Диктори. Румунська моваВ основі румунської мови лежать слов'янські корені, проте вони становлять лише 10% словникового запасу. Значна кількість слів, що походять від давніх слов'ян, болгарського, німецького та турецького, румунська мова є унікальною романською мовою.
Румунська мова складе чотири основних діалекти: дако-румунську (нею говорять у Румунії та Молдові), арумунську, мегленорумунську та істро-румунську. У Молдові, як письмовий румунський, використовується кирилиця.
При вивченні румунської мови у багатьох початківців виникають складнощі з граматикою. Пов'язано це з впливом македонської, болгарської, албанської та сербської мов, а також через те, що румунські розвивалися далеко від інших романських мов. Тим не менш, на відміну від інших латинських мов, румунський зберіг латинську морфологічну диференціацію відмінків: називний, родовий і кличний.
Оформляючи завдання на запис c диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або румунською, або англійською мовою.

Не володієте румунською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення на запис румунських нейтів спікерів приймаються лише через координаторів проектів.