Голосове меню, ivr семпли для АТСІнтерактивне голосове меню підкорило практично всі сфери бізнес-послуг - від інтеграції у всілякі call-центри мобільних операторів, залізничних та авіа вокзалах, біржових котируваннях та банківських курсах валют і до різних служб таксі, великих і малих офісах і компаніях, де замість кількох секретарів встановлено один телефон з опцією IP програмування.
Запис та нарізка семплів голосових меню (ivr) є абсолютно новою послугою, що відповідає потребам 21 століття. При правильній і грамотно продуманій схемі комутації файлів ivr, Ваш бізнес отримує автоматизацію високого рівня, позбавляючи Вас зайвих витрат на утримання великого штату співробітників, а також помилок або непередбачених ситуацій, пов'язаних з людським фактором.
Асортимент професійних дикторів дозволяє з філігранною точністю вибрати голос, що відповідає спрямованості Вашого бізнесу. Цінова політика Академії Звуку Insound дає можливість працювати практично з будь-яким бюджетом.
Голосове меню, ivr семпли для АТС
Голосове меню може набагато більше, ніж Ви думаєте. Ваш IVR зможе перенаправляти абонентів по відділах, збирати та надавати всю необхідну інформацію. Залишилося щонайменше — зробити замовлення!
Терміни виготовлення: від 24 годин

Є питання?Отримайте безкоштовну консультацію протягом 60 хвилин!

Гарантований термін. Гарантія якості 100%Терміново можуть виконати наступні диктори:

Важливо знатиПро послугу

В послугу з запису та нарізки семплів IVR входить:
 1. Озвучення тексту (сценарію) голосового меню за сценарієм, наданим клієнтом
 2. Чистка файлу начитки диктора та нарізка на семпли
 3. Одноразове кодування файлів голосового меню у потрібний формат, вказаний у технічному завданні.
Відповідальність за правильну стиковку семплів IVR лежить на розробнику блок схеми голосового меню.
Саме від правильної побудови схеми залежить подальша працездатність готового IVR.
Терміни виконання робіт із запису та нарізки на семпли схеми голосового меню залежать від:
 1. Загальна кількість файлів ivr
 2. Доступність вибраного Вами голосу диктора.
Мінімальний термін виготовлення пакета голосового меню становить 12 годин.

Про послугу

В послугу з запису та нарізки семплів IVR входить:
 1. Озвучення тексту (сценарію) голосового меню за сценарієм, наданим клієнтом
 2. Чистка файлу начитки диктора та нарізка на семпли
 3. Одноразове кодування файлів голосового меню у потрібний формат, вказаний у технічному завданні.

Часті питання

Відповідальність за правильну стиковку семплів IVR лежить на розробнику блок схеми голосового меню.
Саме від правильної побудови схеми залежить подальша працездатність готового IVR.
Терміни виконання робіт із запису та нарізки на семпли схеми голосового меню залежать від:
 1. Загальна кількість файлів ivr
 2. Доступність вибраного Вами голосу диктора.
Мінімальний термін виготовлення пакета голосового меню становить 12 годин.

Гарантії

Рекомендовані дикториІнформація про послугуЩо таке IVR меню?

IVR являє собою набір записаних і оцифрованих голосових семплів. Голосове меню та його основна відмінність від телефонних привітань та повідомлень для автовідповідача в комплексності та багаторівневому компонуванні блок-схеми. IVR являє собою меню, що надає ту чи іншу інформацію, вибір якої здійснюється за допомогою тонального або голосового вибору користувача.

Для чого потрібно голосове меню?

Голосове меню використовується або для з'єднання абонента з різними підрозділами компанії, або для надання того чи іншого рівня меню, з відповідними розділами інформації, які користувач шукає. Грамотне використання IVR дозволяє автоматизувати прийом та обробку величезної кількості дзвінків абонентів, які бажають отримати ту чи іншу інформацію.

Де використовується IVR?

IVR меню використовується практично повсюдно, де потрібно обробляти великий трафік вхідних дзвінків користувачів. Приклад роботи IVR Ви можете почути зателефонувавши до будь-якого call-центру мобільного оператора, системи підтримки клієнтів банків, авіакомпаній, служб таксі тощо.

Текст і блок-схема голосового меню.

Важлива складова бездоганно функціонуючого голосового меню - сценарій або блок схема IVR. При написанні тексту меню важливо розуміти, що IVR складається з окремих фраз (семплів), які компонуються між собою залежно від вибору абонента. Не варто ускладнювати рівні меню. Краще надати 2-3 окремі рівні, по 3-4 пункти в кожному, розбивши їх за категоріями, ніж робити 10-15 пунктів в одному рівні. Також користувач повинен мати можливість у будь-який момент повернутися до попереднього рівня меню або зв'язатися з оператором. У сценарії важливо не тільки пронумерувати всі файли та вказати початок і кінець кожного, не менш важливо вказати диктору манеру інтонації в кінці фрази. Чи потрібно закінчувати фразу з точкою або залишити інтонацію незакінченою (люфт).

Оформлення голосового меню.

Є 2 способи оформлення голосових меню. Перше (можливо тільки для однорівневих IVR) - це запис всього сценарію в один файл. Користувач під час прослуховування повідомлення вибирає необхідну йому опцію та тональним набором вибирає потрібний напрямок. Для цієї реалізації можливий навіть музичний супровід. Другий спосіб, власне, і є єдиним вірним, це нарізка запису голосу диктора на численні семпли IVR. Даний спосіб, крім гнучкості та універсальності, дає можливість автоматизувати роботу практично будь-якого call центру, банківських систем, аеропортів, бірж та інших компаній і служб, що працюють з великою кількістю абонентів і числових масивів, що постійно змінюються. Неодмінною умовою для успішної реалізації такого IVR є не тільки вірна побудова блоку схеми і ТЗ для диктора, а також суворої нумерації файлів меню і визначення оптимальної тривалості тиші до і після слів.

Вибір голосу для запису голосового меню.

Особливих правил чи норм у цьому питанні немає. Головна умова, крім особистих уподобань замовника, вибрати диктора, який має достатній досвід у озвучуванні голосових меню і зможе правильно розставляти інтонації у семплах із незакінченими фразами.

Локалізація IVR іноземними мовами.

Студія Insound Production пропонує нашим клієнтам понад 40 мов світу та більш ніж 200 іноземних голосів для запису та нарізки семплів IVR. Вибирайте потрібну іноземну мову та оформлюйте замовлення — прорахунок вартості буде готовий у лічені дні.

Ціноутворення при виготовленні голосових меню

Ціноутворення послуги запису семплів IVR залежить від:

 1. загальна кількість слів у проекті (сценарії) IVR
 2. гонорару вибраного диктора
 3. кількості файлів, що надаються на виході студії
 4. відсутності або наявності додаткових робіт (підбір музики тощо)

Як зробити Ваш IVR ще більш ефективним

Якщо Ви врахували всі вищевикладені принципи та рекомендації щодо складання блок-схеми IVR, вибору голосу, грамотного компонування семплов і хочете додатково підвищити ефективність голосового меню, Insound Production, пропонує послугу по запису відомих дикторів, акторів, бренд-голосів телеканалів та радіо. Віддалений запис та засоби інтернет дозволяють нам залучати федеральних дикторів Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Казань, Нижній Новгород, Челябінськ, Самара, Омськ, Ростов-на-Дону, Уфа, Красноярськ, Воронеж, Пермь, Волгоград, Нью-Йорка, Лондона, Парижа, Самари, Києва, Харкова, Одеси, Львову, Дніпра, Донецьку, Запоріжжя, Кривого Рогу, Вінниці, Івано-Франківську, Луцька, Миколаїва, Черкас, Чернігову, Сум, Чернівців, Рівного, Броварів, Ужгороду та ін.

ВідгукиПрацювати з такою командою професіоналів - одне задоволення! Якісна робота у мінімальні терміни, приємне спілкування і лояльна ціна. Величезна вдячність Андрію Чернусі за розуміння та старання)
Виктория
Уже несколько лет обращаюсь за дикторской озвучкой в Insound! Очень ценю их оперативность, большую базу дикторов и возможность выбора по цене. У меня даже есть свои любимчики), найденные тут. Спасибо за отличную работу!
Юлия
Очень довольна сотрудничеством с вами! Быстро, чётко, с положительным общением.
Буду в дальнейшем к вам обращаться и советовать коллегам!
Успехов вам!
Дарья
Благодарю студию Insound за оперативное и качественное выполнение заказа. Текст озвучен качественно профессиональным диктором. Вечером передал документ, утром уже получил готовый файл.
Ребята, спасибо за вашу работу!
Алексей
Это был первый опыт в использовании онлайн сервиса по озвучиванию диктором. Искал в гугле контакты дикторов для выполнения поставленной задачи, попал на этот сайт. Диктор и студия выполнили свою работу на все 200%, очень профессионально. В будущем буду пользоваться услугами студии и рекомендовать своим знакомым. Спасибо вам за хорошую работу!
Владимир
Впервые обратился в компанию Insound Production Studio!
Заказал короткий ролик и остался более чем довольным!
Качественное и приятное обслуживание, низкие цены и крутой ролик - это небольшой ряд отличных качеств этой компании!
Уверен, что буду впредь обращаться только к Вам!
Спасибо! Вам удачи и процветания!
Андрей
Недавно у нас возникла потребность в заказе озвучки для видео ролика и коллега порекомендовал мне обратиться именно в Insound Production Studio. И мы ни капли не пожалели об этом! Порадовало буквально все: скорость обратной связи, высокий профессионализм и скорость выполнения работ. Всем очень рекомендую! А компании желаю дальнейшего процветания!
Arina
Прекрасная студия!
Хороший сервис и высокая оперативность действий.
Сразу наблюдается желание сотрудников студии помочь клиентам и сделать свою работу качественно.
Отдельная благодарность Андрею.
Павел
Заказывала озвучивание ролика социальной рекламы у Андрея Чернухи. Работой довольна безумно. Очень качественно и оперативно. Имея разнообразный опыт работы с удалёнными специалистами, была очень приятно удивлена. Буду и дальше обращаться к Insound и коллегам рекомендую.
Наталья
Хорошая студия. Работают быстро и качественно. Нужен был польский диктор. За один день оформили заявку и провел оплату. За день все сделали качественно. Никаких переделок не потребовалось.
Mikhail Tkachenko
Швидко, якісно, професійно ... супер.
Руслан
С insound работаю уже много лет и не разу не разочаровался. Всегда в тему. Высокий уровень. Ролики изгттовленные INSOUND выстреливают 100%  ТАК ДЕРЖАТЬ.
Юрий
Впервые воспользовался услугами данного сервиса. Был приятно удивлен качеством и оперативностью. Отдельное спасибо нашему координатору Наталье)
Азамат
быстро , профессионально. индивидуальный подход, сначала я выбрал одного диктора, мне посоветовали более подходящего, поменял, остался доволен. советую эту компанию!
плющенко
Сотрудничеством доволен. Выбрал диктора, оплатил и на следующее утро получил свой заказ. Быстро и качественно. Готовый файл соответствовал ожиданиям. Рекомендую.
Станислав Истомин
Записывали с компанией озвучку - 3 записи на двух разных языках. Очень понравилось сотрудничество: оперативная реакция, приятное общение с менеджером Натальей, адекватная реакция на все правки и замечания.  Особенно приятно удивило, что компания работает на результат и готова вносить коррективы, даже перезаписывать, менять диктора, если это нужно. (Конечно, постарались этим не злоупотреблять, но была необходимость).
Спасибо за работу!
Екатерина
Уже несколько лет заказываю начитки самого разного плана. Русский, украинский, английский... Оперативность просто зашкаливает! В течение нескольких часов выполняется практически любой заказ. Аккуратность исполнения. И всегда приятный бонус - вариант с обработкой. Просто берешь готовый файл и в эфир....
Sergiy Voloshyn
Великолепная работа, выполнение буквально молниеносное. Был приятно удивлен. А еще мне с легкостью выполнили заказ с криво составленным ТЗ - и все сделали именно так, как нужно! Теперь за начиткой буду обращаться только сюда! Спасибо огромное за вашу работу!
Роман
Неоднократно заказываем озвучку для видео роликов различного характера.
За всё время работы, никогда не возникало недопонимания  ни в малейших деталях. Всегда быстро,качественно, оперативно в оговоренные сроки и доступно! Рекомендуем!
  
Алексей
Highly recommended! In 1 day all was done. Excellent job!
Thank you Insound Production! You da best!
Юлія Жмурко
Більше відгуків на нашій сторінці Facebook