Диктори. Грецьку мову.Гецька - одна з найдавніших мов на Землі. Його історія налічує три тисячоліття. Грецька – відноситься до індоєвропейської мовної сім'ї. Попри те, що багато слів у сучасній англійській мові походять від грецької, у греків не було слова, що означає слово, до елліністичних часів. Історія грецької мови поділяється на шість періодів. Кожен період вносив деякі зміни в мову, і кожен приклав руку до того, щоб вона залишалася однією з найстійкіших мов світу.
Грецька абетка була запозичена у фінікійців у 8 столітті до нашої ери. Однак у фінікійців не було букв замість голосних; саме греки додали їх, створивши таким чином перший «повний» або «справжній» алфавіт, в якому для кожної фонеми було по одній літері, і навпаки. Мелодика грецької мови дуже схожа на іспанське інтонування. Часто навіть корінні носії іспанської плутають, погано розбірлива грецька мова, зі своєю рідною мовою. Теж твердження буде вірним і у зворотному напрямку: для греків, мелодика іспанської мови, дуже нагадує рідну, грецьку.

Оформляючи завдання на запис грецького диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або грецькою, або англійською мовою.

Виникли труднощі з грецькою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення грецьких дикторів приймаються тільки через координаторів проєктів.

Майстерство локалізації грецькою мовою

Грецька мова недарма вважається одним із найдавніших методів підтримки людського спілкування методом усного мовлення та писемності. Поширення мови захоплює величезні території поселенців, які вважають її рідною. Цей факт говорить на користь вивчення грецької на професійному рівні, що може стати у нагоді як у сфері ділових відносин, так і в повсякденному житті. Якщо у вас не вистачає часу на вивчення, студія Insound Productions готова надати свої послуги з локалізації вашої інформації на ньому. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання вашого замовлення.

Зародження мови почалося в давнину, а його розвиток і вдосконалення досить швидко охопило безліч територіальних одиниць по всьому світу. Найбільш популяризувався грецька в епоху розвитку Римської імперії, продовжуючи удосконалюватися за часів становлення Візантійської монархії. За часів розгулу владі Османа популярність його дещо знизилася, і в ньому стали проглядатися нотки турецького прислівника.

Сьогодні грецький досить популярна, що на ньому вільно спілкуються понад 13 млн жителів Землі. Корінними носіями мови вважаються громадяни Греції. Проте своє покликання він знайшов і в інших народів. До них можна зарахувати аруминів, мегленорумынов, циганський народ, жителів Албанії, слов'янські нації. мусульманські спільноти.

Неповторність мови

Цікавою рисою формування прислівника є те, що він зазнав зовсім незначних змін з моменту його виникнення. Єдиними змінами стали деякі звороти, завдяки яким він став більш простим у вивченні. У сучасному грецькому присутня множина й однина, хоча раніше в ній було ще й двояке значення. Ця характерна риса втратила свою значущість і була викреслена зі словникового складу. Нинішньою мовою залишаються всього чотири відмінки:

  • називний;
  • знахідний;
  • родовий;
  • звальний.

Ще однією унікальною рисою є його різноманітність. У словниковому запасі знаходять застосування індоєвропейські словосполучення. Латинський, італійські та турецькі словоформи також широко використовуються у вимові грецькою.

Завдяки заміщенню деяких частин мови іншими іноземними словами та доповненнями з початкового грецького залишилися незмінними лише коріння. Сьогодні багато французьких та англійських філологів активно використовують грецький словниковий запас у своїй вимові.

Грецький заведено вважати головною мовою, якою писалися наукові трактати, і проводилися математичні розрахунки. Досить багато наукових праць вивчаються сучасними студентами без перекладу.

Якість озвучки Insound Production

Майстерно озвучена інформація іноземною мовою має велику значущість у справі просування бізнесу. У ділових дипломатичних переговорах та обміні досвідом із закордонними колегами дуже важлива правильна подача інформації мовою закордонних партнерів.
Ми можемо здійснити вашу ідею подання ділової інформації іноземною мовою. Якість та мобільність виконання замовлення можуть підтвердити наші клієнти, які звертаються до нас не вперше. Інформація будь-якого роду із застосуванням додаткових фонових навантажень на ваш розсуд може бути здійснена корінними носіями грецької мови, які не перший рік працюють у нашій компанії. Саме тому грамотність мови та вірні акценти на важливих інформаційних блоках розставляються нашими співробітниками з максимальною точністю.