Диктори. Нідерландська мова.Приблизно до 17 століття «голландський» ставився до всіх німецькомовних регіонів на континенті на південь від Скандинавії, проте слово «голландський» — це англійське слово, яке використовується уродженцями Нідерландів. З іншого боку, слово Deutsch — це німецьке слово, яке означає німецьку мову. У той час як німці добре розуміють голландську, носії голландської мови насправді можуть багато зрозуміти німецькою, тому що вони часто стикаються з німецькою культурою.
Голландська - третя за поширеністю німецька мова після англійської та німецької мов. Що стосується граматики та вимови, то іноді кажуть, що голландська знаходиться між англійською та німецькою мовами. Оскільки нідерландська – одна сім'я з англійською, її відносно легко вивчити.
За оцінками лінгвістів, нідерландська, враховуючи його подібність до англійської, є однією з найпростіших мов для вивчення носіями англійської мови. Але без інструкцій корінного носія нідерландської мови ви можете загубитися у зв'язках приголосних і словах з 33 літер.

Оформляючи завдання на запис нідерландського диктора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або нідерландською, або англійською мовою.

Не володієте нідерландською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безплатно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення на голландську озвучку приймаються лише через координаторів проєктів.