Київ: +380443792816

Відгуки

Наші клієнти говорять про нашу студію

Відгуки наших клієнтів

Будь-яка робота - спроба досягти досконалості у своєму ремеслі, приречена на провал без зворотного зв'язку зі споживачем. Залишайте відгуки про нашу роботу, напишіть, що Вам сподобалося, а що потребує апргейду. Академія звуку обробить кожен відгук і врахує в подальшій роботі координаторів проектів, звукооператорів, звукорежисерів, техніків студії, акторів і дикторів. Тільки завдяки Вам ми стаємо кращими!

Профи своего дела!
Вникают, а не лишь сдать проект и забыть.
Обратился и доволен)
Теперь только с ними буду работать!!!

Классное качество записи и приятный диктор, с которым наша компания работает уже не первый раз.
Спасибо вам:)
А еще заказ приходит очень быстро, это здорово.

Я не ожидал такую высокую скорость изготовления, еще более приятно удивил персональный подход и внимание к моей задаче. Спасибо менеджеру Андрею Чернухе за быструю и качественную работу, мой заказчик получит заказ как он любит "на вчера"))))))

1 2 3 4 5

ПИШІТЬ СВОЇ ВІДГУКИ І ПОБАЖАННЯ. МИ ПОСТАРАЄМОСЯ ВСЕ ВРАХУВАТИ.

Відправити відгук

Нагадуємо, що будь-який вид робіт студії складається з суми робіт суміжних професій студії продакшн. Над Вашим замовленням працюють координатори проектів. Обов'язкові вимоги до координаторів - увага до кожної деталі проекту, ввічливість і чемність.
Оцініть їх роботу!

Яким би не був Ваш проект, він неодмінно буде записуватися на високоякісній техніці студії Insound Production. Звук, який Ви отримаєте, складається не тільки із поєднання передових розробок й теплого лампового звучання, а й досвіду та особливої філософії звуковидобування академічного рівня.
Оцініть наш звук!

І звичайно, над більшістю проектів працює людина, яка віддала більшу частину свого життя своєму головному захопленню - роботі в студії перед мікрофоном.
Неодмінно залиште відгук про роботу, виконану нашим диктором, актором, вокалістом або пародистом.

Видео

  Закрыть