Диктори. Португальська мова.Португальською мовою говорять 260 мільйонів людей у всьому світі. Це найпоширеніша мова у Південній Америці та друга за поширеністю мова у Латинській Америці. португальською говорять у Португалії та Бразилії, але вона також є офіційною мовою в країнах Африки та Азії, Південній Америці, включаючи Анголу, Кабо-Верде, Східний Тимор та інші. Лише 5% тих, хто розмовляє португальською мовою, живуть у Португалії. Більшість із них живуть у Бразилії. Фактично, в Сан-Паулу (Бразилія), що найбільше говорять португальською мовою в одному місці у всьому світі!
Кожне дієслово португальською мовою має шість різних закінчень. Відмінювання можуть здатися безмежними. Як і іспанською мовою, португальські дієслова відмінюються для особи та числа, що означає, що кожен час дієслова має шість унікальних форм.
Португалія створила свою колоніальну імперію, зокрема у Бразилії. Враховуючи, що інші португальські колонії стали незалежними зовсім недавно, мова, якою розмовляють у цих колоніях, набагато ближче до європейського різновиду португальського, ніж до його бразильської версії португальської.

Оформляючи завдання на запис португальського актора, враховуйте, що всі коментарі та побажання до прочитання мають бути або португальською, або англійською мовою.

Не володієте португальською мовою?

Немає проблем! Складіть завдання зручною для Вас мовою, а ми безкоштовно зробимо переклад на потрібну мову.

Замовлення португальського корінного носія мови приймаються тільки через координаторів проєктів.

Озвучення вашої ділової пропозиції однією з найдивовижніших у світі мов – португальською

Розвиток португальської інфраструктури та мистецтва слова з кожним роком радує все більше. Багато заповзятливих людей мріють працювати та жити в Португалії. Але не обов'язково їхати до Португалії на постійне місце проживання, достатньо зарекомендувати себе як успішного підприємця та отримати для свого бізнесу найвигідніших партнерів. Тому озвучення презентації цією мовою – вигідне вирішення ділового підходу до підприємницької діяльності.

Як краще знайти діловий контакт із жителями країни?

На території нашої країни дуже мало вищих навчальних закладів, які пропонують вивчити португальську мову на професійному рівні. Здебільшого на факультетах іноземних мов дають його поверхневі знання. Річ у тому, що діалект португальського народу постійно видозмінюється, і багато слів і словоформ виходять із повсякденного спілкування, замінюючись новими.
А чи відомо вам, що ця мова займає 6 місце у світі за масовістю людей, які спілкуються нею щодня? Тому зовсім нема чого дивуватися з того, що мова постійно змінюється, адже будь-яка народність, розмовляючи на чужому діалекті, вносить до неї частинку своєї мови, яка згодом міцно обґрунтовується в літературному та розмовному спілкуванні.
Завжди корисно бути в курсі подій, і ніколи не зайве пізнавати щось нове. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес, який ви плануєте побудувати спільно з компаньйонами з Португалії, набрав обертів у лічені часові рамки, звертайтеся до нас, ми займаємося озвучкою іноземними мовами будь-якого бізнес-проєкту.

Особливості звучання мови з бразильським діалектом

Наші фахівці завжди готові до співпраці. Ми з радістю візьмемося за вашу ідею та озвучимо на чистому діалекті рекламну інформацію, ділові інформаційні ролики, маркетингові графіки чи дизайнерські проекти. Все залежить від ваших цілей. Саме цим ви гарантовано привернете до себе потенційних ділових португальських партнерів і гарантуєте собі гідне ставлення до вас. Вашими колегами можуть стати не лише бізнесмени з самої країни, а й з Луеофонії - це все територіальні спільноти, які спілкуються португальською.

Бразилія – це країна, в якій португальська вважається офіційною мовою, 80% носіїв прислівника проводять своє життя на території Бразилії. Тільки вдумайтеся, скільки успішних підприємців зможуть почути вашу рекламу рідною мовою та зацікавившись нею, вирішити зателефонувати вам для укладання контракту.

Якщо вам незнайомо, як звучить мова португальською, просто увімкніть будь-який бразильський фільм. Їхня вимова має деяку подібність до іспанської мови, нотки якої додають певний колорит.
У португальської багато прислівників, втім, як і будь-якої іншої мови, але в основному її поділяють на два варіанти - бразильська та європейський. Якщо ви не володієте португальською, вам не буде помітна різниця у вимові, однак корінні носії впізнають її з перших ноток.

Ми готові озвучити будь-яку вашу інформацію цією гарною мовою світу. У нашій команді професіоналів можна знайти спеціалістів як європейської версії озвучування, так і бразильській.

Чому за локалізацією португальською мовою люди звертаються до нас?

Відповідь проста, - навряд чи ви зможете самостійно чітко передати посилання інформації, не маючи достатнього досвіду у володінні португальською. А наші співробітники безпомилково вгадують відповідну інтонацію та моменти, на які необхідно зробити окремий акцент. Навіть якщо вам завгодно поєднати два варіанти – європейський і бразильський, для нас це не складе жодних труднощів.
Звертайтесь, будемо раді співпраці з вами!