Інформаційні аудироликиЩо являє собою інформаційний аудіоролик? Назва цього виду аудіо робіт говорить сама за себе та розшифровує для недосвідченого рекламодавця сенс рекламного посилу. Основне та найважливіше завдання інформаційного ролика – дати інформацію. Іншими словами, розповісти про товар, послуги, продукт ясно, чітко і зрозуміло. Суть повідомлення зводиться виключно передачі характеристик або функцій предмета реклами.
Доречність застосування за призначенням інформаційного радіоролика обмежується лише Вашими фінансовими можливостями та особистими перевагами. Реклама на радіо, відеореклама, реклама на світлодіодних екранах, реклама на плазмових моніторах - скрізь, де потрібен звук може стати в нагоді ролик цієї категорії. Але для телебачення (відеореклама) є деякі нюанси при виробництві та виготовленні, які обумовлюються заздалегідь. Дуже актуально записати інформаційну аудіорекламу для висвітлення будь-яких грандіозних заходів, фестивалів, де, окрім повідомлення факту події, обов'язковий довгий хвіст спонсорів та меценатів проекту, міст, учасників тощо. і т.п.
Інформаційні аудиролики
Основне та найважливіше завдання інформаційного ролика – дати інформацію.
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис інформаційного ролика включає:
начитку інформаційного сценарію, наданого клієнтом, одним або більше голосами диктора. зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти)
Термін виготовлення інформаційного ролика: від 12 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 5-ти днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис інформаційного ролика включає:
начитку інформаційного сценарію, наданого клієнтом, одним або більше голосами диктора. зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти)

Часті питання

Термін виготовлення інформаційного ролика: від 12 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 5-ти днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Сценарій (текст) для інформаційного аудіоролика
З огляду на те, що такий ролик не передбачає наявності мальовничих, ємних оборотів, метафор, порівнянь – сценарій може бути написаний замовником. Вихідні дані можуть бути оброблені сценаристом INSOUND Продакшн Студії – необхідно впорядкувати інформацію, надати їй логічності, відсікти непотрібне, домогтися гарної сприйнятливості тексту, скласти гармонійну заключну ехо-фразу та створити певний посил – зрозумілий та дієвий для потенційного слухача.

2. Голос диктора для інформаційної реклами.
Основним інструментом впливу на розум, серце і душу радіо аудиторії був і залишається голос. Голос диктора дозволяє проникати в "несвідоме Я" людину, минаючи забобони та умовності. Проте врахуйте той факт, що в інформаційному ролику інтонації дикторського голосу також мають виключно інформаційний характер. Тому так важливо, щоб голос диктора був приємним та орієнтованим на певну цільову групу. Чоловічий голос вважається більш універсальним, але жіночий голос незамінний у багатьох інших випадках. Проте можна записати як чоловічий дикторський голос, і жіночий. За бажанням або за великого об'єму тексту записуються обидва голоси. Це надає ролику жвавість і унеможливлює монотонність при тривалому хронометражі реклами на радіо.
Темп промови диктора може змінюватись - бути швидким або плавним, але інтонаційна основа (манера читання тексту) не передбачає ігрової, сексуальної або будь-якої іншої подачі.

3. Записати ролик без музики чи музики?
Інформаційний ролик можна записати без використання музичного супроводу. Іноді це навіть виграшно - якщо абсолютно всі аудіоролики в рекламному блоці з музикою - єдиний ролик без музичного супроводу буде вигідно відрізнятися саме цим. Але інформаційні тексти без музики, що йдуть один за одним у рекламі на радіо, будуть зливатись і плавно перетікати один в інший, так що передбачуваний плюс може виявитися великим мінусом. Музика в інформаційному аудіоролику – в першу чергу фон, тому що основа все-таки голос диктора. Ненав'язливий музичний супровід не створює акцентів, а є доповненням, що повідомляє додатковий настрій до характерної тематики. Наприклад, розпродаж товарів для новонароджених передбачає зовсім іншу мелодію, ніж розпродаж мопедів.

4. Оперативність при створенні інформаційної аудіореклами
допомагає своєчасно афішувати всілякі виставки, презентації, з'їзди, симпозіуми тощо.

5. Вартість запису інформаційного аудіоролика.
Ціна при створенні такого виду реклами складається із сукупної вартості всіх робіт, необхідних під час Вашого замовлення.

1. Оплата креативу (написання сценарію інформаційного ролика у разі потреби)
2. Гонорар диктора (вартість дикторського голосу представлена ​​на сторінці дикторські голоси)
3. Виготовлення ролика (зведення, монтаж)
4. Якщо аудіореклама має політичний характер, робота оплачується у подвійному коефіцієнті. На сторінці нашого сайту "Ціни" є докладна схема ціноутворення.

6. Категорії аудіороликів для реклами на радіо.
На цій сторінці ми в деталях розглянули інформаційний ролик для реклами на радіо - як записати аудіоролик, як визначити вартість і т.д. Але, природно, виникає питання – якщо є інформаційний ролик, то значить, є і не інформаційний? Дійсно, для реклами на радіо Вам може знадобитися ролик, який вирішує не лише питання інформування. Які категорії ролика допоможуть у цьому випадку? Кожна з наступних категорій дієвою для певної, конкретної задачі.
Інформаційний аудіоролик. Іміджевий аудіоролик. Рекламний аудіо-спот. Ігровий аудіоролик. Вокальний (або пісенний) аудіоролик.
Але для того, щоб зрозуміти та визначитися саме з Вашими рекламними цілями, підсумуйте матеріал про інформаційний аудіоролик.

7. Плюси та мінуси інформаційного аудіоролика.
Плюси інформаційного ролика.
А) Економний бюджет – найперший плюс. У більшості випадків інформаційний ролик дозволяє отримати якісний аудіо продукт за цілком непогані гроші. Але це, звичайно, в тому випадку, якщо ролик записати без особливих вишукувань - тобто, наприклад, без використання голосу диктора федерального масштабу вартістю 200 у.о.
Б) Відносна швидкість виробництва. При складанні тексту сценаристу не потрібно стільки часу

ВідгукиВпервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Оформил заказ, оплатил и через 20! минут уже получил готовый файл с записью. Оперативно, качественно, круто! Рекомендую
Андрей Медведь
Спасибо за готовность работать с нестандартными задачами - без лишних вопросов, но с прояснением существенных моментов. Отдельное спасибо Наталье Вотяковой за профессионализм и гипер оперативность!
Дарья
Не первый раз обращаюсь к Insound за дикторской озвучкой.  Всё очень профессионально, быстро и главное качественно. Работать одно удовольствие. Спасибо Вам.
Кирилл
Заказывал озвучку для видео, коротенькая фраза. Нужен был определенный голос диктора. Все сделали в лучшем виде и за полдня! Рекомендую, цены радуют!
Александр
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Благодарю студию Insound за оперативное и качественное выполнение заказа. Текст озвучен качественно профессиональным диктором. Вечером передал документ, утром уже получил готовый файл.
Ребята, спасибо за вашу работу!
Алексей
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Очень довольна сотрудничеством с вами! Быстро, чётко, с положительным общением.
Буду в дальнейшем к вам обращаться и советовать коллегам!
Успехов вам!
Дарья
Великолепная работа, выполнение буквально молниеносное. Был приятно удивлен. А еще мне с легкостью выполнили заказ с криво составленным ТЗ - и все сделали именно так, как нужно! Теперь за начиткой буду обращаться только сюда! Спасибо огромное за вашу работу!
Роман
Спасибо за быстрый сервис. Все сделали в оговоренные сроки. Без переделок.
Будем обращаться еще.
Дмитрий
Одним словом - профессионалы! Интернет сегодня даёт массу возможностей, одна из таких - это то, что можно быстро и с ожидаемым качеством получить целую палитру голосовых типажей дикторов. Словом, нам всем повезло, что Вы есть! Процветайте, а мы за Вами!))
Виталий
В первый раз решил поработать со студией Insound Production и я скажу что эти ребята настоящие профи в своем деле! Все сделали качественно и круто! А что самое главное быстро! Очень приятно, когда люди так ответственно относятся к своей работе, предоставляя заказчику максимальный комфорт, скорость и что самое главное - качество продукции! Большое ВАМ спасибо!
Сергей
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Сергей
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook