Київ: +380443792816

Про нас

Наша Студія

Про нас

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Бізнес-стратегія нашої компанії розрахована перш за все на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. В результаті такого підходу, клієнти нашої студії завжди можуть розраховувати на оптимальне формування ціни, увагу до деталей, підтримку з будь-яких питань і безплатні консультації.
Понад 15 років на ринку комерційного звуку дали нам можливість перерости в справжню «Академію звуку», здатну вирішити завдання абсолютно будь-якої складності та практично будь-якою мовою світу. При цьому, нашому колективу завжди цікаві рішення різної складності - від обслуговування початківців музикантів і діджеїв, до створення й адаптації бізнес презентацій на безлічі європейських та азіатських мов і діалектів.

image-placeholder.jpg
image-placeholder.jpg

Акомпанемент ВАШОГО БІЗНЕСУ.

Ви хочете виділити свою пропозицію?

Саме нестандартність і креативність підходу в будь-якій ситуації, дозволяє виділити Ваші конкурентні переваги та зробити їх більш привабливими для потенційного споживача.
З Insound Production Ви поб'єте всіх своєю оригінальністю і новизною!

Хочете щоб Вас запам'ятали?

Крапка. Кращі й найтитулованіші актори та диктори з усього світу знають як прочитати текст, щоб він відклався в пам'яті слухача надовго і вистрілив в потрібний момент! З Інсаунд Продакшн Ви купуєте переконливість і правдивість!

Збільшити продажі?

Ні, ми не займаємося збільшенням доходів наших клієнтів. Однак, досвід успішних рекламних кампаній, почерпнутий за десятки років роботи в медіасфері, дозволяє з легкістю побачити можливі шляхи розвитку бізнесу наших клієнтів. Ми із задоволенням та абсолютно безоплатно ділимося наші досвідом з клієнтами Insound Production!

НАШІ ПОСЛУГИ

Диктори, актори, пародисти
Звукорежисура, монтаж
Озвучування відео
Запис джинглів та аудіореклами

НАША КОМАНДА

І хоча команда нашої студії складається з сотень професіоналів з усього світу, основний кістяк нашої команди це:

ЧЕРНУХА АНДРІЙ

Директор і засновник.
Батько і духовне начало колективу студії. Мастермайнд і основоположник філософії та творчого підходу в роботі нашої студії.

Вотякова НАТАЛІЯ

Координатор проектів.
Привітність і компліменти бренду "Інсаунд", копірайтер-сценарист, а також універсальний диктор із золотим голосом

БОГДАН КИРИЛЕНКО

IT і SEO.
Технічний геній, адміністратор системи ЛК й програміст і просто IT ядро Insound Production.

МИХАЙЛО ШНАЙДЕР

Дизайнер-звукорежисер
Координатор проектів. Дизайнер-звукорежисер Insound Production.

Видео

  Закрыть