Диктори. Німецька мова.Німецька мова є найпоширенішою мовою в Європейському Союзі, випереджаючи іспанську, французьку і навіть англійська. Згідно з Вікіпедією, німецька є 11-ою найпоширенішою мовою у світі, при цьому близько 1,4% населення розмовляють німецькою.
У німецьких слів три роди. У багатьох романських мовах іменники мають або чоловічий, або жіночий рід, що надає значні складнощі для тих, хто вивчає мову. Німецька мова є ще більш складною, оскільки вона має третій рід, відомий як середній рід для слів, які не є ні чоловічою, ні жіночою.
У Німеччині є 16 «Bundesländer», або федеральних земель, і багато з них мають свій діалект (діалекти) німецької мови. Північні німецькі діалекти, як правило, дуже відрізняються від південних діалектів. Ці відмінності виникли через зрушення приголосних і гласних, що відбулися за «лініями» у Німеччині.
Вивчення нової мови від початку є складним завданням, оскільки необхідно охопити всю граматику, синтаксис та словниковий запас. Але німецька вимова теж може бути дуже складною.

Оформляючи завдання на запис німецького спікера, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або німецькою, або англійською мовою.

Не володієте німецькою мовою достатньо?

Немає проблем! Складіть завдання рідною для Вас мовою, а ми безплатно зробимо переклад технічної частини ТЗ на потрібну мову.

Замовлення запису корінних німецьких спікерів приймаються тільки через координаторів проєктів.

Cскільки іноземними прислівниками володіє людина, настільки вона розвинена в плані комунікабельності і вільна у виборі однодумців за діловими проектами з інших куточків земної кулі. При необхідності дикторської озвучки бізнес-проектів, що рекламують роликів або презентабельних повідомлень іноземною мовою, сміливо звертайтеся до нас у студію озвучування!
Наші досвідчені співробітники знають, як виконати роботу якісно та надати матеріалу особливої унікальності та безпосередності. Весь процес обробки тексту проходить без затримок, і ви отримаєте чудовий матеріал у визначений термін.
Сучасний ритм життя схиляє нас до постійного самовдосконалення, пізнання та освоєння чогось нового. Адже від якості освіченості залежить успішність її як у діловій сфері, так і повага з боку колег та оточення.
Ми розуміємо, що людина – не робот, і вона не в змозі охопити всі галузі знань одночасно. Наші фахівці готові допомогти озвучити ті чи інші текстові бізнес-продукти зарубіжними мовами. Якщо ви ще в пошуку, яка саме іноземна мова підійде вашому науковому фільму або рекламній продукції, подумайте, чому б не замовити звукову обробку німецькою ? Німеччина сьогодні займає лідируючі позиції на європейському ринку, відповідно, ваші послуги або бізнес-ідеї можуть знайти свого споживача. Крім цього, є ще кілька факторів, які говорять на користь німецької.

Своєрідність звучання німецької мови

Головною особливістю німецької говірки є неординарність звукових переливів та оригінальність вимови. Багато хто з його знавців стверджує, що він простий у вивченні, і спілкуватися на ньому дуже зручно.
Маса найвідоміших письменників, композиторів та професорів минулого вважали німецьку рідною. Так, завдяки Канту, на найвищу сходинку минулих часів піднялася світова філософія. Такі відомі філософи, як Шопенгауер, Ясперс, Гумбольдт, Ніцше теж зробили великий внесок у розвиток цієї науки. Такі знаменитості, як Бетховен, Вагнер, Моцарт, Шіллер, Гете досі вважаються визнаними світовими світилами в галузі літератури та музики.

Наскільки популярна мова Німеччини?

Першою міжнародною мовою визнана англійська. Саме тому багато хто вважає, що свій бізнес, для успішного виходу на високий економічний рівень, краще будувати з нахилом на нього. Почасти з цим можна погодитись, однак є деякі нюанси.
Німецька мова вважається однією з найпопулярніших у Західній Європі. На ньому вільно розмовляють понад 150 мільйонів жителів планети. Ще більша кількість людей мають базові знання мови.
Неперевершене зростання виробничих технологій Німеччини дозволяє з упевненістю вважати його технічною мовою. Адже завдяки налагодженій технології виробництва якісної побутової техніки саме на території Німеччини часто інструкції з експлуатації видаються на ньому.
Дуже часто ця мова використовується для озвучування науково-фантастичних фільмів, ділових перекладів. Озвучивши свою рекламу або бізнес-пропозицію німецькою, ви маєте всі шанси знайти ділових партнерів у країнах Західної Європи, що дозволить вашому бізнесу виділитися серед фірм-конкурентів.
Саме з цих причин останнім часом величезним попитом користується послуга локалізації будь-яких ділових пропозицій німецькою мовою.

Куди звернутися для озвучення бізнес-проекту німецькою?

Якщо ви налаштовані на просування своїх бізнес-ідей, очікуєте на гідне озвучування реклами, відео-роликів, документальних фільмів та інших продуктів, доцільним буде звернутися до професійної студії озвучування.
Хтось вирішить, що дешевше замовити озвучку у приватного диктора, проте від якісно виконаної роботи залежить успіх просування фірми. Звернувшись до нашої студії, ви будете впевнені в майстерності фахівців, які зайнялися вашим проектом, і ніколи не залишитеся незадоволеними термінами здачі роботи.

Послуги нашої компанії

Вам необхідний рекламний або інформаційний текст німецькою? Тоді вам до нас! Наша компанія має широкий спектр різних голосів. Це сталося завдяки нашій співпраці з досвідченими дикторами з усього світу.
Ми готові на найвищому рівні озвучити ваш відеофільм та будь-яку інформацію. У нас є можливість надати вам оформлення закадрового ряду, дубляжу чи синхронного озвучування. Просто оберіть потрібну послугу та оформіть заявку онлайн.
Підсумовуючи, хочеться відзначити, що обробка бізнес-продуктів німецькою мовою дуже затребувана і обороти її популярності зростають з кожним днем. Це не дивно, адже при зверненні до професіоналів можна бути впевненим у тому, що бізнес піде в гору завдяки професійному озвучуванню та подачі інформації.