Озвучення презентаційОзвучення презентацій

Нині презентації – одна з найпопулярніших форм подачі інформації, як правило, дуже різної за формою та змістом. Про графік, анімацію говорити не будемо - це питання інших фахівців, але величезну роль у візуальності грає дикторська начитка, інакше голос за кадром. Дуже багато залежить від того, який ви оберете голос - чоловічий або жіночий, солідний чи молодий, які інтонації будуть переважними – суворі та переконливі чи м'які та призовні. Як правило, внаслідок гармонійно підібраного голосу і тематики музики, що звучить відповідно, досягається баланс сприйняття навіть самої "сухої" інформації.
Особливу увагу варто видалити популярності послуг з локалізації відео презентацій іноземними мовами. В арсеналі нашої студії понад 40 мов світу — від європейських до рідкісних азіатських мов та прислівників. Ви розраховуватимете на високий професіоналізм дикторів носіїв мови та на адекватність цін, адаптованих до сучасних реалій вітчизняного ринку.
Озвучення презентацій
Презентації сьогодні – одна з найпопулярніших форм подання інформації, як правило, дуже різної за формою та змістом.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Прозвучка презентації або закадровий текст для бізнес фільму включає начитку сценарію, наданого клієнтом, узгодженим голосом диктора. Студія може надати клієнту як нечищений, чорновий матеріал, так і очищений та оброблений файл голосу диктора, або ж нарізані на семпли фрагменти дикторської озвучки.
Терміни озвучування презентації — тексти до 2000 слів протягом 12 годин.
Кількість дублів, що записуються, не більше одного.
Сценарій презентації має відповідати вимогам щодо оформлення текстів
Повинна бути вказана стилістика прочитання
Вказані обмеження щодо тривалості тексту
Вказано кількість та найменування файлів
Дє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Прозвучка презентації або закадровий текст для бізнес фільму включає начитку сценарію, наданого клієнтом, узгодженим голосом диктора. Студія може надати клієнту як нечищений, чорновий матеріал, так і очищений та оброблений файл голосу диктора, або ж нарізані на семпли фрагменти дикторської озвучки.

Часті питання

Терміни озвучування презентації — тексти до 2000 слів протягом 12 годин.
Кількість дублів, що записуються, не більше одного.
Сценарій презентації має відповідати вимогам щодо оформлення текстів
Повинна бути вказана стилістика прочитання
Вказані обмеження щодо тривалості тексту
Вказано кількість та найменування файлів

Гарантії

Дє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугуСценарій презентації.
Текст для озвучування презентації, її сценарій, надає клієнт. Студія зобов'язується виконувати всі умови нерозголошення конфіденційної інформації, отриманої від клієнта. Також студія не вносить жодних змін до тексту, навіть якщо надана інформація суперечить граматичним або пунктуаційним правилам. Корекція тексту можлива лише в рамках окремого завдання та тарифікується окремо креативним відділом Insound Production.

Технічне завдання для запису голосу для презентації або бізнес-фільму.
Крім загальних вимог оформлення текстів для диктора, тех. завдання для озвучування бізнес-фільмів або презентацій має містити додаткову інформацію:
Звуковий формат файлів, що надаються студією
Рівень гучності запису. Нормалізація.
Загальна кількість файлів, представлених студією
Нумерація або найменування файлів
Чи потрібне чищення або монтаж файлів
Всі додаткові роботи тарифікуються окремо.
За відсутності необхідної інформації студія надає матеріал в одному (одному) файлі, без додаткових робіт.

Оформлення тексту для запису презентації.
Як і в будь-якому завданні, з подальшою роботою диктора, потрібно, щоб клієнт не лише надав текст, але й максимально точно вказав усі побажання до інтонацій диктора. Озвучення презентації, на відміну від короткого аудіоролика, вимагає більш ретельного підходу до складання завдання. Виділення тих чи інших ключових фраз, вказівки пауз та їх тривалості, розставлення інтонаційних акцентів тощо.

Запис іноземних дикторів, корінних носіїв мови
При замовленні локалізацій іноземними мовами, слід врахувати деякі нюанси оформлення замовлення для диктора. Перше, що потрібно пам'ятати, що іноземний диктор повинен отримати, окрім тексту для озвучування, так само і режисерське завдання . Завдання має бути надане тією ж мовою, що й основний текст для запису. Використовуйте лише перевірені перекладачі! Диктор може відмовитись працювати над Вашим завданням, якщо його переведено неякісно. Другий, неодмінний момент, що вимагає Вашої уваги - це супровід всіх власних назв, скорочень, торгових марок та інших слів, відсутніх в цільовій мові локалізації, аудіогадами. Аудіогайд — це звуковий файл з поясненнями, як має звучати те чи інше слово, прослухавши який диктор зможе повторити невідоме для нього слово.

Безплатний тестовий запис одного диктора.
Інсаунд Продакшн надає послугу безплатного тестового запису одного голосу диктора. Послуга надається лише на тексти презентацій, обсяг яких перевищує 1000 слів. У тестовий запис входить запис фрагмента презентації до 30 секунд завдовжки.

Кастинг голосів для презентацій.
Також діє послуга кастингу голосів для озвучення презентації. У послугу кастингу голосів входить запис трьох дикторських голосів. Обсяг тексту не може перевищувати 80 слів. Диктор, переможець кастингу, озвучує весь текст презентації. Калькуляція вартості тексту презентації проводиться окремо і не входить в оплату кастингу. Оформити заявку на кастинг голосів можна тут.

100% гарантія якості.
За дотримання клієнтом усіх правил оформлення замовлення діє 100% гарантія якості. Гарантія включає, як роботу диктора, так і студійні роботи. гарантія діє протягом 3х днів (календарних) з моменту відправки файлу клієнту.

Віддалена співпраця під час запису текстів презентаційних фільмів.
Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Кривій Ріг, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Суми, Чернівці, Рівне, Бровари, Ужгород, Бровари - де б не знаходився наш клієнт, інтернет дозволяє виконувати завдання в будь-якій ціновій категорії та будь-якого рівня складності. За бажанням клієнта до процесу озвучення бізнес-відео залучаються диктори все-українського масштабу, відомі кіно актори, пародисти й т.д.

ВідгукиОчень рекомендую ресурс !
Этот тот случай когда качество , цена , скорость на высочайшем уровне !
Вардгес
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Highly recommended! In 1 day all was done. Excellent job!
Thank you Insound Production! You da best!
Юлія Жмурко
Очень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Заказывал голосовое приветствие. По срокам - быстро, по качеству - отлично. Спасибо за работу! Всем рекомендую!
Анатолий
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Поставленная задача была решена оперативно и достойно. Обратная связь с клиентом мгновенная. Обращался первый раз за такой услугой и останусь здесь, постоянным клиентом.
Благодарен!
Алекс
Впервые решил заказать диктора и очень рад. Ролики озвученные профессионально выглядят совсем по-другому.
Это оказалось достаточно быстро и не дорого, а голос – потрясающим.
К тому же я еще получил два варианта интонации начитки, который был один лучше другого.
Роман
Была пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Очень удобный и продуманный сервис!
Оперативно и быстро - это в нашем деле очень важно.
Сотрудничество легким будет как коллегам так и тем кто никогда раньше этим не занимался
Дмитрий Винокуров
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Сергей
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
Спасибо за готовность работать с нестандартными задачами - без лишних вопросов, но с прояснением существенных моментов. Отдельное спасибо Наталье Вотяковой за профессионализм и гипер оперативность!
Дарья
Заказывал голосовое приветствие. Материалы предоставили в тот же день. Проделанной работой остался доволен, все сделали качественно. Спасибо за работу. Хороший сервис, рекомендую.
Сергей
Всё было сделано быстро и качественно. я очень рад такому сервису. колосальный выбор голосов) спасибо всем за разработку)
Denis
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook