Диктори. Японська мова.Японія називає себе Е日本" - рідною мовою вимовляється як «Ніхон» або «Ніппон», але іншими мовами її зазвичай називають «Японією» або деякими його варіаціями Це пов'язано з тим, що ранні португальські дослідники в Китаї записали це ім'я як «дзіпангу» на основі почутої ними мандаринської вимови, яка для них звучала як «ципан». вивчаєте "Ніхонго".
Хоча багато азіатських мов є тональними, японська - ні. «Тональна» мова - це мова, в якій використовуються менш чіткі склади та унікальні слова, а для розрізнення слів використовується словозміна.
Це насправді досить дивно, оскільки багато східноазіатських мов мають тональну природу: мандаринську та кантонську китайську, в'єтнамська та тайська, наприклад, всі покладаються на тон для передачі значення.
Японія є єдиною країною, в якій японська мова є офіційною мовою.
Але це не означає, що Японія - єдине місце, де розмовляють цією мовою. Наприклад, в Республіці Палау японська мова вважається мовою меншини, якою розмовляють там. Станом на 2010 рік 1% каліфорнійців та 15% жителів Гаваїв говорять японською!

Оформляючи завдання на запис японського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або японською, або англійською мовою.

Не володієте японською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безплатно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення японських нейтів спікерів приймаються тільки через координаторів проєктів.