Диктори. Тайська мова.Тайська мова є офіційною та національною мовою Таїланду. На ньому говорять понад 69 мільйонів тайців у країні. Попри те, що тайська та лаоська мови написані трохи різними шрифтами, вони пов'язані лінгвістично. З цієї причини тайська музика та телепрограми широко приймаються та розуміються в Лаосі. Багато лаосців також можуть говорити та читати тайською мовою.
Тайська мова, яку іноді називають сіамською, є частиною тайської мовної сім'ї. Мови цієї сім'ї належать до значно більшої австрійської мовної групи. Тайська мова фонетична ("читається також, як звучить") і має набагато простішу граматику. У тайській мові немає складної граматики, а є всього п'ятьма тонів (у кантонській мові їх 8), що набагато простіше у вивченні, ніж, наприклад, відмінювання дієслів.
На відміну від китайського, у тайському є алфавіт! Це робить його досить простою мовою. На жаль, офіційного методу перекладу тайської мови на латиницю не існує. Відсутність офіційного та стандартизованого методу транскрипції означає, що інформація про Таїланд та тайську мову, що використовують латинські шрифти, використовує різні системи транскрипції.

Оформляючи завдання на запис тайського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або тайською, або англійською мовою.

Не володієте тайською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення тайської озвучки приймаються тільки через координаторів проєктів.