Запис кращих іноземних голосів з усього світуЗапис голосів дикторів


До Ваших послуг корінні диктори носії мови, що озвучують англійською (британською та американською), німецькою, іспанською, польською, чеською, китайською та іншими мовами. Замовлення на озвучку нейтів спікерами приймаються через студію. Фінальні терміни та калькуляцію вартості можна отримати тільки після уточнення деталей замовлення у координаторів проектів. Гонорари іноземних дикторів носіїв вказані за послугу "запису голосу" без урахування викупу прав трансляції в інтернет (соціальні мережі, web-сторінки, інтернет-телебачення) ТБ або радіо. Для викупу прав додайте відповідні опції зі списку.

Обмежено бюджет? Чи потрібно терміново записати іноземного диктора?
Немає проблем! Надішліть запит у студію вказавши бюджет та deadline. Ми зробимо вибірку доступних варіантів протягом 30 хвилин.

Гарантія якості


Замовляючи послугу запису іноземних дикторів у студії Insound Production, клієнти отримують 100% гарантію якості. Важливо пам'ятати, що факт замовлення послуги передбачає прийняття чинних правил студії та відповідальності клієнта за правильне оформлення завдання на запис голосу диктора. Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового матеріалу клієнту.
Студія надає безкоштовну допомогу у формуванні технічних завдань іноземними мовами для корінних нейтів спікерів.

При роботі з каталогом дикторів зважайте на людський фактор.
Релігійні, політичні, етичні та інші погляди певних дикторів можуть вплинути на рішення диктора не працювати над конкретним замовленням.