Диктори. Армянська мова.Вірменська мова — мова вірмен, що належить до індоєвропейської родини мов, що виділяється в окрему гілку.
Висуваються гіпотези, що найбільшу спорідненість виявляє з грецькою мовою, разом з низкою вимерлих нині мов — фригійською, фракійською, дакійською, іллірійською та пеонійською об'єднується в палеїнську мовну гілку. Однак, сучасні дослідження показали, що гіпотеза про близьку спорідненість грецької й фригійської з вірменським не знаходить підтвердження в мовному матеріалі. Крім того, фригійська найбільш близька до давньогрецької та давньомакедонської мов. З давньогрецькою фригійська поєднує більше рис, ніж з іншими індоєвропейськими мовами, зокрема грецька і фригійська відносяться до західної групи індоєвропейських мов — кентум, а вірменський до східної — сатем.
Оформляючи завдання на запис вірменського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або вірменським, або російською мовою.

Не володієте вірменською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно переведемо технічну частину на потрібну мову.

Замовлення на запис вірменських нейтів спікерів приймаються лише через координаторів проєктів.

Розумна ділова людина, яка отримала визнання та попит свого бізнесу за кордоном, характеризується тим, що вона знає шляхи, якими краще розпочати підкорення нових горизонтів у будь-якій іноземній країні. Забігаючи вперед можна розкрити секрет успішного підприємництва: якщо локалізувати свою рекламну продукцію мовою країни, в якій плануєте її просунути, можна справді досягти результатів і успіху на своїй ниві, обігнавши солідних конкурентів.

Хтось вважає такий підхід оптимальним лише для бізнесменів, які займаються відеоіграми та розповсюдженням книжкової продукції, оскільки реалізований продукт безпосередньо пов'язаний із мовними особливостями. Однак, виходячи з багаторічного досвіду, можемо запевнити вас, що це абсолютно не так. Точніше, це далеко не повний перелік того, на що ви можете розраховувати, бажаючи просунутися у сфері бізнесу.

Візьмемо простий приклад: якщо ви українська людина, і, зайшовши до супермаркету, почуєте рекламну інформацію, скажімо, румунської фірми, українською мовою, вам напевно стане більш зрозумілим підхід виробників до виготовлення продукції, і інформація, що подається, викличе більше довіри, ніж суха транскрипція, що біжить рядком. Саме тому ми й закликаємо успішних бізнесменів обирати такий підхід до демонстрації свого товару.

Задумайтеся, чому б не здійснити локалізацію кліпів чи рекламних роликів вірменською мовою? Адже популярність її простягається не тільки на території Вірменії та в Новому-Карабаху, а й у Росії, Україні, Білорусі, Франції, Китаї та багатьох інших країнах, оскільки вірменський народ дуже добродушний, і воліє не лише приймати гостей на своїй території, але і навідуватись у гості до інших народів. До речі, на ній розмовляє понад 6 млн людей, які живуть як у країні, так і за її межами.

Історичне коріння вірменської

Історичне коріння вірменської мови сягає далеко вглиб століть, і його можна поділити на три гілки, з яких відзначається їх розвиток: давньовірменська, середньо вірменська і ново вірменська (сучасна) мови.
Давньовірменська гілка почала свій розвиток у V столітті від Різдва Христового. Сьогодні її заведено називати Грабарем, що означає класичну мову. Алфавіт давньовірменської писемності був створений Мерсроп Маштоц, який і був затверджений в тому ж столітті. Ця мова активно застосовувалася в розмовній та письмовій мові аж до XIX століття. Сьогодні ця мова використовується апостольськими та католицькими віруваннями.

Середня вірменська говірка особливий розвиток набула з XII по XVI століття. Саме в ті часи почали своє формування нові говірки вірменської, відокремлюючись логічними гілками, адже цей час відомий високим розвитком поетичних творів на всілякі тематики. Нова Вірменська розпочала свій активний розвиток у XIX столітті. Відбувся її поділ на дві форми: турецька говірка, на якій прийнято спілкування жителів турецької сторони країни та західних європейців, і східних жителів території Вірменії, до яких примикає і Росія, сучасна Вірменія та багато країн східної Європи.

Де знайти допомогу в локалізації бізнес-ідей вірменською?

Ми не сумніваємося, що звернувшись до нас, ви залишитеся безперечно задоволені якістю озвучування вашої бізнес-пропозиції вірменським колегам їхньою мовою. Наші фахівці мають величезний досвід у локалізації бізнес-проєктів різними мовами сучасного світу. Ми знаємо, наскільки популярна і колоритна вірменська у наші дні, тому готові допомогти вам у здійсненні вашої мрії – досягти грандіозних успіхів на світовому ринку у розвитку вашого бізнесу.