Диктори. Бразильська - португальська мова.Основна мова Бразилії - португальська, нею розмовляють 98% населення країни. Він використовується в уряді, освітньому секторі, у сфері мистецтв та майже у всіх сферах повсякденного життя.
Сучасна бразильська португальська відрізняється від європейської португальської завдяки слідам африканської та індіанської мов. У Бразилії понад 205 мільйонів спілкуються португальською мовою, проти 10 мільйонами тих, хто розмовляє нею в самій Португалії. Справедливо сказати, що бразильська португальська мова зажила власним життям з часів колонізаторів.
Корінні народи Бразилії говорять на десятках окремих мов, і деякі влади припускають, що найбільша розбіжність бразильської мови з португальською можна простежити до початкового контакту з індіанцями.

При формуванні завдання з локалізації на бразильську португальську, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання повинні бути або португальською, або англійською мовою.

Виникли труднощі з бразильським?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безплатно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення бразильських нейтів спікерів приймаються тільки через координаторів проєктів.