Голосове меню, ivr семпли для АТСІнтерактивне голосове меню підкорило практично всі сфери бізнес-послуг - від інтеграції у всілякі call-центри мобільних операторів, залізничних та авіа вокзалах, біржових котируваннях та банківських курсах валют і до різних служб таксі, великих і малих офісах і компаніях, де замість кількох секретарів встановлено один телефон з опцією IP програмування.
Запис та нарізка семплів голосових меню (ivr) є абсолютно новою послугою, що відповідає потребам 21 століття. При правильній і грамотно продуманій схемі комутації файлів ivr, Ваш бізнес отримує автоматизацію високого рівня, позбавляючи Вас зайвих витрат на утримання великого штату співробітників, а також помилок або непередбачених ситуацій, пов'язаних з людським фактором.
Асортимент професійних дикторів дозволяє з філігранною точністю вибрати голос, що відповідає спрямованості Вашого бізнесу. Цінова політика Академії Звуку Insound дає можливість працювати практично з будь-яким бюджетом.
Голосове меню, ivr семпли для АТС
Голосове меню може набагато більше, ніж Ви думаєте. Ваш IVR зможе перенаправляти абонентів по відділах, збирати та надавати всю необхідну інформацію. Залишилося щонайменше — зробити замовлення!
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

В послугу з запису та нарізки семплів IVR входить:
 1. Озвучення тексту (сценарію) голосового меню за сценарієм, наданим клієнтом
 2. Чистка файлу начитки диктора та нарізка на семпли
 3. Одноразове кодування файлів голосового меню у потрібний формат, вказаний у технічному завданні.
Відповідальність за правильну стиковку семплів IVR лежить на розробнику блок схеми голосового меню.
Саме від правильної побудови схеми залежить подальша працездатність готового IVR.
Терміни виконання робіт із запису та нарізки на семпли схеми голосового меню залежать від:
 1. Загальна кількість файлів ivr
 2. Доступність вибраного Вами голосу диктора.
Мінімальний термін виготовлення пакета голосового меню становить 12 годин.

Про послугу

В послугу з запису та нарізки семплів IVR входить:
 1. Озвучення тексту (сценарію) голосового меню за сценарієм, наданим клієнтом
 2. Чистка файлу начитки диктора та нарізка на семпли
 3. Одноразове кодування файлів голосового меню у потрібний формат, вказаний у технічному завданні.

Часті питання

Відповідальність за правильну стиковку семплів IVR лежить на розробнику блок схеми голосового меню.
Саме від правильної побудови схеми залежить подальша працездатність готового IVR.
Терміни виконання робіт із запису та нарізки на семпли схеми голосового меню залежать від:
 1. Загальна кількість файлів ivr
 2. Доступність вибраного Вами голосу диктора.
Мінімальний термін виготовлення пакета голосового меню становить 12 годин.

Гарантії

Рекомендовані дикториІнформація про послугуЩо таке IVR меню?

IVR являє собою набір записаних і оцифрованих голосових семплів. Голосове меню та його основна відмінність від телефонних привітань та повідомлень для автовідповідача в комплексності та багаторівневому компонуванні блок-схеми. IVR являє собою меню, що надає ту чи іншу інформацію, вибір якої здійснюється за допомогою тонального або голосового вибору користувача.

Для чого потрібно голосове меню?

Голосове меню використовується або для з'єднання абонента з різними підрозділами компанії, або для надання того чи іншого рівня меню, з відповідними розділами інформації, які користувач шукає. Грамотне використання IVR дозволяє автоматизувати прийом та обробку величезної кількості дзвінків абонентів, які бажають отримати ту чи іншу інформацію.

Де використовується IVR?

IVR меню використовується практично повсюдно, де потрібно обробляти великий трафік вхідних дзвінків користувачів. Приклад роботи IVR Ви можете почути зателефонувавши до будь-якого call-центру мобільного оператора, системи підтримки клієнтів банків, авіакомпаній, служб таксі тощо.

Текст і блок-схема голосового меню.

Важлива складова бездоганно функціонуючого голосового меню - сценарій або блок схема IVR. При написанні тексту меню важливо розуміти, що IVR складається з окремих фраз (семплів), які компонуються між собою залежно від вибору абонента. Не варто ускладнювати рівні меню. Краще надати 2-3 окремі рівні, по 3-4 пункти в кожному, розбивши їх за категоріями, ніж робити 10-15 пунктів в одному рівні. Також користувач повинен мати можливість у будь-який момент повернутися до попереднього рівня меню або зв'язатися з оператором. У сценарії важливо не тільки пронумерувати всі файли та вказати початок і кінець кожного, не менш важливо вказати диктору манеру інтонації в кінці фрази. Чи потрібно закінчувати фразу з точкою або залишити інтонацію незакінченою (люфт).

Оформлення голосового меню.

Є 2 способи оформлення голосових меню. Перше (можливо тільки для однорівневих IVR) - це запис всього сценарію в один файл. Користувач під час прослуховування повідомлення вибирає необхідну йому опцію та тональним набором вибирає потрібний напрямок. Для цієї реалізації можливий навіть музичний супровід. Другий спосіб, власне, і є єдиним вірним, це нарізка запису голосу диктора на численні семпли IVR. Даний спосіб, крім гнучкості та універсальності, дає можливість автоматизувати роботу практично будь-якого call центру, банківських систем, аеропортів, бірж та інших компаній і служб, що працюють з великою кількістю абонентів і числових масивів, що постійно змінюються. Неодмінною умовою для успішної реалізації такого IVR є не тільки вірна побудова блоку схеми і ТЗ для диктора, а також суворої нумерації файлів меню і визначення оптимальної тривалості тиші до і після слів.

Вибір голосу для запису голосового меню.

Особливих правил чи норм у цьому питанні немає. Головна умова, крім особистих уподобань замовника, вибрати диктора, який має достатній досвід у озвучуванні голосових меню і зможе правильно розставляти інтонації у семплах із незакінченими фразами.

Локалізація IVR іноземними мовами.

Студія Insound Production пропонує нашим клієнтам понад 40 мов світу та більш ніж 200 іноземних голосів для запису та нарізки семплів IVR. Вибирайте потрібну іноземну мову та оформлюйте замовлення — прорахунок вартості буде готовий у лічені дні.

Ціноутворення при виготовленні голосових меню

Ціноутворення послуги запису семплів IVR залежить від:

 1. загальна кількість слів у проекті (сценарії) IVR
 2. гонорару вибраного диктора
 3. кількості файлів, що надаються на виході студії
 4. відсутності або наявності додаткових робіт (підбір музики тощо)

Як зробити Ваш IVR ще більш ефективним

Якщо Ви врахували всі вищевикладені принципи та рекомендації щодо складання блок-схеми IVR, вибору голосу, грамотного компонування семплов і хочете додатково підвищити ефективність голосового меню, Insound Production, пропонує послугу по запису відомих дикторів, акторів, бренд-голосів телеканалів та радіо. Віддалений запис та засоби інтернет дозволяють нам залучати федеральних дикторів Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Казань, Нижній Новгород, Челябінськ, Самара, Омськ, Ростов-на-Дону, Уфа, Красноярськ, Воронеж, Пермь, Волгоград, Нью-Йорка, Лондона, Парижа, Самари, Києва, Харкова, Одеси, Львову, Дніпра, Донецьку, Запоріжжя, Кривого Рогу, Вінниці, Івано-Франківську, Луцька, Миколаїва, Черкас, Чернігову, Сум, Чернівців, Рівного, Броварів, Ужгороду та ін.

ВідгукиЗаказывала озвучивание ролика социальной рекламы у Андрея Чернухи. Работой довольна безумно. Очень качественно и оперативно. Имея разнообразный опыт работы с удалёнными специалистами, была очень приятно удивлена. Буду и дальше обращаться к Insound и коллегам рекомендую.
Наталья
Працювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
И легко, и дешево, и быстро, и много раз исправляли мои же косяки. Железное терпение менеджеров и отличная база голосов. Спасибо
Aleksandra Simonova
Прекрасная студия!
Хороший сервис и высокая оперативность действий.
Сразу наблюдается желание сотрудников студии помочь клиентам и сделать свою работу качественно.
Отдельная благодарность Андрею.
Павел
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Sergiy Voloshyn
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))
Evgeniy Bessarab
Не первый раз обращаюсь к Insound за дикторской озвучкой.  Всё очень профессионально, быстро и главное качественно. Работать одно удовольствие. Спасибо Вам.
Кирилл
Выслали несколько вариантов записи и учли все ньюансы.
Оперативно, качественно.
Спасибо!
Андрей
Уже в пятый раз делаю заказ у вас. Всегда всё на высшем уровне. Приятно удивляет качество записи, скорость выполнения и оформления заказа. Всё очень качественно и оперативно. Всем советую данную компанию как лучшую на рынке в данной сфере !
Александр
Спасибо Вам за профессионализм, быструю и качественную работу. Так же отдельная благодарность Чернуха Андрею за приятный голос и отличную подачу, рекомендую.
Виталий
Спасибо за быстрый сервис. Все сделали в оговоренные сроки. Без переделок.
Будем обращаться еще.
Дмитрий
Заказывал голосовое приветствие. Материалы предоставили в тот же день. Проделанной работой остался доволен, все сделали качественно. Спасибо за работу. Хороший сервис, рекомендую.
Сергей
В течение двух дней получила качественный результат для приветствия на двух горячих линиях. Использовала голоса Кудинова/Дорофеев. Учли интонационные пожелания и выполнили работу на опережение сроков. Рекомендую!
Гоар
Классное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.
Anna Buchko
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Впервые решил заказать диктора и очень рад. Ролики озвученные профессионально выглядят совсем по-другому.
Это оказалось достаточно быстро и не дорого, а голос – потрясающим.
К тому же я еще получил два варианта интонации начитки, который был один лучше другого.
Роман
Ключевая особенность - это скорость!
Удобно и просто!
Feature is speed!
Convenient and easy!
Даниил Евтухов
Работаю в сфере профессионального производства аудио-визуальной продукции более 10 лет. Про этот сервис узнал 2 недели назад,впервые воспользоваться дикторскими услугами через онлайн заказ. Был приятно удивлен удобством, качеством, оперативностью и как говорят «индивидуальным подходом к клиенту». Ставлю 5 звезд! Желаю компании успеха и побольше хороших заказов!
Станіслав Литвинов
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook