Іміджева аудіореклама та радіороликиІміджево-інформаційний ролик

Ннайбільш затребуваний, популярний і працюючий маркетинговий інструмент рекламної кампанії - іміджево-інформаційний рекламний аудіоролик.
Чому? Тому що він майстерно може поєднати в собі два основні завдання – викликати інтерес у слухача та одночасно розкрити інформаційно суть рекламованого продукту чи послуги.
Ви можете бути впевненими в тому, що та інформація, яка має звернути на себе увагу, прозвучить у належній формі. Тонне поєднання продуманого підходу в креативному сегменті, а також інформаційний пласт у літературній обробці та дає в результаті мікс очікуваних емоцій.
Правило цілісності зобов'язує ретельно підходити до обсягу матеріалу – подбайте про те, щоб головна ідея Вашого аудіо звернення була зрозуміла одразу. Не перевантажуйте ядро аудіо ролика інформативним надлишком – мета «осягнути неосяжне» не актуальна у Вашому конкретному випадку.
Більш детальна схема роботи, точніше з чого і як складається побудова та виготовлення іміджевої реклами дивіться далі.
Іміджева аудіореклама та радіоролики
Практично ідеальне рішення для більшості рекламних компаній, тому що він майстерно може поєднати у собі два основні завдання
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

Запис іміджевого ролика включає:
начитку сценарія іміджевого ролика (надається клієнтом) одним або більше голосами диктора, з дикторського банку.
зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти)
створення складної звукової композиції з музичними чи звуковими ефектами
Термін виготовлення іміджевого ролика: від 24 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.
Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Про послугу

Запис іміджевого ролика включає:
начитку сценарія іміджевого ролика (надається клієнтом) одним або більше голосами диктора, з дикторського банку.
зведення начитки з музичним фоном (1-2 варіанти)
створення складної звукової композиції з музичними чи звуковими ефектами

Часті питання

Термін виготовлення іміджевого ролика: від 24 годин
За відсутності початкових побажань щодо стилістики ролика, студія виконує завдання на власний розсуд. Наступні коригування та побажання розглядаються в рамках нового завдання за окрему платню.

Гарантії

Діє 100% гарантія якості Insound.
Ми гарантуємо безкоштовне коригування будь-яких побажань клієнта, які не суперечать первісному завданню.
Гарантія діє протягом 3-х днів (календарних) з моменту відправки готового ролика клієнту.

Рекомендовані дикториІнформація про послугу1. Види іміджевих аудіороликів.
Іміджева аудіореклама може складатися виключно з іміджевої частини, яка художніми засобами, особливими літературними прийомами дає поняття і розкриває не стільки суть інформації, характеристики продукту, послуги, скільки дає певний посил – емоційний і формує певний образ. З чистої інформації ролик може містити лише адресу та телефон. Це і є іміджева аудіореклама. А найпоширеніший варіант, коли є цікавий захоплюючий початок, так званий «зачин», що є тим самим рекламним гачком, який здатний зачепити і потім стилістично обігрується інформативна частина – безпосередньо властивості або функції продукту, товару, послуги. Таким чином, виходить іміджево-інформаційний аудіоролик. Який вибрати для Вашої рекламної кампанії - слід вирішувати з міркувань об'ємності передбачуваного матеріалу до озвучення.

2. Сценарій (текст) для іміджевого аудіоролика.
Звичайно, насамперед текст (або сценарій) має викликати інтерес. Якими прийомами цього добиватиметься сценарист, залежить від кінцевої мети – це може бути красивий, солідний або незвичайний у результаті ролик. Але є ряд моментів, яких необхідно дотримуватися в обов'язковому порядку при написанні сценарію для іміджево-інформаційного ролика. Творчі пошуки виразних засобів та художніх образів не повинні забувати головний принцип – зрозумілість та вміння говорити мовою передбачуваного слухача. У гонитві за красою - велика кількість, громіздкість словес або їх недоречність позбавлять чіткості й ефекту влучення в ціль. За всіх своїх переваг іміджевий текст має бути доступним і легким для сприйняття. Стилістично це проявляється певною конструкцією речень. Не слід надто перевантажувати Ваше послання інформацією, пам'ятайте одне золоте правило: один ролик - одна ідея, один головний стовп, навколо якого і пасе інтрига. Дуже часто рекламні замовники, радіючи, що крім творчої родзинки, в іміджевому радіороликі є можливість розповісти ще про щось, починають погоню за всією інформацією, що є у них, і намагаються по максимуму розповісти світу про все, що у їх є на цей час.
"У нас же нове надходження! І розпродаж! І відкриття нової філії! І все це діє в рамках акції з енної по таку кількість за умовами ліцензування мінпромдержнагляду. Так, і телефони - мобільний, стаціонарний, факс - нічого не можна забувати! "
Забувати в такому випадку варто про крокодилів – користі вони Вам точно не принесуть, а чим менша кількість, тим Ви будете підносити людині, тим більший концентрат запам'ятовування отримаєте на виході. В середньому норма звучання іміджево-інформаційного аудіоролика коливається в районі від 15 до 40 секунд, оптимально – 25-30 секунд.

3. Голос диктора для іміджевої радіореклами.
Ваш рекламний продукт буде ефективним за гармонії багатьох складових. Один з основних за значущістю компонентів – голос диктора. Бажано, щоб дикторські можливості відповідали задуму сценарію та втілили його зі стовідсотковою віддачею. Є універсальні дикторські голоси, які можуть впоратися практично з будь-якою аудіозадачею, але трапляються ситуації, коли диктори вузькоспеціалізовані на певній тематиці або з умінням перевтілюватися відповідно до постановки цілей. Ще один момент слід врахувати при створенні іміджево-інформаційного аудіоролика – краще, коли використовуються два дикторські голоси. Класичне поєднання чоловічого та жіночого дикторського голосу завжди надає більшої образності та виразності звучання. Вступна частина ролика (так званий "зачин") читається першим диктором; інтонація, модуляції голосу диктора у своїй передають настрій і створюють певне звукове забарвлення емоційного плану. Настрій першого, що підхоплюється другим диктором, проте відокремлює почуття від логіки й перемикає в потрібній тональності на раціональне сприйняття аудіореклами в цілому. Якщо ж ролик невеликий за хронометражем – близько 10-15 секунд, то цілком доречно записати й одного диктора. Питання – якого? Диктора чоловіка або диктора жінку? Відповідь криється в потенційній аудиторії, яка в майбутньому слухає Ваш ролик. Орієнтація на чоловіче товариство схиляє до приємного жіночого голосу диктора, направлення на прекрасну стать - чоловічий дикторський голос. Висвітлюються вузькоспеціалізовані чи специфічні теми? Вибирайте голос, що найбільш звучить нейтрально.

4. Музичний фон іміджево-інформаційного ролика.
Дуже велике навантаження у цьому виді аудіо робіт лягає на музичне тло та звукові ефекти. Це – один з найголовніших після голосу диктора параметрів, який може до невпізнанності перетворити звичне на шедеврально звучить твір рекламного мистецтва. Як правило, використовується не один музичний трек, а кілька – для надання колоритності та динаміки аудіореклами, що виготовляється. Якщо в сценарії аудіоролика є завдання зображення будь-якої сцени, то звукорежисер обов'язково втілить у життя цей задум і додасть реальність образу - шум вітру, музика прибою, крики птахів, гудок пароплава переносить слухача в інший світ і занурює в інші емоції, а вже на підготовлений ґрунт розсипом сіються і інформація, і заклик, і головна мета аудіореклами. Завжди враховуйте, що хронометраж аудіоролика збільшується при монтажі – якщо чистого тексту у Вас виходить на якусь приблизну кількість часу (при перевірці – приблизно 2 слова дорівнює 1 секунді), то з музикою, спецефектами, паузами – воно буде значно більше. І в цьому випадку не варто економити на секундах - закінчений музичний малюнок, фрази, збудовані в унісон з ритмом або темпом музики; паузи, що підкреслюють суть сказаного - магія звукорежисерського польоту відкривається, якщо їй не підрізати крила.

5. Простори поширення іміджево-інформаційного ролика.
Аудіореклама такого типу актуальна практично для будь-якої тематики і підходить для ефіру будь-яких радіостанцій, звичайно, якщо формат Вашого замовлення не вступає в якусь суперечність – наприклад, відвертий сексуальний ролик як реклама спонсорської підтримки в дитячій передачі тощо. Для радіо іміджевий аудіоролик оптимальний і наскільки можна донесення інформації – ролик цікавий для сприйняття, і за вартістю, як виготовлення, і прокату; і за життєвою тривалістю - він не приїдається сильно та іноді його можна повертати в ротацію.

Іміджеві аудиролики іноземними мовами
Розвиток міжнародних відносин так чи інакше вимагає всебічного підходу, який своєю чергою, рано чи пізно поставить питання про створення якісної реклами, що звучить оригінальною мовою її споживача. Якщо питання якісно реклами давно вирішене, то питання з іноземними дикторами буде вирішено відтепер! В он-лайн базі іноземних дикторів студії Insound Production понад 300 іноземних дикторів, які говорять більш ніж 40 мовами світу, серед яких і європейські мови, і азіатські.

Гарантія якості
На всі види продукції Insound Production діє 100% гарантія якості. Гарантія включає корекцію будь-яких побажань клієнта, що не суперечать початковому завданню. Терміни дії гарантії - три календарних дні з моменту відправки студією готового аудіо ролика.

Видалена співпраця при виготовленні іміджевих аудироликів
Віддалена співпраця при виготовленні іміджевих аудіороликів дозволяє нашим клієнтам працювати в зазначеному бюджеті, але зі стандартно високою якістю. Клієнти студії з таких міст, як Київ, Одеса, Львів, Харків, Вінниця та інші  не переплачують зайвого, а отримують готові роботи точно в строк і з різними бонусами.

ВідгукиОчень удобная форма заказа, легко выбрал диктора, чистку, обработку, почти сразу же со мной связались, уточнили нюансы и уже через 2 часа я был с обработанным голосом! Сервис высшего уровня!
Денис
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Очень рекомендую ресурс !
Этот тот случай когда качество , цена , скорость на высочайшем уровне !
Вардгес
Да, согласен с комментарием Дмитрия. Несколько раз обращались к Insoud Prodaction. Быстро, оперативно) В 03 ночи запрос, в 8 утра уже Демо версия. Молодцы!
Сергей
Отличная работа, большой выбор дикторов, музыкального фона, а главное хорошие цены - что не может, не радовать! Качественно, недорого, быстро - очень довольны результатом! Более того, впервые заказывала подобного рода услуги - на все вопросы ответили подробно, доступно, молниеносно и учли все пожелания! Хочу выразить отдельную благодарность Наталье Вотяковой за оперативность, учтивость и понимание! Заказывайте смело и не тратьте время на поиски чего-либо другого!
Вера
Благодарю студию Insound за оперативное и качественное выполнение заказа. Текст озвучен качественно профессиональным диктором. Вечером передал документ, утром уже получил готовый файл.
Ребята, спасибо за вашу работу!
Алексей
Качественно и быстро, профессиональный подход, уточнее всех деталей для максимально качественной начитки.
Изначально смутило требование по 100% предоплате, но в действительности нечего переживать , так как работа была выполнена на отлично!
Диана
Больше спасибо за оперативность и профессионализм. Результат не потребовал никаких изменений или корректировок.
Артем
В течение двух дней получила качественный результат для приветствия на двух горячих линиях. Использовала голоса Кудинова/Дорофеев. Учли интонационные пожелания и выполнили работу на опережение сроков. Рекомендую!
Гоар
Была пятница... Были 2 текста на запись... и не было больше ничего. Погуглив, я нашла несколько компаний, которые могли бы мне помочь записать ролики (чисто теоретически). Я успела отправить всего 5 запросов, и тут отозвалась компания Insound. Выпытав у них все вдоль и поперек, обнаружилось что подвохов нет. Еще и Андрей подсказал на что обратить внимание, чтобы потом не переделывать. В понедельник утром у меня было 2 замечательных ролика. А остальные компании даже не ответили на мои запросы.
Сегодня снова пятница, ролики и Insound! ;)
Ирина
Прекрасная студия!
Хороший сервис и высокая оперативность действий.
Сразу наблюдается желание сотрудников студии помочь клиентам и сделать свою работу качественно.
Отдельная благодарность Андрею.
Павел
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Сергей
Заказывал голосовое приветствие. Материалы предоставили в тот же день. Проделанной работой остался доволен, все сделали качественно. Спасибо за работу. Хороший сервис, рекомендую.
Сергей
Нашли у ребят на сайте подходящий голос для ОЧЕНЬ привередливого клиента. Голос иностранный, разница во времени с носителем, удобный и быстрый способ оплаты - все эти проблемы были решены максимально оперативно. Голос записан и получен нами через 12 часов после внесения оплаты.  Менеджеры всегда в доступе и дружелюбно отвечают на все вопросы. Мы довольны и в следующий раз обязательно придём еще! Спасибо!
Виктория
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
Не первый раз обращаюсь к Insound за дикторской озвучкой.  Всё очень профессионально, быстро и главное качественно. Работать одно удовольствие. Спасибо Вам.
Кирилл
Впервые воспользовался услугами данного сервиса. Был приятно удивлен качеством и оперативностью. Отдельное спасибо нашему координатору Наталье)
Азамат
Заказывала озвучивание ролика социальной рекламы у Андрея Чернухи. Работой довольна безумно. Очень качественно и оперативно. Имея разнообразный опыт работы с удалёнными специалистами, была очень приятно удивлена. Буду и дальше обращаться к Insound и коллегам рекомендую.
Наталья
Профи своего дела!
Вникают, а не лишь сдать проект и забыть.
Обратился и доволен)
Теперь только с ними буду работать!!!
Dmitry Shyrokov
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook