Диктори. Фінська мова.Фінська мова не має нічого спільного з російською або шведським, попри їхнє сусідство. Вважається, що фіни походять із сучасної Туреччини, а фінська - уральська мова, яка походить з Уральських гір у Росії. У фіно-угорську мовну сім'ю входять також естонський, саамська та угорська, не кажучи вже про низку мов, якими говорять у Російській Федерації, таких як карельська і марійська.
У фінській мові перший склад завжди ударний, також у їхній лексиці використовуються артиклі або граматичні пологи. Також нема майбутнього часу. Фінська мова є однією з 24 офіційних мов Європейського Союзу, але вона також є однією з найменш поширених мов: лише близько 5 мільйонів носіїв мови, що становить близько одного відсотка населення ЄС.
Система письма дуже проста та майже ідеально описує фонеми мови. В результаті багато фінських дітей навчаються швидко читати ще до вступу в початкову школу в 7 років (4 роки - не така вже рідкість), а деякі з них навчаються самостійно, вивчивши алфавіт.

Оформляючи завдання на запис фінського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або фарсі, або англійською мовою.

Виникли труднощі з фінським?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення фінських дикторів приймаються тільки через координаторів проєктів.

Подання інформації фінською мовою або розмова з ельфами

Фінська мова разюче відрізняється від слов'янських та індоєвропейських мовних груп. Він входить до коаліції фінно-угорських прислівників.
Словоутворення у носіїв фінського відбувається за принципом додавання до існуючих слів суфіксів та префіксів, крім того, окремі слова можуть наділятися змістом цілої речення.
Європейський Союз надав фінській мові офіційного значення. Спираючись на дані статистики, вільно розмовляють на ньому близько семи мільйонів людей. Більшість носіїв мови проживає у Фінляндії та на території Норвегії. Однак він також поширений у Швеції, Америці та Росії.

Шість цікавих особливостей фінської мови:

Фінський не можна назвати найпопулярнішим у світовій громадськості, однак його можна охарактеризувати як одного з найособливіших:

  • Оскільки у фінському практично відсутні шиплячі звуки, їхнє місце займає співучість інтонації вимови. Завдяки цьому дивовижному факту, Дж.Р.Р.Толкін під час створення трилогії «Володар кілець», взяв його за основу розмовної мови ельфів. Незвичайним і дивним є те, що цей вигаданий сленг став вживатись у розмовній промові. На полицях книжкових кіосків у Фінляндії можна зустріти спеціальні журнали, опис яких йде на півфінсько-напівельфійському. Навіть молоді люди, які є студентами вищих навчальних закладів, пишуть на ньому дипломні роботи;
  • Слово фінською мовою, що означає молодшого офіцера в галузі механіки служби ВПС Фінляндії, специфіка роботи якого заснована на огляді та ремонті турбін реактивних літаків включає 61 літеру. Його навіть визнали офіційні представники Книги рекордів Гіннеса найдовшим словом, яке використовується у реальному житті. Мало того, у фінів у мові є слово, яке складається зі 102 літер. Щоправда використовується воно не часто і переклад його відомий лише жителям Фінляндії. Його транскрипції немає в жодному словнику;

Виникнення фінської мови бере свій початок у глибокому минулому. Деякі лінгвісти схильні вважати, що його існування починає відлік задовго до появи поняття «Різдво Христове». Сучасний фінський почав своє формування на початку нашої ери;

Умовно фінську можна розділити на розмовну мову та літературну вимову. Розмовна мова застосовується у наші дні лише на рівні постійного спілкування. На літературному сленгу мовлять політичні уми, еліта знаменитостей та громадських особистостей. Також він використовується у пресі, журналістиці та бізнес-переговорах. Офіційної заборони на використання літературної мови у повсякденному спілкуванні простих людей немає, але у фінів прийнято вважати, що розмова на літературному акценті у повсякденній побутовій обстановці дещо принижує вищі чини, ставлячи простий народ вище за рівнем розвитку та інтелекту;

Вимова фінських слів багатьма вважається жартівливою етимологією. Наприклад, слово холостяк утворене із двох слів – хлопчик та чоловік. Звідси можна зробити висновок, що дорослий хлопець, у якого ще немає дружини та дітей, за своєю суттю залишається хлопчиком; Фінський не кожному піддається освоєння. Крім того, що він досить складний у вимові, у його словотворі є 15 відмінків, 4 поняття часу, в якому відсутнє майбутнє, зате є кілька варіантів минулого, а більшість слів розрізняються між собою довгою фонеми.

Озвучення у професійній студії звукозапису

Завдяки особливостям фінської мови, інтерес до неї з кожним роком зростає. Завдяки цьому така послуга, як озвучення інформації рекламного характеру чи перекладу робочого тексту для працівників сфери обслуговування туристичного бізнесу, стає досить актуальною. Нашими професійними дикторами успішно здійснюється озвучування такої інформації, як бізнес-ідеї, презентації, голосовий супровід комп'ютерних ігор, рекламна інформація, та багато іншого.

Головною перевагою нашої студії звукозапису є той факт, що озвучка здійснюється корінним фінським носієм. У нього є великий досвід у професійній дикторській діяльності. Саме тому ми впевнені в якості послуг, що надаються нами. Крім того, вартість на наші послуги є досить прийнятною, і доступна будь-кому.