Диктори. Корейська мова.Корейська - одна з найскладніших для вивчення мов. Він також один із наймолодших у світі. З'явився в 15 столітті, він був створений місцевим королем підвищення грамотності. Лінгвісти відзначають унікальну структуру корейської мови.
Корейська мова ізольована і має зовсім іншу граматику, ніж китайська. Однак, через історичні зв'язки між китайцями та корейцями, до 60% корейських слів мають китайське походження. Близько 35% – чисто корейські, а 5% – запозичені з інших мов.
Корейською мовою говорять близько 76 мільйонів людей. Це робить його 17 за поширеністю мовою у світі. Мова заснована на регіональних діалектах північної та південнокорейської. Попри те, що діалекти дуже схожі між собою, іноді, наприклад, мешканцю Сеула може бути складно зрозуміти діалект Тегу.

Оформляючи завдання на запис корейського носія мови, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або корейською, або англійською мовою.

Не володієте корейською мовою достатньо?

Немає проблем! Складіть завдання рідною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення на озвучування текстів корінних корейських носіїв мови приймаються лише через координаторів проєктів.