Виготовлення та запис ID (voice drops) для діджеївID (voice drops) для діджеїв

Ваші виступи записують і розповсюджують у мережі інтернет під чужим ніком? Що зробити, щоб люди знали про автора? Відповідь одна - використовувати ID або voice-drops! Саме вміле використання ай-ді у своїх виступах допоможе Вам стати пізнаваним та захистити свої треки знаком авторства. Виберіть відомий або унікальний, ні на кого не схожий, голос диктора з каталогу в режимі онлайн і оформить заявку на запис ID і вже завтра Ваша творчість набуде нового звучання та форми!
Як правило, користуються популярністю низькі чоловічі голоси або привабливі жіночі — так простіше виділитися та одночасно бути в стилі вечірки. Короткий текст ID (обсяг, як правило, одне-два слова - нік або ім'я, прізвище) зобов'язує диктора викластися максимально. Як кажуть, другого шансу справити перше враження не буде.
Виготовлення та запис ID (voice drops) для діджеїв
Яким чином вказати авторство свого треку, сету чи композиції? Як зробити, щоб слухач не просто запам'ятав Ваше ім'я чи нік, але й захоплювався ним? Відповідь проста – візьміть на озброєння діджейський ID.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

В послугу з запису та виготовлення voice-drops (id) входять такі види робіт:
 1. Запис обраного та затвердженого чоловічого чи жіночого голосу за наданим текстом. У записі буде щонайменше 5-10 дублів.
 2. Чистка всієї сесії запису голоси диктора.
 3. Обробка файлу динамічна і частотна.
 4. Обробку файлу психоакустичними модулями й плагінами.
 5. Кодування у вказаний формат та надсилання клієнту 2-х файлів з дублями.
Виготовлення ID (voice drops) є економічним видом студійної продукції з усього спектра послуг підтримки музикантів та композиторів. Бюджетність voice drops досягається за рахунок відсутності сценарного змісту, так і музичного супроводу.
Діє 100% гарантія якості Insound. Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню. Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового матеріалу клієнту.

Про послугу

В послугу з запису та виготовлення voice-drops (id) входять такі види робіт:
 1. Запис обраного та затвердженого чоловічого чи жіночого голосу за наданим текстом. У записі буде щонайменше 5-10 дублів.
 2. Чистка всієї сесії запису голоси диктора.
 3. Обробка файлу динамічна і частотна.
 4. Обробку файлу психоакустичними модулями й плагінами.
 5. Кодування у вказаний формат та надсилання клієнту 2-х файлів з дублями.

Часті питання

Виготовлення ID (voice drops) є економічним видом студійної продукції з усього спектра послуг підтримки музикантів та композиторів. Бюджетність voice drops досягається за рахунок відсутності сценарного змісту, так і музичного супроводу.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound. Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню. Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового матеріалу клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугуЩо таке ID (ай-ді)?

Ідентифікація діджея. Найчастіше це ім'я, нік нейм, робочий псевдонім діджея, під яким він працює.
Наприклад: "Ді-джей Іванов" або "Діджей Іванов in the mix".

Для чого потрібен АЙ-ДІ лайнер?

ID потрібен для впізнавання діджея, для створення іміджу діджея, можна сказати - це його візитна картка, яка коротко і чітко дає уявлення про те, хто зараз "за кермом". Може використовуватися як нагадування про ді-джеї, періодично під час виступу, великий плюс у АЙ-ДІ лайнера в тому, що він може ефектно звучати прямо поверх треків або міксів діджея, наголошуючи на майстерності.

Принцип виготовлення ID.

Виготовляється БЕЗ музики без звукових ефектів. Записаний голос диктора динамічно і частотно обробляється для надання голосу насиченого, "щільного" звучання і хорошої виділеності на тлі музики, що звучить. При необхідності додається психоакустична обробка. Можливі різні види психоакустичної обробки голосу для відповідності музичному стилю, в якому плануються виступи діджея.

Ціни на запис та ID (ай-ді).
Цінова політика створення ID (ай-ди) обумовлюється такими складовими:
 1. гонораром обраного диктора
 2. опрацюванням (динамічної та психоакустичної) сесії голосу диктора
 3. нарізкою на семпли (якщо потрібно)

ВідгукиСпасибо большое за качественную работу и скорость выполнения заказа. Заказывал озвучку у вас два раза - всегда все быстро - рекомендую вашу компанию своим коллегам и друзьям, приятно иметь дело с профессионалами - в наше время это стало редкостью.
Олег
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Заказывал озвучку для видео, коротенькая фраза. Нужен был определенный голос диктора. Все сделали в лучшем виде и за полдня! Рекомендую, цены радуют!
Александр
Highly recommended! In 1 day all was done. Excellent job!
Thank you Insound Production! You da best!
Юлія Жмурко
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
Всё было сделано быстро и качественно. я очень рад такому сервису. колосальный выбор голосов) спасибо всем за разработку)
Denis
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Sergiy Voloshyn
Классное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.
Anna Buchko
В первый раз решил поработать со студией Insound Production и я скажу что эти ребята настоящие профи в своем деле! Все сделали качественно и круто! А что самое главное быстро! Очень приятно, когда люди так ответственно относятся к своей работе, предоставляя заказчику максимальный комфорт, скорость и что самое главное - качество продукции! Большое ВАМ спасибо!
Сергей
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
Оперативная озвучка. Очень довольна результатом. Надеюсь, это начало сотрудничества с Insound. Спасибо за профессионализм и качество!
Анна
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook