Диктори. Італійська мова.Італійська - рідна мова для Італії, зі значною кількістю населення, що проживає в сусідніх країнах, а також за їх межами. У світі проживає понад 67 мільйонів носіїв італійської мови, і, за оцінками, ще 18 мільйонів "вивчили" її на достатньому рівні.
Італійська - одна з найбільш вивчених мов у світі. Згідно з недавнім опитуванням, проведеним Міністерством закордонних справ, італійська мова є четвертою з вивчення мовою у світі після англійської, іспанської та французької.
За даними ЮНЕСКО, 60% світової культурної спадщини перебуває в Італії. Італійське мистецтво та архітектура становлять половину світової культурної спадщини. Італійська література - одна з найважливіших складових наступності письменників у кожний історичний період.

Оформляючи завдання на запис італійського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або італійською, або англійською мовою.

Не володієте італійською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення на італійське озвучення приймаються лише через координаторів проєктів.

Потреба італійської мови як інструменту ділового спілкування, що супроводжується легкістю, невимушеністю

За словами старців, у давнину головна людина, що обіймала посаду імператора в імперії Риму заявив, що надалі бажає вести світські бесіди з прекрасною статтю виключно на італійську мовою. На думку Карла П'ятого, миле звучання цієї говірки здатне захопити будь-яку красуню. У наші дні італійська популярна не тільки в мистецтві спокуси прекрасної половини людства, вона широко застосовується у створенні легендарних творів мистецтва, а також популярна у сфері ділового партнерства. Бажаєте привнести невимушеність та вишуканість у ділових переговорах? Замовляйте озвучку інформації італійською у студії Insound Production!

Порівняльні характеристики мови минулого і сьогодення

У італійського латинське коріння походження. Зважаючи на політичну розрізненість народів, територія держави була поділена на коаліції. Тому єдиної загальноприйнятої мови не існувало, на відміну від множинності діалектичних різноманітностей. Мовні словотвори, використовувані тоді у Флоренції вважалися найбільш зажаданими. Нею свої твори відтворювали великі особистості, серед яких Данте, Петрарка, Боккаччо. Однак вище суспільство не сприймало італійський, вважаючи його неприпустимо простим для спілкування вищих чинів.

Єдиний діалект розпочав своє формування лише у 18 – 19 столітті, ґрунтуючись на латинському напрямі мови. Наприкінці 20 століття італійська мова, нарешті, заслужила право вважатися офіційною.
Сьогодні більшість громадян Італії спілкуються на територіальних діалектах, зважаючи на колишню розрізненість держави, розподіл її на князівства. Особливо прикро те, що більшість станів навіть не в змозі зрозуміти офіційну мову Італії, і відвідавши столицю, почуваються в чужій країні. Однак, офіційна мова Італії має такий самий статус у Швейцарії, Ватикані. У наші дні все більше людей у ​​різних куточках Землі вивчають італійську мову.

Потреба мови

Не зважаючи на красу та вишуканість вимови, можна відзначити велику популярність італійської у різних сферах діяльності. Він широко використовується як у соціальному спілкуванні, так і в бізнесі.
Відповідаючи на запитання, - за яких обставин необхідне озвучення італійською, можна перераховувати величезну кількість факторів. Достатньо зупинитися на одному прикладі: співпраця з передовими італійськими брендами може принести чималий прибуток бізнесу, що розвивається. Для презентації свого бізнес-продукту необхідне якісне його подання. А що може бути кращим, ніж локалізація рекламної інформації мовою італійців? Адже Італія по праву займає провідні позиції на ринку якісного, дорогого одягу, взуття, косметики, парфумерії, прикрас, меблів тощо. Заслуживши довіру потенційних партнерів, можна сміливо висувати свої бізнес-ідеї, плануючи подальший успішний розвиток власної брендової компанії.

Куди звернутися?

Якісних студій звукозапису насправді не так багато. Проте ми зуміли довести свій професіоналізм і гідно підтримуємо свою марку. Оскільки ми давно знаходимося в даному напрямку діяльності, наші кваліфіковані фахівці пропонують безліч послуг, що викликають довіру у найвибагливіших замовників.
Завдяки нашим дикторам з інших країн, які співпрацюють з нами, ми завжди впевнені, що кожен із професіоналів здатний грамотно розставити потрібні акценти, вибрати необхідну інтонацію голосу, вже не кажучи про бездоганну вимову. Наші двері відчинені всім охочим. Гарантовано якість, оперативність та певність інформації, що відтворюється.