Диктори. Чеська моваЧеською мовою говорять понад 16 мільйонів людей у світі. Чеська - офіційна мова Чеської Республіки. Проте, чеська мова не дуже популярна за межами Чехії, так що знадобиться вона може лише при спілкуванні людьми, які проживають на території Чехії та Словаччини.
Чеська мова та словацька взаємно зрозумілі настільки, що деякі лінгвісти колись вважали їх діалектами однієї мови. Оскільки Чехословаччина розпалася в 1993 році, ці дві мови стали розвиватися у різних руслах. І, з часом, чехам все важче розуміти словацьку, а словакам, відповідно, чеську. Чеська - одна з небагатьох європейських мов, у якій розрізняють довжину голосних. Довгі голосні позначаються гострим наголосом (čárка) або іноді кільцем (kroužek). Деякі чеські слова мають різний ступінь зменшувального відмінка. Наприклад, книга – книжка – книжка. Всі ці слова мають однаковий переклад – «книга». Тим не менш, зі значення цих слів можна зрозуміти про який обсяг книги йдеться.

Оформляючи завдання на запис чеського носія мови, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або чеською, або англійською мовою.

Не володієте чеською мовою достатньою мірою?

Немає проблем! Складіть завдання рідною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення на озвучування текстів корінних чеських носіїв мови приймаються лише через координаторів проектів.

Особливості чеської мови та яким країнам вигідно озвучувати рекламні привітання партнерів з бізнесу чеською

«Зламали голову», від неможливості припустити, де можна замовити озвучування вашого матеріалу мовою чехів? Можете сміливо звертатися до нашої студії озвучки! Наші фахівці зроблять роботу якісно, у встановлені терміни та за помірними розцінками.

Сьогодні дуже важливою умовою успішного просування бізнесу на високий рівень є його грамотна реклама. Правильно подати інформацію про свій бізнес – вже справи. Для того, щоб успішні компанії звернули увагу на перспективного новачка в якомусь напрямку ділового співробітництва, правильним буде підготувати унікальну презентацію. Ще одним плюсом стане озвучування реклами мовою передбачуваних бізнес-партнерів. Це мудре рішення дозволить розширити ваші можливості та збільшити приплив споживачів наданої послуги, а це, у свою чергу, сприятиме збільшенню вашого прибутку.

Для якісної локалізації презентації на іноземній мові потрібно обов'язково звертатися до професіоналів. Звернувшись до дилетантів, є ризик не лише залишитися в тіні фірм, що конкурують, але й погіршити свою репутацію. Отже, якщо ви все-таки зважилися на грамотне озвучування інформаційного блоку про компанію іноземною мовою, варто задуматися, яка мова краще підійде для цього.

З огляду на статистику, озвучувати інформацію для зарубіжних фірм-партнерів слід мовами, якими спілкуються наближені за територіальною ознакою держави. По-перше, мова може бути зрозумілою, по-друге, ви можете завоювати прихильність до себе тим, що потрудилися донести інформацію найбільш зручним способом.

Таким країнам, як Росії, Білорусії, Україні найкраще працювати з партнерами з ближнього зарубіжжя. Наприклад, чудовим рішенням стане переклад аудіо- та відеофільмів, нових комп'ютерних ігор та іншої ділової інформації чеською мовою. Відповісти на питання, чому в пріоритеті в даній ситуації стоїть чеська, допоможуть дані про особливості цієї мови.

Витоки зародження чеської говірки

Вищеназвану мову можна віднести до змішаної культури індіанців та європейців. Прислівник увійшло розмовну промову наприкінці Х століття. Саме цей період слов'янські спрямованості стали ділитися на складові. Кожне прислівник ставало більш розвиненим, поступово утворюючись у самостійну мовну групу. Чеська мова, у свою чергу, також активно наповнювалася новими словами і вже в середині століття почала проявляти себе як самодостатня національна одиниця.

Однією з особливостей чеської є велика схожість вимови з російською, українською та білоруською мовами. Але головною його особливістю є незвичайна мелодійність вимови. До складу писемності входять характерні для словацького прислівники елементи.

Стиль вищевказаної мови насичений однією унікальною особливістю, що представляє чотирирівневу систему:

  • Літературна сторона підпорядковується всім правилам правопису. Але якщо розглянути словниковий запас, він вкрай мінливий і з кожним днем доповнюється новою термінологією, яка з'являється із загальночеської та розмовної культури мови;
  • Книжковий напрямок. Характерною відмінністю від літературної чеської мови є вживання слів, які за сучасними тенденціями вважаються застарілими;

Загальна і усна форма вимови.

Ці різновиди прислівника правилам підпорядковуються лише вибірково. Крім того, в них активну участь мають вульгарні вирази та всілякі форми фонетики.
Варто зазначити, що знавці мови віщують справжній переворот у вимові. Висловлюючись ясніше, незабаром очікується нову самостійну форму чеської мови. І ця нова форма цілком може витіснити стару, вставши на перше місце.

Поширеність чеської мови

Перше, на що звертає увагу досвідчений грамотний підприємець, впроваджуючи у бізнес нові технології – це те, наскільки цей ринок є масштабним і плодючим. Чи продуктивний бізнес і чи варто витрачати свій фінансовий стан на освоєння нових горизонтів.

З урахуванням того, що чеська мова найбільш поширена на своїй історичній території, цілком логічною буде припустити, що вона є рідною для більшої половини населення Чехії. Звичайно, вони спілкуються саме на ньому. Але, крім цього, нним розмовляють жителі та інших регіонів та країн. І їх величезна кількість.

Тобто популярність чеського не така мала, щоб не вибрати його для своєї презентації, особливо, якщо ви плануєте розгортати свій бізнес на ближньому зарубіжжі.

Вирішивши озвучити ділову презентабельну інформацію чеською мовою, скористайтесь послугами нашої студії озвучки. У нас у пріоритеті стоїть довгострокова співпраця з постійними клієнтами. Ми дбаємо про свою репутацію і ніколи не підбиваємо своїх клієнтів.