Озвучення презентаційОзвучення презентацій

Нині презентації – одна з найпопулярніших форм подачі інформації, як правило, дуже різної за формою та змістом. Про графік, анімацію говорити не будемо - це питання інших фахівців, але величезну роль у візуальності грає дикторська начитка, інакше голос за кадром. Дуже багато залежить від того, який ви оберете голос - чоловічий або жіночий, солідний чи молодий, які інтонації будуть переважними – суворі та переконливі чи м'які та призовні. Як правило, внаслідок гармонійно підібраного голосу і тематики музики, що звучить відповідно, досягається баланс сприйняття навіть самої "сухої" інформації.
Особливу увагу варто видалити популярності послуг з локалізації відео презентацій іноземними мовами. В арсеналі нашої студії понад 40 мов світу — від європейських до рідкісних азіатських мов та прислівників. Ви розраховуватимете на високий професіоналізм дикторів носіїв мови та на адекватність цін, адаптованих до сучасних реалій вітчизняного ринку.
Озвучення презентацій
Презентації сьогодні – одна з найпопулярніших форм подання інформації, як правило, дуже різної за формою та змістом.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Прозвучка презентації або закадровий текст для бізнес фільму включає начитку сценарію, наданого клієнтом, узгодженим голосом диктора. Студія може надати клієнту як нечищений, чорновий матеріал, так і очищений та оброблений файл голосу диктора, або ж нарізані на семпли фрагменти дикторської озвучки.
Терміни озвучування презентації — тексти до 2000 слів протягом 12 годин.
Кількість дублів, що записуються, не більше одного.
Сценарій презентації має відповідати вимогам щодо оформлення текстів
Повинна бути вказана стилістика прочитання
Вказані обмеження щодо тривалості тексту
Вказано кількість та найменування файлів
Дє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Прозвучка презентації або закадровий текст для бізнес фільму включає начитку сценарію, наданого клієнтом, узгодженим голосом диктора. Студія може надати клієнту як нечищений, чорновий матеріал, так і очищений та оброблений файл голосу диктора, або ж нарізані на семпли фрагменти дикторської озвучки.

Часті питання

Терміни озвучування презентації — тексти до 2000 слів протягом 12 годин.
Кількість дублів, що записуються, не більше одного.
Сценарій презентації має відповідати вимогам щодо оформлення текстів
Повинна бути вказана стилістика прочитання
Вказані обмеження щодо тривалості тексту
Вказано кількість та найменування файлів

Гарантії

Дє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, що не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугуСценарій презентації.
Текст для озвучування презентації, її сценарій, надає клієнт. Студія зобов'язується виконувати всі умови нерозголошення конфіденційної інформації, отриманої від клієнта. Також студія не вносить жодних змін до тексту, навіть якщо надана інформація суперечить граматичним або пунктуаційним правилам. Корекція тексту можлива лише в рамках окремого завдання та тарифікується окремо креативним відділом Insound Production.

Технічне завдання для запису голосу для презентації або бізнес-фільму.
Крім загальних вимог оформлення текстів для диктора, тех. завдання для озвучування бізнес-фільмів або презентацій має містити додаткову інформацію:
Звуковий формат файлів, що надаються студією
Рівень гучності запису. Нормалізація.
Загальна кількість файлів, представлених студією
Нумерація або найменування файлів
Чи потрібне чищення або монтаж файлів
Всі додаткові роботи тарифікуються окремо.
За відсутності необхідної інформації студія надає матеріал в одному (одному) файлі, без додаткових робіт.

Оформлення тексту для запису презентації.
Як і в будь-якому завданні, з подальшою роботою диктора, потрібно, щоб клієнт не лише надав текст, але й максимально точно вказав усі побажання до інтонацій диктора. Озвучення презентації, на відміну від короткого аудіоролика, вимагає більш ретельного підходу до складання завдання. Виділення тих чи інших ключових фраз, вказівки пауз та їх тривалості, розставлення інтонаційних акцентів тощо.

Запис іноземних дикторів, корінних носіїв мови
При замовленні локалізацій іноземними мовами, слід врахувати деякі нюанси оформлення замовлення для диктора. Перше, що потрібно пам'ятати, що іноземний диктор повинен отримати, окрім тексту для озвучування, так само і режисерське завдання . Завдання має бути надане тією ж мовою, що й основний текст для запису. Використовуйте лише перевірені перекладачі! Диктор може відмовитись працювати над Вашим завданням, якщо його переведено неякісно. Другий, неодмінний момент, що вимагає Вашої уваги - це супровід всіх власних назв, скорочень, торгових марок та інших слів, відсутніх в цільовій мові локалізації, аудіогадами. Аудіогайд — це звуковий файл з поясненнями, як має звучати те чи інше слово, прослухавши який диктор зможе повторити невідоме для нього слово.

Безплатний тестовий запис одного диктора.
Інсаунд Продакшн надає послугу безплатного тестового запису одного голосу диктора. Послуга надається лише на тексти презентацій, обсяг яких перевищує 1000 слів. У тестовий запис входить запис фрагмента презентації до 30 секунд завдовжки.

Кастинг голосів для презентацій.
Також діє послуга кастингу голосів для озвучення презентації. У послугу кастингу голосів входить запис трьох дикторських голосів. Обсяг тексту не може перевищувати 80 слів. Диктор, переможець кастингу, озвучує весь текст презентації. Калькуляція вартості тексту презентації проводиться окремо і не входить в оплату кастингу. Оформити заявку на кастинг голосів можна тут.

100% гарантія якості.
За дотримання клієнтом усіх правил оформлення замовлення діє 100% гарантія якості. Гарантія включає, як роботу диктора, так і студійні роботи. гарантія діє протягом 3х днів (календарних) з моменту відправки файлу клієнту.

Віддалена співпраця під час запису текстів презентаційних фільмів.
Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Кривій Ріг, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Суми, Чернівці, Рівне, Бровари, Ужгород, Бровари - де б не знаходився наш клієнт, інтернет дозволяє виконувати завдання в будь-якій ціновій категорії та будь-якого рівня складності. За бажанням клієнта до процесу озвучення бізнес-відео залучаються диктори все-українського масштабу, відомі кіно актори, пародисти й т.д.

ВідгукиВсё было сделано быстро и качественно. я очень рад такому сервису. колосальный выбор голосов) спасибо всем за разработку)
Denis
В течение двух дней получила качественный результат для приветствия на двух горячих линиях. Использовала голоса Кудинова/Дорофеев. Учли интонационные пожелания и выполнили работу на опережение сроков. Рекомендую!
Гоар
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Впервые решил заказать диктора и очень рад. Ролики озвученные профессионально выглядят совсем по-другому.
Это оказалось достаточно быстро и не дорого, а голос – потрясающим.
К тому же я еще получил два варианта интонации начитки, который был один лучше другого.
Роман
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
Заказывала озвучивание ролика социальной рекламы у Андрея Чернухи. Работой довольна безумно. Очень качественно и оперативно. Имея разнообразный опыт работы с удалёнными специалистами, была очень приятно удивлена. Буду и дальше обращаться к Insound и коллегам рекомендую.
Наталья
Прекрасная студия!
Хороший сервис и высокая оперативность действий.
Сразу наблюдается желание сотрудников студии помочь клиентам и сделать свою работу качественно.
Отдельная благодарность Андрею.
Павел
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Классное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.
Anna Buchko
Заказывал голосовое приветствие. По срокам - быстро, по качеству - отлично. Спасибо за работу! Всем рекомендую!
Анатолий
Виготовляли голосові ролики для відеокліпу та аудіоролики для реклами в супермаркетах. усе чітко, швидко, якісно, не дорого.
дякую.
Василь
Уже несколько лет пользуемся услугами Insound Production. Всегда все четко, оперативно и качественно! Каждый раз остаются только положительные впечатления!
Дмитрий
Работаю с Инсаунд Продакшн уже несколько лет. И работа у меня для них всегда нестандартная - это не реклама, а озвучка персонажей мультфильмов. Голос нужен не информационно-рекламный, все гораздо сложнее, тут нужно актерское мастерство. Студия очень профессиональная, всегда получается лучше, чем ожидалось. И главное - БЫСТРО! Спасибо большое!
Максим
Спасибо за быстрый сервис. Все сделали в оговоренные сроки. Без переделок.
Будем обращаться еще.
Дмитрий
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Поставленная задача была решена оперативно и достойно. Обратная связь с клиентом мгновенная. Обращался первый раз за такой услугой и останусь здесь, постоянным клиентом.
Благодарен!
Алекс
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Оперативная озвучка. Очень довольна результатом. Надеюсь, это начало сотрудничества с Insound. Спасибо за профессионализм и качество!
Анна
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook