Диктори. Іврит.На івриті говорять близько 9 мільйонів людей в усьому світі. Для приблизно 5 мільйонів людей, іврит, є рідною мовою. Більшість розмовляючих на івриті живуть в Ізраїлі, проте близько 220 000 носіїв івриту зараз проживають у Сполучених Штатах - другому за величиною населенні розмовляючих на івриті у світі.
Багато мов, таких як іспанська та французька, регулюються офіційними академіями, які надають інструкції з граматики та контролюють, які слова додаються до словника. Академія івриту – офіційна організація, яка приймає рішення про те, які нові слова додати до словника. Уряд Ізраїлю заснував його у 1953 році. В єврейській мові немає дієслова, що перекладається як «бути»; швидше, у реченнях, у яких англійською мовою використовувалося б «to be», дієслова немає взагалі. Наприклад, אני פה («Я тут») складається з двох слів: אני (I) і פה (тут).

Оформляючи завдання на озвучку тексту на івриті, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або івритом, або англійською мовою.

Не володієте івритом достатньо?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення на озвучку на івриті приймаються лише через координаторів проєктів.