Диктори. Хорватська мова.Хорватська мова — офіційна мова Хорватії, Боснії та Герцеговини (поряд з боснійською та сербською) та одна з шести офіційних мов автономного краю Воєводини у складі Сербії.
Крім того, що хорватська мова є офіційною мовою Хорватії, вона є однією з трьох офіційних мов Боснії та Герцеговини та однією з 24 офіційних мов Європейського Союзу. На думку багатьох іноземців, хорватська мова є однією з найскладніших для вивчення мов через велику кількість відмінків.
Вперше хорватська мова згадується у 1275 році у документі «Істарське розлучення». хорватською мовою говорять близько 7 мільйонів людей. У хорватській мові є чотири минулі часи, один теперішній час і два майбутні часи, але вам потрібно знати тільки одне «основне» минуле, теперішнє та майбутнє час, щоб правильно говорити по-хорватськи.

Оформляючи завдання на запис хорватського спікера, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або хорватською, або англійською мовою.

Не впевнені, що володієте хорватською достатньою мірою?

Немає проблем! Складіть завдання рідною для Вас мовою, а ми безплатно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення запису корінних хорватських спікерів приймаються тільки через координаторів проєктів.