Диктори. Естонська мова.Естонська мова - мова естонців, що належить до прибалтійсько-фінської гілки фіно-угорської родини мов. Офіційна мова Естонії та Європейського союзу. Писемність з урахуванням латинського алфавіту. Естонська мова є рідною мовою 1 мільйон осіб. З них більшість (близько 900 000 осіб) є мешканцями Естонії.

Оформляючи завдання на запис естонського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання повинні бути або естонською, або англійською мовою.

Не володієте естонською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення на естонську озвучку приймаються лише через координаторів проектів.

Тонкощі вимови естонської мови та озвучення на ній рекламної інформації вустами професійного диктора

Естонія настільки дивовижна країна, що не може залишити байдужою людину, яка хоч раз відвідала її. Можна сказати, що тут усюди трапляються казкові події. А сама мова просто незвичайна за своєю структурою. Він відкриває багато дивовижних нюансів для іноземних громадян.
Як вам такий момент, що естонська мова не передбачає можливості майбутнього часу? Зате в ньому є три варіанти минулого й один - теперішнього часу. Ще однією особливістю є наявність чотирьох способів, замість загальноприйнятих трьох. І таких особливостей в естонській досить багато. Можливо через ці складові мови, він так важко піддається вивченню. Але якщо у вас немає часу для його вивчення, а для успішного розвитку бізнесу просто необхідно озвучити інформацію рекламного характеру естонською, ви можете звернутися до нашої онлайн-студії озвучки.

Трохи історії

Групова приналежність естонської мови – це прибалтійсько-фінські прислівники. У Євросоюзі вона є офіційною мовою Естонії. Маючи дані статистики, можна позначити кількість корінних носіїв естонської мови, - вона становить понад 900 000 осіб. У вільній розмовній мові він застосовується понад 160 000 осіб, які проживають в інших країнах та державах.
Більшість людей, які спілкуються естонською, є жителями Фінляндії та Сполучених Штатів Америки. Зважаючи на цю інформацію, можна заявити, що він займає одну з найвищих позицій серед решти загальноприйнятих світових мов.

Наскільки важлива естонська мова

Естонці є зразковими шанувальниками своєї мови. Він становить національну культуру та стабільно впливає на цілісність самосвідомості громадян країни. Вшанування своєї мови естонці висловлюють усілякими способами. Вони заснували премію на його честь та щорічно відзначають День рідної мови. Корінні мешканці зазвичай розповідають туристам одну цікаву легенду. Вона полягає в наступному:
Колись дуже давно було ухвалено рішення провести конкурс на барвистість та самобутність мови. Естонський посів друге місце у цьому заході. А зайняти це почесне місце вдалося завдяки представленому на суд журі невеликому віршу, що складається лише з чотирьох слів. Члени журі були просто в захваті від мови стилістики, - від ніжності вимови.
Але це не всі прикмети естонського. Через те, що він є офіційним в Естонії, то застосовується у всіх сферах суспільної та державної діяльності. Він є символом освітнього процесу, культурної спадщини, розмовного жанру в журналістиці, віртуального спілкування у мережі Інтернет, ділового спілкування та багатьох інших галузей комунікації. Естонський уряд активно просуває мову на світовий рівень спілкування, намагаючись популяризувати її в якомога більших сферах виробничої діяльності та масової взаємодії.

Звукозапис естонською мовою

Завдяки збільшенню популярності естонського серед іноземних громадян багатьом початківцям розвиватися, діловим людям може знадобитися така послуга, як озвучування інформаційних блоків рекламного характеру цією мовою. Наша студія звукозапису вже не перший рік займається озвучкою різномовних текстів і готова надати величезний спектр можливостей. Для своїх клієнтів ми готові зробити наступну роботу:

  • озвучення фільмів, які мають інформацію ділового характеру;
  • презентабельні інформаційні блоки підприємців малого та середнього бізнесу;
  • електронні програми у вигляді комп'ютерних ігор; бізнес-ідеї та багато іншого.
Всі наші клієнти задоволені обслуговуванням і ніколи не залишають нас незадоволеними. Відповідно до обумовленого замовлення, ми виконуємо свою роботу точно до найменших деталей. Нами розроблено зручні умови співробітництва. У професіоналізмі наших співробітників можна переконатись, прослухавши наші роботи з озвучування текстів.

Процесом озвучування займається корінний житель Естонії, він знає всі особливості вимови та складових прислівника. Завдяки цьому роботи з озвучення позбавлені будь-яких дефектів чи неточностей. У нашому арсеналі є багатий вибір голосових позицій. Наші диктори мають різні тембри голосів, так що озвучка буде здійснюватися з урахуванням ваших побажань.

Свою роботу ми намагаємося виконувати у найкоротший термін, не в наших правилах допускати затримку виконання замовлення. Завдяки лояльності цінової політики, якої ми дотримуємося, ви зможете замовити озвучування матеріалу за досить вигідною ціною.

Для якісної роботи вам слід переконатися у коректності подання нам інформації, а саме:

  • вона має бути написана естонською мовою, оскільки працювати з нею буде носій мови;
  • відсутність у тексті пунктуаційних, граматичних та лексичних помилок;
Для грамотної подачі інформації вам необхідно попередньо звернутися до послуг перекладача.