Диктори. Болгарська мова.Болгарія є найстарішою країною в Європі, яка не змінювала своєї назви з того часу, як була створена у 681 році. На відміну від решти світу, в Болгарії ми киваємо, щоб сказати «ні», і хитаємо головою убік, щоб сказати "так". Болгарська мова досить збиває з пантелику, коли ви вперше стикаєтеся з ним; літери різні та деякі з них схожі на латинські, але вимовляються зовсім по-іншому. Слова навряд чи здаються знайомими, якщо ви не знаєте російська мова, а граматика може втомити вас своїми дев'ятьма часами.
Аж до кінця Другої світової війни більшість лінгвістів фактично вважала сусідню македонську мову частиною болгарської. Мови настільки схожі, що їх можна розглядати як просто два різні діалекти однієї мови.
У сучасній болгарській мові 200 000 слів. Сучасна болгарська мова - це в основному суміш слов'янських та протоболгарських слів з іноземними словами, що проникли в мову протягом багатьох років, включаючи грецька, латинська, турецька, російська та англійська. За даними Інституту болгарської мови Болгарської академії наук, у мові близько 200 000 слів.

Оформляючи завдання на запис болгарського спікера, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або болгарською, або англійською мовою.

Не володієте болгарською мовою достатньо?

Немає проблем! Складіть завдання рідною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення запису корінних болгарських спікерів приймаються тільки через координаторів проєктів.