючи інші категорії радіороликів.

2. Вибір голосу диктора для озвучення ігрового аудіоролика, аудіореклами.
Велике значення надається тому, який дикторський голос слід вибрати для озвучування ігрового аудіоролика. Не кожен диктор, до речі, зможе впоратися з ігровими партіями – для цього потрібна неабияка частка артистизму та вміння передавати потрібні емоції. Деякі сценарії вимагають лише певного підбору – повинні записуватись професійні акторські голоси. Дуже часто важливим є і відповідність сценарію характерному амплуа актора, щоб йому було легше вживатися в роль. Фахівці Інсаунд Продакшн завжди допоможуть з вибором і порадять актора-диктора, що найбільш вдало вписується в образ - чоловічий голос або жіночий голос. При порівнянні ігрового аудіоролика з іншими, в першу чергу впадає у вічі (у нашому випадку у вуха) природність, емоційність або епатаж (все залежно від конкретного сценарію), реалістичність та об'ємність образів, персонажів чи ситуації.

3. Музичний фон ігрового та постановчого рекламного аудіоролика.
Музичний фон, спецефекти – звукові, шумові – неодмінні атрибути під час створення живої картинки постановочної реклами. Така аудіореклама має на увазі повне відтворення атмосфери дії, а це вдається завдяки ретельній роботі звукорежисера. Головне – при замовленні сфокусувати свої побажання у брифі на виготовлення сценарію та аудіореклами і якщо є конкретні побажання до музичного фону – прямо це вказати.

4. Плюси та мінуси ігрового радіоролика, постановочної аудіореклами.
Ігровий радіоролик або постановча радіореклама, через свою неупередженість звучання, сприймається, як правило, свіжо і вражає своєю оригінальністю (якщо, звичайно, така є). Але при його виготовленні є такий нюанс, який змушує рекламодавця поглядати та у бік інших категорій аудіороликів. Чому?
1. Тому що ігрова аудіореклама свідомо не інформативна
– його мета викликати емоції, звернути на себе увагу, здивувати, розсмішити тощо. І якщо у Вас, наприклад, веселий і кумедний аудіоролик, то вперше його прослухавши, людина розсміється, вдруге посміхнеться, а в десятий? Якщо рекламна кампанія коротка або згодом приєднаться ще який-небудь ролик, тоді все гаразд, але якщо він один та на довгі роки ... Різноманітність - головний козир у приверненні уваги, здається, кожен рекламодавець вже не заощаджуватиме ні на кількості, ні на якості рекламної аудіо продукції. І тому ігровий аудіоролик ідеальний для залучення інтересу.
2. Шляхом гри або обігравання певної тематики, ігровий аудіорадіо ролик не може вмістити весь багаж інформації, який завжди хоче захопити з собою замовник в рекламний шлях. Для рекламодавця це - мінус, який обертається плюсом для слухача, а зрештою і для замовника. Запам'ятовуваність збільшується в рази завдяки захопливому сюжету або сценці, анекдотичному випадку та мінімумом непотрібного перерахування асортименту товарів та послуг. А особисто у Вас хіба не було нагоди, коли смішну рекламу Ви запам'ятовували та може навіть намагалися переказати будь-кому? Ні? Ну, може, це, звичайно, виключно професійне…
3. Бюджет - фактор, що впливає на присутність або відсутність ігрової аудіореклами у звуковому арсеналі рекламодавця.
Вартість ігрового аудіоролика може набагато перевищувати виготовлення інформаційного ефект перевершить усі Ваші очікування!

5. Каталог пародистів та акторів
Студія Інсаунд Продакшн зібрала найкращих пародистів та акторів з усіх міст колишнього СНД. Каталог пародій студії пропонує нашим клієнтам на вибір вже готові образи мультиплікаційних та художніх фільмів, відомих зірок естради та кіно, політичних діячів і т. д. З таким асортиментом готових пародій будь-який аудіоролик у момент перетвориться на видатний ігровий чи постановчий.

6. Ігрові аудіоролики будь-якими мовами
Зміцнення та розвиток міжнародних відносин так чи інакше передбачає розширення бізнесу на закордонні ринки, що, своєю чергою, відкриває питання про створення рекламної компанії в країні-імпортері продукції чи послуг. Студія Insound закриває питання із виготовленням ігрових аудіороликів іноземними мовами! З онлайн каталогом голосів іноземних дикторів, Ви можете записувати ігрові ролики в десятки разів дешевше, ніж у Європі або Америці!

7. Кастинг голосів для ігрових аудіороликів.
Якщо Ви зіткнулися з проблемою вибору того чи іншого голосу для Вашого аудіоролика, Ви завжди можете скористатися картингом голосів! Запишіть одразу 3 голоси диктора, вибравши найбільш відповідний. Автоматичний прорахунок кастингу проведе інтелектуальна форма калькуляції замовлення.

8. Гарантія якості
Яким би складним не було замовлення, не залежно від кількості голосів дикторів, що беруть участь, і музичних варіацій — усі клієнти студії отримують 100% гарантію якості. Гарантія діє за умови дотримання клієнтом усіх правил оформлення заявки на заготування ігрового радіоролика і протягом 3х календарних днів з моменту відправки студією фінального продукту.

9. Віддалене співробітництво у виготовленні ігрових радіороликів

Записувати радіоролики в студії Insound Production вигідніше з багатьох причин. По-перше, Ви не переплачуєте за утримання офісу та штату офісних співробітників, наші ціни набагато нижче, ніж вартість подібних послуг в таких містах, як Київ, Харків, Одеса, Львів та ін. Якість же послуг, що надаються студією нічим не поступається, а багато в чому, і перевершує послуги, що надаються офлайн студіями.

ВідгукиДа, согласен с комментарием Дмитрия. Несколько раз обращались к Insoud Prodaction. Быстро, оперативно) В 03 ночи запрос, в 8 утра уже Демо версия. Молодцы!
Сергей
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Очень рекомендую ресурс !
Этот тот случай когда качество , цена , скорость на высочайшем уровне !
Вардгес
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Sergiy Voloshyn
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
С insound работаю уже много лет и не разу не разочаровался. Всегда в тему. Высокий уровень. Ролики изгттовленные INSOUND выстреливают 100%  ТАК ДЕРЖАТЬ.
Юрий
Всё было сделано быстро и качественно. я очень рад такому сервису. колосальный выбор голосов) спасибо всем за разработку)
Denis
Виготовляли голосові ролики для відеокліпу та аудіоролики для реклами в супермаркетах. усе чітко, швидко, якісно, не дорого.
дякую.
Василь
Уже несколько лет пользуемся услугами Insound Production. Всегда все четко, оперативно и качественно! Каждый раз остаются только положительные впечатления!
Дмитрий
Очень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Впервые воспользовался услугами данного сервиса. Был приятно удивлен качеством и оперативностью. Отдельное спасибо нашему координатору Наталье)
Азамат
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook