Диктори. Французька мова.Французька мова походить від латині та вважається романською мовою. Але варто звернути увагу, що французька відрізняється від традиційної латині й називається вульгарною (або нестандартною) латиною. Всі романські мови походять від вульгарної латині. Французькою говорять понад 274 мільйонів людей, є однією з найпопулярніших мов у світі. Фактично, французька є офіційною мовою 29 країн і є шостою за поширеністю мовою у світі. Очікується, що до 2050 року кількість франкомовних досягне 700 мільйонів людей, переважно в Африці.
Згідно зі статистикою 2014 року, французька мова є другою за популярністю мовою для вивчення як іноземної в Європі, а також однією з найпопулярніших в іншому світі. Деякі стверджують, що це єдина мова, крім англійської, яка викладається у всіх країнах світу.

Оформляючи завдання на запис французького нейтів спікера, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або французькою, або англійською мовою.

Не володієте французькою мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безплатно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення на запис французьких корінних носіїв приймаються лише через координаторів проєктів.

Французька мова – нею говорять усі закохані та законодавці світової моди

Французька входить у топ найпопулярніших світових мов. На ньому спілкується величезна кількість людей із понад 40 країн. Загальна кількість людей, які віддають перевагу спілкуванню французьку мову, від 100 000 000 до 200 000 000. Він визнаний найромантичнішою з усіх мов і діалектів, якими розмовляє світова спільнота. З кожним роком він набуває все більше шанувальників. Основними його шанувальниками є справжні поціновувачі світової моди, кулінарного мистецтва і кінематографічних фільмів. ідеї та багато іншого стає дуже вигідним заняттям для підняття свого ділового статусу та отримання більшого прибутку.

Загальний опис французької мови

Ця мова є офіційною у Франції та франкомовних країн – Бельгії, Швейцарії, Канади та деяких інших. На ньому також заведено розмовляти та в багатьох інших країнах світу, рідним для яких зовсім інша. Крім цього він також вважається однією з шести офіційних мов ООН та однією з двох для Олімпійських ігор. Ця обставина дає думати, що вона має велику перевагу над іншими. Ця мова згуртовує між собою приблизно 274 000 000 жителів Землі, що проживають на п'яти континентах, для спілкування. Багато людей вільно розмовляють на ньому в різних сферах життєдіяльності.

Свою історію зародження французька мова бере з джерел далекого минулого. За тривалий час він, як і всі діалекти, також зазнавав змін і, зрештою, став саме таким, яким ми звикли чути його у справжні дні. Основоположниками стали індоєвропейські сім'ї, які стосуються романської групи. Свій розвиток він почав від латинського прислівника. Мелодійністю та унікальністю вимови він перевершив решту народних діалектів, що виходять від романських джерел. Бо латинська вважається основною частиною мови, писемність її тісно пов'язана з латиною. Французам пощастило бачити рідну мову на другому рівні за популярністю спілкування у соціальних мережах. Він визначає важливе завдання у формуванні світової культури та є загальноприйнятим шляхом спілкування у сфері розвитку світових інновацій та ділового партнерства.

Поширеність та стильові варіанти вимови

Утворення діалектичних напрямів є закономірністю для всіх мов нашої планети. Набуваючи все більшої популярності серед інших прислівників, діалект має можливість самостійно формуватися, шліфуватися до унікального стану, який стає загальноприйнятим. Розмовна спрямованість набуває певних форм вимови залежно від території свого розповсюдження. Французька мова не стала винятком. На території, де він вважається офіційною мовою, точніше сказати у Франції, він представлений шістьма різновидами діалектів. У загальному розумінні чинні відмінності виявляються, виходячи з територіальної віддаленості від столиці.

Види діалектів включають:

  • східний напрямок,
  • західний, південно-західний,
  • північний,
  • центральний напрямок та
  • південно-східний.

У сучасній Франції не спостерігається витіснення діалектичними напрямками літературної мови та навпаки. Проте варто зауважити, що північний діалект має власну писемність. Саме на цій цікавій варіації звучання створюються літературні твори, які дуже популярні в масах та виходять на світовий рівень публікації.

Стильові напрямки французької мови формуються у довільному порядку. Залежить це від мовних переваг країни, яка використовує цю мову як державну або другу за популярністю в розмовній мові. В'єтнамський стиль французької вимови вважається найбільш оригінальним та екзотичним. Варто зазначити, що в'єтнамці французькій мові віддають таку ж перевагу до освоєння, як і вивчення власної.

Індивідуальний підхід до озвучення інформації французькою мовою

Французька мова дуже поширена в багатьох країнах і продовжує ставати потрібною в інших державах, які раніше не сприймають її як високорівневу. Кількість шанувальників мови стрімко зростає. Зараз недосконале знання мов не повинно обмежувати спілкування людей, будь то дружнє спілкування або партнерське в рамках спільного бізнесу, що будується.
Наші фахівці готові якісно виконати роботу з озвучування вашого аудіо- та відеоматеріалу французькою мовою. Залежно від матеріалу, який слід озвучити, ми підберемо всі необхідні параметри для цього - потрібний голос, акустичні ефекти та багато іншого. Для того, щоб переконатися у професіоналізмі нашої команди, прослухайте представлені нами на сайті демо-ролики. Спираючись на них, ви з легкістю зможете зупинити свій вибір на виконавця для вашої презентації або ділового відео.