Диктори. Мова хіндіХінді - це стандартизована мова хіндустані, поряд з урду. Хінді походить безпосередньо від хіндустані в Північній Індії і був стандартизований у 19 столітті. Мова хінді вивчити легше, ніж більшість інших мов. Навіть є багато людей, які належать до нації, яка не говорить на хінді, але все ще надто вільно володіє мовою хінді.
Хінді - дуже популярна мова, яка займає четверте місце у світі за поширеністю. Більшість тих, хто говорить на хінді, проживає в північній половині Індії. Однак носіїв хінді можна знайти в Непалі, Тринідаді та Тобаго, Суринамі, Гайані, Фіджі, Маврикії та деяких інших країнах, включаючи Сполучені Штати та Сполучене Королівство.
У мові хінді багато слів запозичено з арабської та персидської мов. Моголи збагатили словниковий запас хінді безліччю слів урду. Хінді перебував під величезним впливом і видозмінився Моголами. Однак хінді - наймолодша з усіх індійських мов.

Оформляючи завдання на локалізацію хінді, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання повинні бути або хінді, або англійською мовою.

Виникли труднощі з хінді?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення на запис хінді нейтів спікерів приймаються тільки через координаторів проектів.