Диктори. Шведська мова.Шведська є однією з офіційних мов Європейського Союзу, а також єдиною рідною мовою для 10 мільйонів жителів Швеції. Швеція, Данія та Норвегія близькі географічно, також схожі та їхні мови. Люди, які говорять на шведською, можуть розуміти як данський, так і норвезька.
У шведській мові, як і турецькій, остаточний артикль додається в кінці іменника. І хоча шведська мова не є аглютинативною мовою, як турецька, вона додає суфікс до кінця іменника, щоб вказати на визначеність іменника. англійською мовою остаточний артикль - це окреме слово «the», яке передує іменнику, наприклад, «собака».
Шведська є однією з офіційних мов Фінляндії. Цікаво, що шведська була офіційною мовою у Фінляндії до того, як вона з'явилася у Швеції. Хоча менш ніж 10% населення Фінляндії говорить шведською, уряд оголосив його однією з офіційних мов країни поряд з фінською.

Оформляючи завдання на запис шведського спікера, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або шведською, або англійською мовою.

Не володієте шведською мовою достатньо?

Немає проблем! Складіть завдання рідною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення запису корінних шведських спікерів приймаються тільки через координаторів проєктів.

Переваги озвучування інформації рекламного характеру шведською.

Шведська мова здатна здивувати будь-якого слухача. Особливо сильні враження залишає інтонація при вимові слів та речень. Почувши розмову на цьому діалекті, можна подумати, що чуєш співи. Настільки цікаве інтонаційне звучання, що просто заворожує слух. Саме через складність уловлювання інтонації перекладачеві самоучці досить складно підібрати потрібний ритм. Щоб гідно виглядати перед іноземними партнерами, рекламуючи свою продукцію, замовити озвучку шведського перекладу можна у нашій студії.

Визначні місця Швеції

Швеція є унікальною та свого роду казковою країною, потрапити до якої з кожним роком прагнуть дедалі більше туристів з інших країн. Привабливою в ній виглядає практично все. Країна тягнеться на території південно-східної області Скандинавського півострова. Найближчі її сусіди – це Норвегія, що знаходиться із західної сторони від півострова та Фінляндія з північного сходу. Південно-східна частина території виходить до Балтійського моря, де успішно практикується вилов лососевих порід. Крім Скандинавії у володіннях Швеції знаходяться два великі острови - Еланд і Готланд і безліч дрібних острівців. Рослинний світ і погода цілком залежить від географічного розташування Швеції. Північні райони країни розташовуються за полярним колом, що переважає тип рослинності – тундра. Західна ж частина наповнена зеленню полів, синьовою та глибиною озер та зеленими лісами. По береговій лінії тонкими ниточками розташувалися затоки, що в деяких місцях сягають далеко в глибину півострова. Природа цих місць славиться надзвичайною красою, що приваблює юрби туристів.

В історичному плані країна також приваблива для мандрівників. Вона багата розповідями про відважних вікінгів та великих королів. З визначних пам'яток на території Швеції можна відзначити безліч старовинних замків, що збереглися в первозданному вигляді середньовічних вулиць, незабутніх морських круїзів по прибережних водах та захватну риболовлю в місцевих озерах.

Але цікава Швеція не тільки для затятих туристів. Відомі бізнесмени успішно розвивають свою справу на її території. Сьогодні Швеція вважається вигідним місцем для розвитку малого та середнього бізнесу. В основному бізнес-ідеї підприємців-початківців пов'язані з IP-технологіями та промисловою торгівлею, а також вантажоперевезеннями та нерухомістю.

Успіх нового бізнес-проєкту багато в чому залежить від мовних особливостей, із якими доводиться стикатися підприємцям. Для того, щоб почати розвиватися в будь-якій комерційній галузі, не обов'язково досконально знати цю мову та вільно володіти нею. Досить, наприклад, справити враження на потенційних бізнес-партнерів, підготувавши озвучування своєї рекламної інформації шведською. Таке рішення буде дуже вигідним та правильним. Ставлення шведів до власної мови настільки трепетне, що ви потрапите точно в ціль, якщо продемонструєте свої ідеї та можливості, послуги та товари шведською мовою.

Особливості мови шведів

На території Скандинавських островів шведська мова належить до найпоширеніших. Понад 9 мільйонів людей вільно спілкуються на ньому. До них можна віднести не лише корінних жителів, а й підданих Фінляндії та Ападонських островів. Шведська належить до східної групи скандинавських прислівників. Його розвиток відбувався протягом кількох століть. До остаточного свого формування він збагатився масою цікавих особливостей. Однією з цих особливостей є інтонація під час вимови шведських слів.
Потрапляючи на землі Скандинавії вперше, вас не залишає відчуття присутності піснеспіви замість розмовної мови. Вся річ у тому, що від того, з якою інтонацією вимовляється речення, воно вдягається його в особливу форму, надаючи нового сенсу сказаному. Тонічні наголоси грають велику роль розумінні прислівника чи передачі сенсу сказаного. Тембр голосу людини, що говорить, періодично бере високі ноти, чергуючи їх з низькою тональністю. Це створює ілюзію співу. У шведів відсутнє розуміння конфліктності. Вони настільки добродушні, що навіть відмовляючи в чомусь, не кажуть тверде «ні», а намагаються висловити це у м'якішій формі, бажаючи не образити співрозмовника. Для висловлювання заперечення вони користуються вигуком nja, яке можна схарактеризувати як невизначене рішення, що не має під собою жорсткої основи. До цього прислівника часто додають слово "трошки". Ця цікава риса часто використовується дикторами місцевого телебачення. Наприклад, зачитуючи рекламний блок, вони можуть використати такий слоган, як: «Наша організація трішки пріоритетніша» або «Ми надаєте м послуги трошки якісніший».

З діалектичного розвитку Швеція досягла успіху в плані його різноманітності. Наявність кількох діалектів завдає деяких незручностей у спілкуванні для інших країн, бізнес-партнерів та простих туристів. Достатньо відійти на деяку відстань від Стокгольма, як можна зіткнутися з використанням місцевими жителями не лише нових фраз та речень, але й інших особливостей вимови.

Особливості локалізації шведською мовою

Завдяки своєрідності вимови у шведській мові, переливам її інтонацій, озвучувати ті ж комп'ютерні ігри чи презентації на ній самостійно є досить складним завданням. Правильно поставити наголоси у потрібних місцях здатний лише носій цієї мови.
Якщо вам необхідно озвучити інформацію шведською мовою, можете сміливо звертатися до нас за допомогою. Нашими професіоналами якісно та в найкоротший термін буде здійснено вашу ідею.